Ziemia
Ziemia
  28 lipca 2019 (pierwszy post)
Halko!

No to mamy wyniki! :w00t:




Walka była zacięta, a my w pocie czoła liczyliśmy głosy. Dobrze, że to wy głosowaliście, a nie my, bo włosy rwałyby się z głów! :mrgreen: xD

Zanim podamy wyniki, wyjaśnimy dwie kwestie:
1) Dwie osoby niestety zostały zdyskwalifikowane, bo nie umieją się bawić i oszukujo.
2) Wśród wygranych byli moderatorzy, którzy już mają gwiazdkę za fri, więc ich nagrody przechodzą do kolejnych z listy wygranych, żeby nie przepadło. :>



W ten sposób lista szczęśliwców wygląda następująco:


1 miejsce zajmuje i tym samym wygrywa pakiet gwiazdy na miesiącJOLANTARADZIUKIE74 – 18 pkt!


2 miejsce zajmuje i tym samym wygrywa pakiet gwiazdy na 2 tygodnieNelly – 17pkt!



3. miejsce zajmuje i tym samym wygrywa pakiet gwiazdy na tydzieńBarbaraFCB - 13 pkt!



A oto wyróżnienia oraz w nagrodę 3 dni gwiazdy, które wędrują do:
- AngelMind
- Mijaa8
- TypowyPiernik


Serdecznie gratulujemy wygranym osobom!

I od razu zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach. Niewiele napracowanka, a gwiazdka i prestiż jest! xD

Wypatrujcie kolejnych!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Nelly
Nelly: Ból dupy przegranych to najlepsza rozrywka

Dlaczego tak twierdzisz :woot:
HardStyled83ddd0a
Nelly
Nelly
  29 lipca 2019

Owad, nie było jeszcze konkursu, który nie zostałby skrytykowany lub z krytyką pominięty. Zawsze znajdzie się jakiś przychlast, który swoją przegraną musi odreagować na zwycięzcach. Stąd nawet wywołuje to uśmiech na mojej twarzy. Tak czy inaczej, raz jeszcze dziękuję za głosy oddane na mnie i gratuluję pozostałym, którzy zajęli równie dobrze wysokie miejsca :-) pozdrawiam.

F0X
F0X
  29 lipca 2019

Ja osobiście się cieszę tym kto wygrał, Jola jest cudowną kobietą pod względem charakteru i wreszcie została zauważona. Bardzo pozytywna dusza tego portalu.

Nelly
Nelly
  29 lipca 2019

F0X nie znam jej, ale skoro tak piszesz to tak zapewne jest. Gratulacje dla niej ^^

KlejnotkaNilu
KlejnotkaNilu
  30 lipca 2019

Ale ściema, Lipton miał wygrać

CastleBravo
CastleBravo
  30 lipca 2019

no cóz 12 głosów i ostatni;D

BarbaraFCB
BarbaraFCB
  30 lipca 2019

Ojej dziękuję bardzo! 😊 Nie sądziłam, że wygram! Gratuluję również innym wygranym!

AngelMind
Posty: 2 (po ~49 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
AngelMind
  30 lipca 2019

Dziękuje i pozdrawiam :)

Natalia
Posty: 7 (po ~45 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 322
Natalia
  30 lipca 2019

Dante xD haha!

mamZAduzEGO
mamZAduzEGO
  30 lipca 2019

ehh jutro robię konkurs w którym tylko ja wystartuję,a zgadnijcie kto wygra xD

MalynaDym
MalynaDym
  31 lipca 2019

Super konkurs oby tak dalej gratulacje dla zwyciezcow za poswiecenie i dla moderatorow za super organizacje JM z wami

F0X
F0X
  31 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ehh jutro robię konkurs w którym tylko ja wystartuję,a zgadnijcie kto wygra xD

no dobrze a co będzie nagrodą w tym konkursie ? nie zgadnę, ty będziesz nagrodą :)
Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  1 sierpnia 2019

Nelly 2 miejsce ! gratulacje no ale mogło by być lepiej cosik :D

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

mamZAduzEGO
mamZAduzEGO
  2 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

moderatorzy robią konkurs w ktorym sami wygrywają tfu pluje na takie konkursy.. cytuje "Wśród wygranych byli moderatorzy, którzy już mają gwiazdke" Nigdy nie wezmę udziału
PS. umiem przegrywać

TypowyPiernik
TypowyPiernik
  2 sierpnia 2019
Dante
Dante: A gdzie gwiazdka dla mnie? haha Które bym miał miejsce? :-3

dalej niż moje :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.