Polskarzecz
Polskarzecz
  1 września 2019 (pierwszy post)

Nawet jeśli kobieta sztucznie się upiększy,to przyniesie to moim zdaniem odwrotny skutek

GRADEK83
GRADEK83
  1 września 2019

Wszystkie kobiety rodzą się gołe i wesołe z wiekiem dorastają naturalny cykl życia...po pierwszym miesiączkowaniu z dziewczyny robi się kobieta....ułomna ale jednak kobieta. I teraz zaczyna się najlepsze jej hormony szaleją i zaczyna myśleć mimo wolnie o kopulacjì tylko niestety ale nie jest sama inne samice tez chcą mieć szance tak więc jeśli jakaś z kobiet ma jakieś drobne braki w urodzie nadgania do tych lepiej przez naturę obdarzonych i maluje się koloruje włosy robi się coraz bardziej wyzywająca tak aby mieć wiecej adoratorów w których może do woli przebierać. I raczej nic w tym nie było by złego lecz czasem laski po prostu przeginają pałę i wtedy efekt może być wręcz odpychający. Ale jak to mówią kazda potwora....i tak dalej.....XD

oam
oam
  5 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet jeśli kobieta sztucznie się upiększy,to przyniesie to moim zdaniem odwrotny skutek
Zależy co masz na myśli pisząc "sztucznie upiększy".
Zrobione cycki nie raz dodają urody, z kolei zrobiony tyłek może dać odwrotny efekt. Zabiegi kosmetyczno-plastyczne np likwidujące zakola (tak, kobiety też to mają) będą już na duży plus. Nie raz delikatny makijaż, chociażby pomalowane rzęsy dodają uroku. ;)
Wszystko zależy od punktu widzenia, konkretnej czynności i stopnia wykonania.
Polskarzecz
Polskarzecz
  10 września 2019

Chodzi mi tu o same foto i retusz, nie mam zwyczaju i prawa,by to negować, jeżeli mnie to nie dotyczy.Ale kiedy to ja mam zamiar spotkać się z dziewczyną, która,w realu nie przypomina tej że zdjęcia, to niech dalej czuje się miss wirtualnego świata

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  11 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi mi tu o same foto i retusz, nie mam zwyczaju i prawa,by to negować, jeżeli mnie to nie dotyczy.Ale kiedy to ja mam zamiar spotkać się z dziewczyną, która,w realu nie przypomina tej że zdjęcia, to niech dalej czuje się miss wirtualnego świata leon28

a miales juz takie przypadki?
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  12 września 2019
leon28
leon28: a miales juz takie przypadki?leon28

bo jakby co, to jest fajna piosenka o tym ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=KfUDsnSpesc&list=RDEMIgNY5pG7-GmRZqwA-gYjPw&index=5
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.