afrodytka27
afrodytka27
  23 lipca 2019 (pierwszy post)

Wydaje mi się ze kamerki straciły kolory.Pamietacie takich psycholi😂😂 jak Zbuchany..DjSpikus...Slavee Sadovski...Shizolek😜😜

GRADEK83
GRADEK83
  23 lipca 2019

Zbuchanego pamietam git ziom ale niestety fotka mocno w Lewo poszła no i mamy RODO i RODO2 i niestety wolność słowa oraz wymogi z tym idące plus ogrom tego typu stron z kamerkami zrobiła swoje. Zboczuchy pouciekali na showupa a ci co świrowali zostali doszczętnie zbanowani. Ten sam los i ludziki na forum ponieśli odstające od normy indywidua jakoś nie pasowały do nowej FOTKI juz nie PL bo to siara a COM czyli komercja... Liczy sie kasa i prostota ...kapitaluzm robi zwoje... XD

GRADEK83
GRADEK83
  23 lipca 2019

swoje * Kiedy oni w końcu dodadzą edycje z smartfona to naprawdę tak trudno dodać taką opcji....a no tak oszczędności i jeszcze raz oszczędności... XD

afrodytka27
afrodytka27
  23 lipca 2019

Tak jak w piosence...Ale to już było i nie wróci wiecej😷😷😷

oam
oam
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wydaje mi się ze kamerki straciły kolory.Pamietacie takich psycholi😂😂 jak Zbuchany..DjSpikus...Slavee Sadovski...Shizolek😜😜
pamiętam, stare czasy. Zbuchany odjezdzajacy z maka prezentujący kasjerce hmm jednorożca (przykleil sobie loda do czola). :-) Często robil transmisje jeszcze koki, tigerek.
oam
oam
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: swoje * Kiedy oni w końcu dodadzą edycje z smartfona to naprawdę tak trudno dodać taką opcji....a no tak oszczędności i jeszcze raz oszczędności... XD
no, mogliby.. I poprawić cytowanie z fona.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: .Pamietacie takich psycholi😂😂 jak Zbuchany..DjSpikus...Slavee Sadovski...Shizolek

Nie.
HardStyled83ddd0a
oam
oam
  23 lipca 2019
Owad
Owad: Nie.
bujasz... Jak to możliwe? :D
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: bujasz... Jak to możliwe? :D

No nie pamiętam, no oprócz Shizolek :afro:
HardStyled83ddd0a
GRADEK83
GRADEK83
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: bujasz... Jak to możliwe? :D

Owad jak i Ty jesteście NOWI świerzaki na fotce więc to zrozumiałe :D
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: NOWI świerzaki na fotce

Z 12 letnim stażem zapomniałeś dodać :lol:
HardStyled83ddd0a
GRADEK83
GRADEK83
  23 lipca 2019

A buke pamietacie Nasza muzułmanka z kamerek ciekawe co się z nią stało charytatywnie się udzielała we Francji i głos o niej zaginął :/

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  23 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: A buke pamietacie


Coś tam kojarzę. W tamtych czasach tak nie przebywałem na Fotka.tv.
HardStyled83ddd0a
F0X
F0X
  23 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wydaje mi się ze kamerki straciły kolory
Dla mnie najlepsza była w formie czat ruletki, było najwięcej zabawy.
Konto usunięte
Konto usunięte: Zboczuchy pouciekali na showupa a ci co świrowali zostali doszczętnie zbanowani.
To chyba wszystkim wyszło na zdrowie.
Konto usunięte
Konto usunięte: do nowej FOTKI juz nie PL bo to siara a COM
Nie komercha tylko myśl o lepszym pozycjonowaniu + możliwe że próba wejścia na zachodni rynek wszak trzeba zwiększać zasięgi a Polacy na całym świecie są.
afrodytka27
afrodytka27
  23 lipca 2019

Pamietam Shizolka jak zrobil transmisje na kam przebral sie w matki kiecke pomalowal bo byla w pracy.I nagle na transmisji matka wchodzi do pokoju pamietam jej mine byl czad
Mi

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.