MGTOWsweet
MGTOWsweet
  24 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Niedawno media obiegła sensacyjna wiadomość o nowej metodzie oszustwa "na Amerykańskiego żołnierza". Oszustwo polegało na utrzymywaniu kontaktów z Polkami przez oszustów podających się za Amerykańskich żołnierzy, którzy wysyłali różne gadgety za pobraniem na kilka - kilkadziesiąt tysięcy złotych, lub prosili o pożyczki. Oszukanych są setki jeśli nie tysiące... Jaki z tego wniosek? Polka nie dla Polaka, biedaka, robaka, ona zasługuje co najmniej na super przystojnego Amerykańskiego żołnierza któremu gotowa jest słać pieniążki wartkim strumieniem za samą możliwość spotkania - hipergamia w najlepszym wydaniu d83dde02 Śmieszności dodaje fakt, że jednym z "Amerykańskich żołnierzy" który oszukał najwięcej kobiet była 20-paro letnia obywatelka Zimbabwe studiująca w Białymstoku architekturę - jak widać doświadczenie w kontaktach z Polkami zaowocowało takim pomysłem, który przyniósł jej kilkaset tys. PLN zysku d83dde02

GRADEK83
GRADEK83
  25 sierpnia 2019

Wywnioskowałem z tego tylko tyle że nauka tej studentki nie poszła w las.

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  25 sierpnia 2019

M. Czemu ty ciagle piszesz o tym samym. Mam wrażenie że dla Ciebie polska kobieta to po 1. Pasożyt, po 2. Lasa na kasę lafirynda a po 3. Głupsza istota niż facet. Nie wiem co chcesz osiągnąć tymi postami ale to już no wiesz, nudne

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  25 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wywnioskowałem z tego tylko tyle że nauka tej studentki nie poszła w las. leon28

jesli ma troche szczescia, kilka lez i zapomni, a ja nie ...

GRADEK83
GRADEK83
  25 sierpnia 2019

HEHEH XD śmiechłem

Jastrzab1
Jastrzab1
  25 sierpnia 2019

niestety ale dzisiaj większość panienek patrzy na
wielkość a nie na jakość...

Ziemia
Ziemia
  25 sierpnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: M. Czemu ty ciagle piszesz o tym samym. Mam wrażenie że dla Ciebie polska kobieta to po 1. Pasożyt, po 2. Lasa na kasę lafirynda a po 3. Głupsza istota niż facet. Nie wiem co chcesz osiągnąć tymi postami ale to już no wiesz, nudne

Bo ciągle mu odpowiadacie.
Damian241
Damian241
  25 sierpnia 2019

I co w tym takiego dziwnego że kobiety lecą na facetów z kasą? Przecież nie będą leciały na biedaków i pijaków bez grosza przy duszy. W końcu co taki "mężczyzna"może dać kobiecie, lub w jaki sposób może zagwarantować jej spokojną przyszłość? Teraz podstawą u każdego prawdziwego faceta powinno być własne M, 10 tysi na miesiąc, prawko, auto, a najlepiej dwa i motocykl w garażu też powinien być, bo w szczególności młode panie uwielbiają przejażdżki ciepłymi wieczorkami. Także chłopy do pracy sio i dorabiać się inaczej nici z bzykanka hehe

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  25 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Damian241
Damian241: M, 10 tysi na miesiąc, prawko, auto, a najlepiej dwa i motocykl w garażu też powinien być, bo w szczególności młode panie uwielbiają przejażdżki ciepłymi wieczorkami. Także chłopy do pracy sio i dorabiać się inaczej nici z bzykanka hehe

damian a jak tam twoj garaz?
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  26 sierpnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: M. Czemu ty ciagle piszesz o tym samym. Mam wrażenie że dla Ciebie polska kobieta to po 1. Pasożyt, po 2. Lasa na kasę lafirynda a po 3. Głupsza istota niż facet. Nie wiem co chcesz osiągnąć tymi postami ale to już no wiesz, nudne

Otwieranie oczu białorycerzom i spermiarzom moim hobby d83dde02
W przypadku 85% tak to właśnie wygląda - pasożyt, lafirynda, głupsza istota, kto nie wierzy niech napisze do 10 losowych Pań na tym portalu.
Jeśli jest nudne to jak napisała Ziema:
Ziemia
Ziemia: Bo ciągle mu odpowiadacie.
nie bierz udziału w dyskusji, pisz w innych postach np. "napiszcie słowo na ostatnią literkę wyrazu", albo o tym, że kiedyś jeździłaś na rowerze i inne takie tam "CIEKAWE TEMATY NA POZIOMIE" d83dde02 Nikt nikogo do niczego nie zmusza, forum w pełni dobrowolnym jest...
leon28
leon28: jesli ma troche szczescia, kilka lez i zapomni, a ja nie ...

Pyszna foka! d83dde02
Damian241
Damian241: I co w tym takiego dziwnego że kobiety lecą na facetów z kasą? Przecież nie będą leciały na biedaków i pijaków bez grosza przy duszy. W końcu co taki "mężczyzna"może dać kobiecie, lub w jaki sposób może zagwarantować jej spokojną przyszłość? Teraz podstawą u każdego prawdziwego faceta powinno być własne M, 10 tysi na miesiąc, prawko, auto, a najlepiej dwa i motocykl w garażu też powinien być, bo w szczególności młode panie uwielbiają przejażdżki ciepłymi wieczorkami. Także chłopy do pracy sio i dorabiać się inaczej nici z bzykanka hehe

No właśnie o to chodzi - beciaki muszą płacić, a taki przystojny Chad, żołnierz z Ameryki może być dziadem którego nie stać nawet na bilet do Polski to mu Polka kupi, jeszcze wyśle pieniążki na hotel, jedzonko i jakieś drobne przyjemności, na tym polegało to oszustwo. Tutaj mamy kolejną potwierdzoną teorię z eksperymentu KLAUDIUSZ, dla przystojnego faceta który ma dominujące cechy kobieta zrobi wszystko za darmo, a nawet dopłaci. Alpha fucks, beta bucks! https://www.urbandictionary.com/define.php?term=Alpha%20Fucks%20Beta%20Bucks
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  26 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Alpha fucks, beta bucks!

dobre ;-)
mgtow - imho to akurat jest argument na obrone dziewczyn, bo to oddaje cala prawde o wielu dzisiejszych facetach.
jest takie ludowe przyslowie, ze kiedy ty w rozmowie z dziewczyna zastanawiasz sie, jak romantycznie ubrac w slowa swoje wypowiedzi, inny mysli jak ja przeleciec.
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  26 sierpnia 2019
leon28
leon28: dobre ;-) mgtow - imho to akurat jest argument na obrone dziewczyn, bo to oddaje cala prawde o wielu dzisiejszych facetach. jest takie ludowe przyslowie, ze kiedy ty w rozmowie z dziewczyna zastanawiasz sie, jak romantycznie ubrac w slowa swoje wypowiedzi, inny mysli jak ja przeleciec.

Ten drugi zawsze wygrywa, bo nice guys finish last :)
https://www.urbandictionary.com/define.php?term=nice%20guys%20finish%20last
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  26 sierpnia 2019

ahh te Polki d83dde02 ahh Ci żołnierzed83dde1c

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  26 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ahh Ci żołnierze


Ojtam ojtam :P mój mąż był kiedyś zawodowym więc nie narzekam

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  27 sierpnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ojtam ojtam :P mój mąż był kiedyś zawodowym więc nie narzekamleon28

jak to mowia, za mundurem, .......
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.