mama89
Posty: 9 (po ~1361 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
mama89
  11 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Byliśmy przekonani, że dzień narodzin dziecka jest dniem szczególnym, pełnym radości, który się pamięta do końca życia. Owszem, w naszym przypadku będziemy pamiętać go już zawsze. Był to dzień, w którym zawalił nam się świat… Z Gracjankiem było źle. Mieliśmy być przygotowani na najgorsze. Nikt nie mógł nam zagwarantować, czy Gracjan pożyje kilka minut, godzin, czy może dni. Dzisiaj jest z nami, jednak walka o zdrowie dopiero się zaczęła. Prosimy, pomóż naszemu synkowi.
Cała ciąża była obciążona wielkim ryzykiem A kiedy uslyszalem to, że żyje w brzuchu, nie znaczy, że będzie żył po porodzie” zawaliło mój świat . Przez chwilę to do mnie nie docierało… Jak to?! Przecież czekalismy na narodziny, nie na śmierć naszego dziecka. Nie chciałem i nie mogłam do tego pozwolić. Nie dopuszczalismy do siebie takiej informacji.

Gracjanek ma wadę serduszka potrzebna pilną operacja lecz brakuje jeszcze troszkę aby mogła się odbyć
Zostało 7 dni aby uzbierać brakująca kwotę. Brakuje już bardzo niewiele Błagamy tylko o złotówkę
Jeśli Gracjanek nie pójdzie na operację w terminie to jego serduszko wkoncu może przestać bić. Błagam Cię okaż serce wpłać złotówkę
Błagam pomóż Nam uratować Naszego synka

Link do zrzutki:
https://pomagam.pl/uratujmojegosynka

Szymero
Szymero
  11 sierpnia 2019

Napisz priv mam propozycję

GRADEK83
GRADEK83
  11 sierpnia 2019

To nie portal na takie anonse od tego macie FBki itp...

F0X
F0X
  11 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie portal na takie anonse od tego macie FBki itp..
oczywiście masz 100% racji i zgadzam się z Tobą jako Przyjaciel Forum ...
Ale jako człowiek potrafię zrozumieć bezsilność rodzica w walce o życie własnego dziecka, jest to na tyle duże walka o każdy dzień że regulaminy tracą dla niej na znaczeniu, grunt by dotrzeć do jak największej ilości ludzi, Pani oczywiście dostała BAN-a ale jeśli ten jej wpis pomoże choć troszkę dziecku, to uważam że warto.

Pozatym lepszy taki wpis niż wiadomość kolejnego penisisty piszącego "czekam na kobietki" i nara.
GRADEK83
GRADEK83
  11 sierpnia 2019

Nie obchodzi mnie jak np regulamin na to patrzy to po prostu moim zdanie złe miejsce na takie informacje druga sprawa żyjemy w czasach gdzie oszustów co nie miara i Ja ani ty Nie jesteś w stanie zweryfikować tej informacji tak czy inaczej decyzję zostawiam moderatorom. Jeśli faktycznie jest jak pisze to mogę tylko współczuć... Państwo powinno wspierać takie rodziny no ale niestety żyjemy w świecie ze ci dotknięci takimi tragediami muszą żebrać o każdą złotówkę aby ratować życie swoich dzieci a lekarz wyuczony w państwowych szkołach uczelniach za nasze pieniądze oraz szpital wybudowany też za publiczne pieniądze wołają krocie za tego typu operacje. No ale kto powiedział że życie jest sprawiedliwe...

oam
oam
  12 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie obchodzi mnie jak np regulamin na to patrzy to po prostu moim zdanie złe miejsce na takie informacje druga sprawa żyjemy w czasach gdzie oszustów co nie miara i Ja ani ty Nie jesteś w stanie zweryfikować tej informacji tak czy inaczej decyzję zostawiam moderatorom. Jeśli faktycznie jest jak pisze to mogę tylko współczuć... Państwo powinno wspierać takie rodziny no ale niestety żyjemy w świecie ze ci dotknięci takimi tragediami muszą żebrać o każdą złotówkę aby ratować życie swoich dzieci a lekarz wyuczony w państwowych szkołach uczelniach za nasze pieniądze oraz szpital wybudowany też za publiczne pieniądze wołają krocie za tego typu operacje. No ale kto powiedział że życie jest sprawiedliwe...
To prawda, oszustów nie brakuje, ale nie możemy zabronić innym proszenia o pomoc. Regulamin forum zezwala na zakładanie tematów z linkami do serwisów niekomercyjnych. Kto chce ten pomoże, nikt nikogo do niczego nie zmusza. :-)
A fejs jest takim samym portalem społecznościowym jak fotka, z taka różnica, że tu nie da sie udostępnić i "podać dalej".
F0X
F0X
  12 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: w czasach gdzie oszustów co nie miara i Ja ani ty Nie jesteś w stanie zweryfikować
Nie zgodzę się Gradku, serwisy typu pomagam, siepomaga i zrzutka od akcji z #bojesieciemnosci przed przekazaniem pieniędzy prowadzą wieloetapową weryfikacje w której rodzice muszą przedstawić pełną dokumentacje choroby dziecka, dokumentację lekarską a następnie jest ona szczegółowo weryfikowana u źródła czyli z jednostkami które daną dokumentację wystawiły. Więc w tej materii oszustwo jest praktycznie niemożliwe.
Konto usunięte
Konto usunięte: Państwo powinno wspierać takie rodziny
By kogokolwiek wspierać to trzeba mieć pieniądze których nasz kraj nie ma. Ale looozik 500+ dla bezrobotnych Sebixów i Karyn z Brajankami i Dżesikami są więc na balety mogą chodzić.
Konto usunięte
Konto usunięte: za nasze pieniądze
Za Twoje i moje pieniądze latają sobie rządowymi odrzutowcami, kto by się przejmował umierającymi dziećmi, NFZ może zrefundować co najwyżej witaminę C w tabletkach.
Konto usunięte
Konto usunięte: Regulamin forum zezwala na zakładanie tematów z linkami do serwisów niekomercyjnych. Kto chce ten pomoże, nikt nikogo do niczego nie zmusza. :-) A fejs jest takim samym portalem społecznościowym jak fotka, z taka różnica, że tu nie da sie udostępnić i "podać dalej".
JW.
oam
oam
  12 sierpnia 2019
F0X
F0X: nie zgodzę się Gradku, serwisy typu pomagam, siepomaga i zrzutka od akcji z #bojesieciemnosci przed przekazaniem pieniędzy prowadzą wieloetapową weryfikacje w której rodzice muszą przedstawić pełną dokumentacje choroby dziecka, dokumentację lekarską a następnie jest ona szczegółowo weryfikowana u źródła czyli z jednostkami które daną dokumentację wystawiły. Więc w tej materii oszustwo jest praktycznie niemożliwe.
bym polemizowala, ostatnio byla głośna afera, nawet Lewandowski sie nadzial a wplacil bodajże 10k. W akcji brało udział wielu polskich ytberow i innych znanych osobowości. Nie ma reguły, jesli ktos chce kogos naciągnąć to to zrobi. ;-)
F0X
F0X
  12 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: bym polemizowala, ostatnio byla głośna afera, nawet Lewandowski sie nadzial a wplacil bodajże 10k.
Hmmmmmmmm
F0X
F0X: serwisy typu pomagam, siepomaga i zrzutka od akcji z #bojesieciemnosci
Wiesz @Oam że akcja o której wspomniałem w poście który zacytowałaś czyli #bojesieciemności jest właśnie tą samą o której mówisz z Lewandowskimi i innymi medialnymi gwiazdami. Od #BOJESIECIEMNOSCI tak jak napisałem w poprzednim poście wprowadzili tą szczegółową weryfikacje by coś takiego nie miała drugi raz prawa bytu.
Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  15 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: bym polemizowala, ostatnio byla głośna afera, nawet Lewandowski sie nadzial a wplacil bodajże 10k. W akcji brało udział wielu polskich ytberow i innych znanych osobowości. Nie ma reguły, jesli ktos chce kogos naciągnąć to to zrobi. ;-)


Wstukalem to w google i faktycznie Lewandowscy wplacili pieniadze, tylko nie 10 a uwaga... 100 tysiecy zlotych. Swoja droga tego rodzaju oszustwa, to moim zdaniem jedno z najmniej honorowych przestepstw. Bo nawet krasc mozna z honorem, jakkolwiek glupio to brzmi.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.