DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  7 sierpnia 2019 (pierwszy post)
Konto usunięte
Konto usunięte: HEJCIA! :D Byłam, a Ty byłeś? :D
Ja jestem nieprzerwanie na Fotce od 2005.
Konto usunięte
Konto usunięte: Czep się tramwaju
U mnie w mieście zlikwidowano tramwaje to jadę do Ciebie. Muszę się czepiać w obcym mieście.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
oam
oam
  7 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem nieprzerwanie na Fotce od 2005.
Rysiu zawsze obecny! :D
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie w mieście zlikwidowano tramwaje to jadę do Ciebie. Muszę się czepiać w obcym mieście.
U mnie też są, stare niemieckie rzęchy. d83dde02
Swoją drogą, fajna fotka! :D d83ddc4d
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  7 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie też są, stare niemieckie rzęchy.

Acha to mieszkasz w Szczecinie! Niedawno pokazywali w TV reportaż jak któryś nagle zaczął gadać po niemiecku. Do nas na Śląsk tez przywożą takie Helmuty i przerabiają. Dorabiają fragment niskopodłogowy. Taki tramwaj to fabrycznie ma żywotność ze 30 lat z możliwością przedłużenia do 5o i nie ma tym nic niezwykłego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją drogą, fajna fotka! :D

Dzięki, sam robiłem ze statywu.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
oam
oam
  7 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Niedawno pokazywali w TV reportaż jak któryś nagle zaczął gadać po niemiecku. Do nas na Śląsk tez przywożą takie Helmuty i przerabiają. Dorabiają fragment niskopodłogowy. Taki tramwaj to fabrycznie ma żywotność ze 30 lat z możliwością przedłużenia do 5o i nie ma tym nic niezwykłego.
Ogólnie nie mam nic przeciwko temu, że biorą tramwaje od sąsiadów, ale kurcze.. W nich nie ma klimatyzacji. :-/ Ostatnio trafił się taki.. Dość, że upał to jeszcze grzał.. W sumie u mnie ciężko o klimatyzację w komunikacji miejskiej, oraz publicznej.. Nie wiem czy tylko w zach.pom. tak jest, ale to naprawdę jest uciążliwe i męczące, szczególnie w te upalne dni.
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki, sam robiłem ze statywu.
Chyba muszę sobie sprawić taki. :D
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  7 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: ale kurcze.. W nich nie ma klimatyzacji. :-/ Ostatnio trafił się taki.. Dość, że upał to jeszcze grzał.. W sumie u mnie ciężko o klimatyzację w komunikacji miejskiej, oraz publicznej..

Nie jest to problem jednego miasta tylko mentalności polskiej i wszechoszczędności. U mnie w City od lat przy zamawianiu nowych autobusów z fabryki bierze się pojazdy bez klimatyzacji. Zaś te odkupione w których była klima mają nie czynną. Wiąże się to z kosztem utrzymania klimatyzacji.

Teoria forsowana przez przewoźników brzmi tak że wini są pasażerowi bo za często otwierają drzwi i mieszają powietrze. Gdzieś w necie były wypowiedzi w tym tonie że gdyby pasażerowie nie otwierali drzwi tak często to mieliby włączoną klimę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba muszę sobie sprawić taki. :D

Też muszę kupić nowy statyw bo połamałem na wyjeździe. Myślę nad takim magnetycznym, który można przyczepić do metalu ale nie wiem czy utrzyma moją cegłówkoaparatokamerę.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte:

Fajne zdjęcie :ziober2:
HardStyled83ddd0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 sierpnia 2019
Owad
Owad: Fajne zdjęcie

Już to wiem :D

Ty masz jakieś tramwaje w Hansowie w którym jesteś?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  9 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty masz jakieś tramwaje w Hansowie w którym jesteś?

Ryś w Hansowie? Co to jest :)
HardStyled83ddd0a
oam
oam
  9 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jest to problem jednego miasta tylko mentalności polskiej i wszechoszczędności. U mnie w City od lat przy zamawianiu nowych autobusów z fabryki bierze się pojazdy bez klimatyzacji. Zaś te odkupione w których była klima mają nie czynną. Wiąże się to z kosztem utrzymania klimatyzacji. Teoria forsowana przez przewoźników brzmi tak że wini są pasażerowi bo za często otwierają drzwi i mieszają powietrze. Gdzieś w necie były wypowiedzi w tym tonie że gdyby pasażerowie nie otwierali drzwi tak często to mieliby włączoną klimę.
Sytuacja z dzis, dwa tramwaje, dwa autobusy, w zadnym nie bylo klimatyzacji, tramwaje stare niemieckie rupcie a autobusy nowe solarisy. Nie wiem jaki problem wlaczyc klimatyzację, to jest żałosne.. Jesli w upaly nie maja pojazdów ze sprawna klimatyzacja to niech ich nie wypuszczają w ogole. I te zapaszki lata, dramat. Nie wiadomo w która strone glowe obrócić by sie uchronić od smrodu. Nie twierdzę, ze jestem wygodna i chce jeździć jak królowa, ale place, korzystam i chce dojechać jak czlowiek z pkt a do pkt b, a nie jak te kurczaki w drodze do drobimexu.

Nie rozumiem po co sprzęt który nie jest w pelni sprawy w funkcje ktore posiada. Dobrze ze chociaż bilety sa w normalnej cenie, w porównaniu z Poznaniem to u mnie tanioszka, ale tam klima i nowiuskie autobusy i tramwaje.
Konto usunięte
Konto usunięte: Też muszę kupić nowy statyw bo połamałem na wyjeździe. Myślę nad takim magnetycznym, który można przyczepić do metalu ale nie wiem czy utrzyma moją cegłówkoaparatokamerę.
nie znam sie.. Ale czy do telefonu tez bedzie ok takie cus?
Owad
Owad: Ryś w Hansowie? Co to jest :)
Zdecydowanie chodzi o miejsce Twojego zamieszkania :P
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdecydowanie chodzi o miejsce Twojego zamieszkania :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty masz jakieś tramwaje


To okolice Wadowic ale dziś wyjechałem z tych okolic i wróciłem 20 min temu do Erfurtu z Urlopu :) Tylko miejskie co czasami jeżdżę sobie nimi pojeździć do miasta :)
HardStyled83ddd0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  18 sierpnia 2019
Owad
Owad: Ryś w Hansowie? Co to jest :)

Podaje definicję: Hansowo - miejscowość w której mieszkają co najmniej dwie osoby o imieniu Hans.

Na pewno Owadzik znasz takie miejscowości ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Zdecydowanie chodzi o miejsce Twojego zamieszkania :P


Dokładnie tak.
Konto usunięte
Konto usunięte: Sytuacja z dzis, dwa tramwaje, dwa autobusy, w zadnym nie bylo klimatyzacji, tramwaje stare niemieckie rupcie a autobusy nowe solarisy. Nie wiem jaki problem wlaczyc klimatyzację, to jest żałosne..

Problem jest taki jak opisałem. Dodatkowo nie mam pewności czy wiesz co to jest ta klimatyzacja. To jest dodatkowy układ, oprócz nawiewu i ogrzewania, który trzeba serwisować stale co roku. Klimatyzacja przydaje się tylko w dni deszczowe gdy trzeba odparować wilgoć i gdy jest powyżej 22 oC. W pozostałe dni roku nie jest konieczne jej posiadanie. Więc z oszczędności się jej nie montuje we wszystkich pojazdach.

Owad
Owad: Tylko miejskie co czasami jeżdżę sobie nimi pojeździć do miasta :)
O tramwajach miejskich rozmawiamy. Znam jeszcze tramwaj wodny na Wiśle ale innych nie znam.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  18 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno Owadzik znasz takie miejscowości ;)


Nadal nie kumam, chodzi o miejscowości w moich okolicach :)
Konto usunięte
Konto usunięte: O tramwajach miejskich rozmawiamy.

Aha :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Znam jeszcze tramwaj wodny na Wiśle ale innych nie znam.

Ja niestety nie znam innych.
HardStyled83ddd0a
PauloSurowy
Posty: 1 (po ~313 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
PauloSurowy
  18 sierpnia 2019
BombowcaKierowca: Na pewno Owadzik znasz takie miejscowości ;)
Nadal nie kumam, chodzi o miejscowości w moich okolicach :) BombowcaKierowca: O tramwajach miejskich rozmawiamy.
Aha :) BombowcaKierowca: Znam jeszcze tramwaj wodny na Wiśle ale innych nie znam.
Ja niestety nie znam innych.
@:
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Sytuacja z dzis, dwa tramwaje, dwa autobusy, w zadnym nie bylo klimatyzacji, tramwaje stare niemieckie rupcie

Sezon na klimatyzację w tramwaju uważam za zamknięty z końcem lata.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
oam
oam
  9 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Sezon na klimatyzację w tramwaju uważam za zamknięty z końcem lata.
wooo Cie Panie! Z kiedy fotka? :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.