piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  3 września 2019 (pierwszy post)

Witam😉
Tak się zastanawiam czy ktoś jeszcze robi przetwory na zimę? Tzw słoiki ,kompoty,dżemy,ogórki,buraczki,a może trochę leśnych zasobów jak jagody ,czy grzybki. Lubicie leśne zbieractwo? Wybierając mieszkanie,czy budując nowy dom bierzecie pod uwagę takie pomieszczenie do przechowywania przetworów?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Damian241
Damian241
  4 września 2019

Kiedyś zbierałem grzyby. Na jagodach byłem raz w życiu i nigdy więcej, bo to jest robota dla emerytów i to tylko tych cierpliwych. Zresztą teraz takie zbieractwo, to się nawet nie opłaca, bo więcej zachodu z tym niż to warte. Lepiej już kupić gotowe i mieć problem z bani heh

Tomekk2019
Tomekk2019
  4 września 2019

Tak

oam
oam
  10 września 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Tak się zastanawiam czy ktoś jeszcze robi przetwory na zimę?
Owszem, owoce, dżemy, grzybki, ogóreczki. :D
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Lubicie leśne zbieractwo?
Nie bardzo, cykam się kleszczy. :)
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Wybierając mieszkanie,czy budując nowy dom bierzecie pod uwagę takie pomieszczenie do przechowywania przetworów?
Oczywiście, że tak! :)
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 września 2019

Zawsze wyżeram jagody w lesie, gdy jestem, ale nie zanoszę do słoików. To zaliczam się do zbieraczy czy nie?

Spiżarnie, gdy miałem, przerobiłem na warsztat.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  11 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze wyżeram jagody w lesie, gdy jestem, ale nie zanoszę do słoików. To zaliczam się do zbieraczy czy nie?

Zdecydowanie nie,zaliczasz się do szerokiej grupy wyżeraczy ,aczkolwiek sam zerwałeś,sam zjadłeś czyli nie jest tak źle.

Konto usunięte
Konto usunięte: Spiżarnie, gdy miałem, przerobiłem na warsztat.

A co tam warsztatujesz?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.