Ziemia
Ziemia
  28 lipca 2019 (pierwszy post)
Halko!

No to mamy wyniki! :w00t:




Walka była zacięta, a my w pocie czoła liczyliśmy głosy. Dobrze, że to wy głosowaliście, a nie my, bo włosy rwałyby się z głów! :mrgreen: xD

Zanim podamy wyniki, wyjaśnimy dwie kwestie:
1) Dwie osoby niestety zostały zdyskwalifikowane, bo nie umieją się bawić i oszukujo.
2) Wśród wygranych byli moderatorzy, którzy już mają gwiazdkę za fri, więc ich nagrody przechodzą do kolejnych z listy wygranych, żeby nie przepadło. :>



W ten sposób lista szczęśliwców wygląda następująco:


1 miejsce zajmuje i tym samym wygrywa pakiet gwiazdy na miesiącJOLANTARADZIUKIE74 – 18 pkt!


2 miejsce zajmuje i tym samym wygrywa pakiet gwiazdy na 2 tygodnieNelly – 17pkt!



3. miejsce zajmuje i tym samym wygrywa pakiet gwiazdy na tydzieńBarbaraFCB - 13 pkt!



A oto wyróżnienia oraz w nagrodę 3 dni gwiazdy, które wędrują do:
- AngelMind
- Mijaa8
- TypowyPiernik


Serdecznie gratulujemy wygranym osobom!

I od razu zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach. Niewiele napracowanka, a gwiazdka i prestiż jest! xD

Wypatrujcie kolejnych!
oam
oam
  2 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: moderatorzy robią konkurs w ktorym sami wygrywają tfu pluje na takie konkursy.. cytuje "Wśród wygranych byli moderatorzy, którzy już mają gwiazdke" Nigdy nie wezmę udziału
Nie rozumiem tego oburzenia, szczególnie że pamiętam Twoją twarz i brałeś udział w konkursie. W konkursie mógł wziąć udział każdy, nagroda z moderatorki przeszła na osobę bez uprawnień która była zaraz po niej w punktacji, co uważam za bardzo miłe i koleżeńskie.
Kinia321
Kinia321
  2 sierpnia 2019

Xd

Damian
Damian
  3 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: moderatorzy robią konkurs w ktorym sami wygrywają tfu pluje na takie konkursy
Ja mam jeszcze obiekcję do poprzedniego konkursu - nagroda główna trwała krócej, niż sam konkurs. Zdecydowanie za podium powinno być kolejno 3, 2 i 1 miesiąca gwiazdy. Jednak nie ja jestem organizatorem i w sumie pomijając to - grunt, że wszyscy dobrze się bawią :)
mamZAduzEGO
mamZAduzEGO
  4 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: mamZAduzEGO: moderatorzy robią konkurs w ktorym sami wygrywają tfu pluje na takie konkursy.. cytuje "Wśród wygranych byli moderatorzy, którzy już mają gwiazdke" Nigdy nie wezmę udziałuNie rozumiem tego oburzenia, szczególnie że pamiętam Twoją twarz i brałeś udział w konkursie. W konkursie mógł wziąć udział każdy, nagroda z moderatorki przeszła na osobę bez uprawnień która była zaraz po niej w punktacji, co uważam za bardzo miłe i koleżeńskie.


Dziś brałem udział w jednym konkursie i w regulaminie takie coś" ,coś wam to mówi? " W Konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy Organizatora oraz członkowie najbliższych rodzin tych osób. Przez członków najbliższych rodzin rozumie się małżonków, zstępnych, wstępnych oraz rodzeństwo. " :)
oam
oam
  4 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: coś wam to mówi?
Owszem, brzmi fajnie, ale każdy organizator daje swój regulamin. Tym razem u nas była możliwość wzięcia udziału w konkursie przez wszystkich, nie jest powiedziane, że tak będzie w następnym. :-)
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziś brałem udział w jednym konkursie
W takim razie, życzę wygranej! :-)
Ziemia
Ziemia
  4 sierpnia 2019
Damian
Damian: Jednak nie ja jestem organizatorem


Nagrody ustalane przez nas byłyby o wiele większe. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Dziś brałem udział w jednym konkursie i w regulaminie takie coś" ,coś wam to mówi? " W Konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy Organizatora oraz członkowie najbliższych rodzin tych osób. Przez członków najbliższych rodzin rozumie się małżonków, zstępnych, wstępnych oraz rodzeństwo. " :)

Daj już spokój, nie masz się do czego doczepić ewidentnie i wymyślasz bzdety. xD
xbojer11
Posty: 1 (po ~4 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
xbojer11
  5 sierpnia 2019

asap

GRADEK83
GRADEK83
  6 sierpnia 2019

Moje głosy zadecydowały jedna osoba a taki wpływ na przyszłość niebywałe :ziober2:

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  17 sierpnia 2019

A co to za końkurs był?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Marcinek922
wpis jest ukryty
Marcinek922
Marcinek922
  18 sierpnia 2019

Ja lubie wręcz musze obwieszczać prawdę nic nie owijając w bawełnę bo nie jestem nienawistnym i obłudnym ścierwem tylko szczerym do bólu zawsze człowiekiem z tego się cieszę ;)

oam
oam
  20 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja lubie wręcz musze obwieszczać prawdę
To co napisałeś jest zwykłym kłamstwem i oszczerstwem! Zasady konkursu były jasne i klarowne, zrozumiałe dla każdego. Nie rozumiem dlaczego próbujesz siać ferment.
Marcinek922
wpis jest ukryty
MohamedBilal
Posty: 1 (po ~5 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MohamedBilal
  21 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Gratuluję!

Nice
Marcinek922
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.