BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  5 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Cześć,

Porozmawiajmy o porannych zwyczajach fotkowiczów...

Jak widomo jedni sa 'rannymi ptaszkami' i zazwyczaj z pobudka nie maja wiekszych problemow, sa tez wsrod nas tacy, co lubia spac do poznych godzin dziennych...

Do ktorej grupy się zaliczacie? ;)

...A gdy juz zwleczecie sie z łózka... Od czego macie zwyczaj zaczynac swoj dzien? - poranna kawa? gimnastyka? obfite sniadanie?

Macie jakies swoje poranne rytualy?

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Nieznajomy979
Posty: 3 (po ~65 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Nieznajomy979
  7 sierpnia 2019

Witam ja wstaje 5 40 rano szykuje śniadanie ide do pracy . Pracuje 9 godzin przychodze robie zakupy ,potem obiad , potem zmywanie ,a na końiec relaksująca kompiel która trwa wieki

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  7 sierpnia 2019

Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację. Tylko wstaję i wychodzę.
– No, ubierasz się pan.
– W płaszcz – jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu?
– Fakt!
– Do PKS mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest PKS.
– I zdanżasz pan?
– Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni. To jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa. Mleko, widź pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny do stadionu, a potem to już mam z górki, bo tak… w 119, przesiadka w 13, przesiadka w 345 i jestem w domu, to znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma! To jeszcze mam kwadrans. To sobie obiad jem w bufecie, to po fajrancie już nie muszę zostawać, żeby jeść, tylko prosto do domu. I góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się. Jem śniadanie i idę spać.

oam
oam
  7 sierpnia 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Do ktorej grupy się zaliczacie? ;)
Zależy, jak się rozleniwie to ciężko wyjść z łóżka, ale reguły 7 rano już na nogach. :P
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Macie jakies swoje poranne rytualy?
Sprawdzam godzinę, wstaje (im dłużej leżę tym później jest gorzej wstać i się ogarnąć), ubieram się, poranna toaleta, kawa, czasami śniadanie i obowiązki, te duże i te małe. :P
RIVIO
RIVIO: śpię od godziny 22 do 15 lub się zdarza że idę spać o 3 a wstaję o 9
nolife! xD
RIVIO
RIVIO
  7 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: nolife! xD

Pff :D
oam
oam
  7 sierpnia 2019
RIVIO
RIVIO: Pff :D
Śmieszku Ty, w nocy powinno się spać, a nie w dzień. :D No ale wakacje są, idzie wybaczyć. :D
RIVIO
RIVIO
  8 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: RIVIO: Pff :D Śmieszku Ty, w nocy powinno się spać, a nie w dzień. :D No ale wakacje są, idzie wybaczyć. :D

Patrzcie jaki śmieszek :D
IDZ GRAJ W WIEŚKA :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.