SYN006
SYN006
  30 lipca 2019 (pierwszy post)

Cześć ruszam w przygodę po polsce, docelowo ameryka łac. Ktoś chętny?

F0X
F0X
  31 lipca 2019

można z Tobą jechać niezależnie od płci ?

GRADEK83
GRADEK83
  1 sierpnia 2019

Ostatnio w Kanadzie zamordowali parę autostopowiczów podróżników.... :ninja:

oam
oam
  4 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć ruszam w przygodę po polsce, docelowo ameryka łac.
Brzmi kozacko :-)
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio w Kanadzie zamordowali parę autostopowiczów podróżników....
A gdzieś w Meksyku ucięli głowe... :and: Wybrałbyś się autostopem w jakąś podróż?
GRADEK83
GRADEK83
  4 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wybrałbyś się autostopem w jakąś podróż?

Nie ufam ludziom i prawdę mówiąc nie przepadam za podróżowaniem. Ja muszę mieć wygody dostęp do bieżącej wody do ubikacji i lodówki i łóżka XD Dla tego jak bym już miał jechać to np we własnym kamperze XD
oam
oam
  6 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ufam ludziom i prawdę mówiąc nie przepadam za podróżowaniem.
Ja też nie ufam obcym, nie znam? Nie wsiądę do samochodu, choćbym miała iść 10km z buta. :D Ale podróżować, zwiedzać, poznawać moje miejsca - lubię! :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja muszę mieć wygody dostęp do bieżącej wody do ubikacji i lodówki i łóżka XD
O to, to ja też!
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla tego jak bym już miał jechać to np we własnym kamperze XD
Powiem Ci, że taki kamper to super sprawa, aż mnie naszła ochota na zwiedzanie świata kamperem. :D Puściłam wodze fantazji, ostroooo! :D
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  6 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć ruszam w przygodę po polsce, docelowo ameryka łac. Ktoś chętny?


ja się zastanawiam jak z polski autostopem do inny kontynent - ale powodzenia

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Tomekk2019
Tomekk2019
  6 sierpnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: SYN006: Cześć ruszam w przygodę po polsce, docelowo ameryka łac. Ktoś chętny?ja się zastanawiam jak z polski autostopem do inny kontynent - ale powodzenia


:XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDSDDDD
oam
oam
  7 sierpnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: ja się zastanawiam jak z polski autostopem do inny kontynent - ale powodzenia
Normalnie, idziesz z buta i od auta do auta :rotfl:
GRADEK83
GRADEK83
  7 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem Ci, że taki kamper to super sprawa, aż mnie naszła ochota na zwiedzanie świata kamperem. :D Puściłam wodze fantazji, ostroooo! :D

Zbieraj na Kampera :D
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: idziesz z buta i od auta do auta

Chodziło o to że samochody zwyczajowo słabo pływają a do ameryki daleka droga. Nie ma stacji benzynowych po drodze.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.