BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  27 lipca 2019 (pierwszy post)

Przed chwilą odwiedziła mnie jedna taka "ambitna". Pomijam juz kwestię urody bo to rzecz gustu, to jednak opis mnie rozbawił.



Jak reagujecie na takie profile?

MGTOWsweet
MGTOWsweet
  28 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Po przeczytaniu tego, przypomniały mi się akcje z tymi świeżakami w biedrze, wszędzie pisali o te naklejki "Panie dej mi, horom cukre mam"

Zawsze kiedy widzę jak jakiś Brajanek / Dżessika w wieku 5-10 lat, wyciąga towar z półek w sklepie i rzuca nim o ziemie, albo kładzie się na podłodze i drze pape na cały sklep "mama kup mnie to...." to się zastanawiam, czy faktycznie Biedronka nie powinna dać dodatkowych naklejek na "świeżaki" matkom takich dzieci z dopiskiem "na dzieci upośledzone umysłowo - PFRON" d83dde02
oam
oam
  29 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze kiedy widzę jak jakiś Brajanek / Dżessika w wieku 5-10 lat, wyciąga towar z półek w sklepie i rzuca nim o ziemie, albo kładzie się na podłodze i drze pape na cały sklep "mama kup mnie to...." to się zastanawiam, czy faktycznie Biedronka nie powinna dać dodatkowych naklejek na "świeżaki" matkom takich dzieci z dopiskiem "na dzieci upośledzone umysłowo - PFRON"
To nie upośledzenie, to brak wychowania... Dlatego nie chce mieć dzieci. Takie obrazki mnie odstraszyly, na amen. 🤣😁
MGTOWsweet
MGTOWsweet
  29 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie upośledzenie, to brak wychowania... Dlatego nie chce mieć dzieci. Takie obrazki mnie odstraszyly, na amen.

Brak wychowania to upośledzenie rodziców, a inteligencję przeważnie się dziedziczy d83dde02
oam
oam
  29 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Brak wychowania to upośledzenie rodziców, a inteligencję przeważnie się dziedziczy
Przeważnie, dobrze ze to podkreśliłes 😁
F0X
F0X
  29 lipca 2019

nie rozumiem troszkę tematu, w czasach gdy ludzie nie znają słownika ortograficznego a jedyny słownik jaki widzieli to ten w androidzie poprawiający orty, nie ma nic dziwnego w postępujących brakach wiedzy korzystania z języka Polskiego bo to właśnie technologia upośledza nas wewnętrznie.

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  29 lipca 2019
F0X
F0X: ...bo to właśnie technologia upośledza nas wewnętrznie.

Niestety tak jest. Kiedyś nie było kalkulatorów i ludzie potrafili liczyć. Nie wiem, czy w szkołach uczą jeszcze liczenia "pod kreskę" ale śmiem twierdzić, że wielu młodych takiej umiejętności nie posiada, bo i po co skoro każdy ma w kieszeni "komputer" zastępujący mu mózg. Wiedza jest niepotrzebna, przecież w telefonie jest internet, wikipedia, kalkulator itd. Tylko niestety bez telefonu i odpowiedniej aplikacji młody człowiek nie będzie potrafił wbić gwoździa w ścianę.
mamZAduzEGO
mamZAduzEGO
  29 lipca 2019

xD

Tomekk2019
Tomekk2019
  30 lipca 2019

Macie problemy jakby wam dopiero dojrzewaly jadra

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.