Marcindzienia
Marcindzienia
  25 lipca 2019 (pierwszy post)

Juz tu na tym portalu siedze juz nie raz poruszalem temat dziwnych osob moze nie osob ale profili teraz czasami zagladam na kamery i to nakie tam panuje chamstwo to masakra , kolesie prawie bija sie o kobiete a ta patrzy w sckane i nic nie mowi zonk. Po co prowadzic transmisje i siedziec jak slup? Ludzie i co jest z wami wy juz normalnie komunikowac sie nie umoecie ? Czy rozmowa z dana osoba daje komus wulacznosc na ta rozmowe ? Na dzien dobry jakis nie wiem nie wyrzyty samiec zjechal mnie bo hey komus napisalem . To juz naprawde jest dziwne co sie z wami ludzie dzieje juz komunikowac sie nie umiecie myslisz ze ta laska poleci na takiego pustaka czytajac różne wypowiedzi danej osoby ? Raczej z wyzwiskami nie zaimponujesz jeden z drugim chyna ze glupota to yak i brawa wielkie . Jesli znajduje sie na tej sttonie jakas naprawde normalna kobieya to chetnie pogadam . Nie polecam zagladania na kamery jak sa jakies osoby bo te wyzwiska jakie sa tam kierowane to masakra intelektualna . No to se popisalem milego wieczorku wszystkim

SapenkoNi
SapenkoNi
  23 sierpnia 2019

Miłego

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  26 sierpnia 2019

ja się już tyle tego naoglądałem na tych kamerkach (u siebie) i u innych że w sumie odechciewa mi się tam zaglądać . w wielu kwestiach się z Tobą zgadzam @Marcindzienia , ale wiem jedno lepiej nie będzie , tylko gorzej ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.