BOSS1
Posty: 1 (po ~24 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
BOSS1
  14 września 2019 (pierwszy post)

Nie rozumiem kobiet 😁

abram49
abram49
  22 września 2019

i to była jej jedyna odpowiedź w całej naszej konwersacjiii. ……….zobacz sobie i przestań chrzanić w końcu...…………...

selgros1987
selgros1987
  22 września 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym ta kobieta w ogóle nie dała mi ani razu odpowiedzi a jedynie napisała to słowo'"sp…...dalaj".na tym portalu powinno się komus odpisac i wystarczyło by słowo "tak" lub "nie"

Cały czas one klikają na "NIE".. to znaczy, że jeszcze ma zero rozumu. Strasznie zepsute i tragedia. Straszne, jak niektóre dziewczyny są strasznie chamskie i prostackie. Co raz więcej jest..Strasznie one lubią się dowartościować i nienawidzi facetów. Smutne ale prawdziwe.. [*]
abram49
abram49
  22 września 2019

selgros masz absolutnie rację

abram49
abram49
  22 września 2019

czy nasz "moralniak" zamilkł i nadal trzyma stronę niegrzecznych i leniwych kobiet?? Takich którym nie udało się w życiu?? i teraz odreagowują na uczestnikach portalu?? halooooo.."owad" obudź się

Tomekk2019
Tomekk2019
  22 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Guerrerio: Nie rozumiem kobiet 😁 Kiedyś widziałem urywek pewnego Kanadyjskiego programu (nie mogę przypomnieć sobie jak się nazywał) i tam była feministka, która ciągle opowiadała jacy faceci to idioci, bo mają problem z podrywaniem. Chcąc udowodnić swoją rację ucharakteryzowała się na faceta (nie było to szczególnie trudne bo z urody urodzona feministka he he), po czym ruszyła na łowy. Finalnie zagadała do 30 dziewczyn, z czego rozmowa trwająca dłużej niż 10 min. miała tylko w 2 przypadkach ale i tu ostatecznie wyszła kapa. Pani feministka w pierwszej chwili stwierdziła, że kobiety zachowują się o 180 stopni inaczej w stosunku do facetów niż do innych kobiet z zasady traktując ich z góry, po czym się zreflektowała: "być może trafiłam na same lesbijki, przecież jestem kobietą znam się na kobietach...). Także tak to jest, kobiety same siebie nie rozumieją :)


Nie wiem kto jest bardziej glupi. Czy one czy kolesie ktorzy na sile staraja sie je rozumiec. Jak mozna zrozumiec kogos kto ma rozwalona glowe xD
afrodytka27
afrodytka27
  22 września 2019

Nie dala ani razu odpowiedzi bo nie musi.Klikaja na Nie to znaczy ze brak rozumu abram49 bo??

abram49
abram49
  22 września 2019

afrodytko żeby kliknąć na "tak" lub "nie" to koleś musi mieć zdjecie w profilu prawda?? .a ja takiego wcale nie mam żadnego!!!więc jak mogła kliknąć na "nie"?????????????

afrodytka27
afrodytka27
  22 września 2019

Abram49 a jakby mogła kliknac na tak?I czy te oceny az tak wazne sa

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.