Dragon842
Dragon842
  18 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Polska to piękny kraj i wspaniali ludzie ale czy jest czego zazdrościć? Jest takie powiedzenie,, cudze chwalicie a swego nie znacie,, i to tyczy się każdego kraju. Nie ma kraju idealnego, każdy ma swoje piękne strony ale nie każdy chce dostrzegać te gorsze strony. Oczywiście u nas gospodarka tak pięknie rozwija się że takie symbole naszego kraju jak stocznia szczecińska zostały zamknięte. Przykładów można wymieniać bez końca, służba zdrowia? Najlepsi lekarze uciekają na zachód a ci co zostają tak jak pielęgniarki i pozostały personel musi pracować w ciężkich warunkach. Kolejki do lekarzy są tak duże że człowiek ciężko chory musi czekać miesiącami by dostać się na jedną wizytę. Policja, straż graniczna i pożarna musi strajkować by mogła zarobić godne pieniądze. Co ma powiedzieć samotna matka która za skromną pensje musi zapewnić dziecku wszystko by poświęcić swoje szczęście. Rząd? Dużo obiecuję przed wyborami, oczywiście by zamydlić oczy coś robi ale wystarczy obserwować by zauważyć jak trwa brutalna walka o stołki by dobrać się do pieniędzy. Śmieje się gdy czytam artykuł w którym ktoś piszę że inne kraje nam zazdroszczą, głupotą jest porównanie innych krajów do Polski. Skoro tak wspaniale jest w Polsce to zapraszamy do nas i żyć za polską pensje. W dzisiejszych czasach liczy się pieniądz a nie człowiek, to jest właśnie smutne.

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  25 sierpnia 2019

Janie, ciszej bo usłyszą, niech Jan pisze mniejszymi literami

Prolog
Religia powstała wtedy gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca,
(jakby kto węszył to pamiętaj zganiamy wszystko na M.Twain'a, jemy nic już nie zrobią),

piekloWgDantego
piekloWgDantego: Ciekawe co pochłonęło więcej ofiar na przestrzeni dziejów,wojna w imię bóstwa ,czy chore ambicje jednostek za bóstwa się mające?

jedno pięknie uzupełnia drugie, nie byłoby walki w imię bozi gdyby przywódcy, którzy się na nią powoływali sami nie uważali się za wysłannika niebios z misją do wykonania

tak, tak, nie wszyscy byli wierzącymi, chociażby wujaszek Stalin (nomen omen przyszły, niedoszły pop),
paranoje nie są wyłączną domeną wierzących

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 sierpnia 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Znaj me dobre serce,przysługuje Ci prawo do ostatniego posiłku.

dziękuję ci Janie, na tę ostatnią wieczerzę pożądam kielich krwi twojej, gwarantuję bezbolesne wkłucie kłami jadowymi,

niech Jan nie odmawia, niech Jan pamięta, że ma dobre serce

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  26 sierpnia 2019
BabaxJaga
BabaxJaga: wieczerzę pożądam kielich krwi twojej, gwarantuję bezbolesne wkłucie kłami jadowymi,

A zagwarantujesz mi po tym jakieś życie wieczne ? Albo chociaż jakieś super moce?
BabaxJaga
BabaxJaga: Religia powstała wtedy gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca, /i]

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  26 sierpnia 2019
BabaxJaga
BabaxJaga: niech Jan nie odmawia, niech Jan pamięta, że ma dobre serce

W sumie łatwiej by było zajrzeć do banku krwi ,dwa razy do roku daje sobie upuścić kilka kropel .Piszesz się na to ? Takie danie na wynos ,zawsze można w kociołku na stosie podgrzać przed podaniem. Nazwijmy to, próbą ognia przed spaleniem Jaćki.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  8 września 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: A zagwarantujesz mi po tym jakieś życie wieczne ?


i życie wieczne, i męki konieczne, dla Jana wszystko

piekloWgDantego
piekloWgDantego: Albo chociaż jakieś super moce?

a to Jan niedomaga? brak mu mocy o północy?

piekloWgDantego
piekloWgDantego: W sumie łatwiej by było zajrzeć do banku krwi ,dwa razy do roku daje sobie upuścić kilka kropel

niech mnie Jan nie zbywa paroma kroplami

piekloWgDantego
piekloWgDantego: Piszesz się na to ?

za mało, jestem żądna krwi Jana

piekloWgDantego
piekloWgDantego: Takie danie na wynos ,zawsze można w kociołku na stosie podgrzać przed podaniem

z Janem jako wkładką "miąnsą" w środku?

piekloWgDantego
piekloWgDantego: Nazwijmy to, próbą ognia przed spaleniem Jaćki.

ach Janie, zanim spłonę pogonię Janowi kota

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  8 września 2019
BabaxJaga
BabaxJaga: i życie wieczne, i męki konieczne,dla Jana wszystko

Czyli będzie wesele

BabaxJaga
BabaxJaga: a to Jan niedomaga?brak mu mocy o północy?

8razy po 2razy ,7razy raz po raz ....Jaćka sama stwierdzi.

BabaxJaga
BabaxJaga: niech mnie Jan nie zbywa paroma kroplami

Śpiesz się śpiesz,jeszcze się ciele napije ,ale za lat kilka nawet znaczka nie przykleisz.

BabaxJaga
BabaxJaga: za mało, jestem żądna krwi Jana

A gdzie silna wola? Ach ten zwierzęcy magnetyzm.

BabaxJaga
BabaxJaga: z Janem jako wkładką "miąnsą" w środku?

"Połykasz",czy tylko się bawisz i plujesz?

BabaxJaga
BabaxJaga: ach Janie, zanim spłonę

Jaćka ,Ty już płoniesz niczym "ten"konar.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.