afrodytka27
afrodytka27
  23 lipca 2019 (pierwszy post)

Wydaje mi się ze kamerki straciły kolory.Pamietacie takich psycholi😂😂 jak Zbuchany..DjSpikus...Slavee Sadovski...Shizolek😜😜

afrodytka27
afrodytka27
  23 lipca 2019

Gradek taaa nie przebywales ha😜😜😜

GRADEK83
GRADEK83
  23 lipca 2019
F0X
F0X: To chyba wszystkim wyszło na zdrowie.

Co kto wolał
Owad
Owad: W tamtych czasach tak nie przebywałem na Fotka.tv

No każdy miał swoje miejsce wtedy jedni na czacie inni na kamerkach i forum. Tak czy siak teraz fotka bardziej mi instargam przypomina gdzie każdy wsadza superaśna foteczki aby inni się tym podniecali albo dołowali tak czy siak zmiany są spore ale czy na lepsze... to już niech każdy sam sobie oceni.
afrodytka27
afrodytka27
  23 lipca 2019

Owad Twoja fotka jest mega sprosno podniecajaca aż czuje mrowki na plecach😜😗

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  24 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Owad Twoja fotka jest mega sprosno podniecajaca aż czuje mrowki na plecach

Hehe :) Aż tak że mrówki czujesz na plecach.
HardStyled83ddd0a
GRADEK83
GRADEK83
  24 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Gradek taaa nie przebywales ha

Na kamerkach nigdy no może kilka razy ale bez pokazywania kiedyś można było nadawać bez pokazywania siebie. Ale RODO wszystko zmieniło.
afrodytka27
afrodytka27
  24 lipca 2019

Owad wpadlam w krzaki haa

oam
oam
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Owad jak i Ty jesteście NOWI świerzaki na fotce więc to zrozumiałe :D
Panie, ja tu jestem od 2008roku! Trochę kont już się tutaj przewinęło od tego czasu. :D
GRADEK83
GRADEK83
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Panie, ja tu jestem od 2008roku! Trochę kont już się tutaj przewinęło od tego czasu. :D

Ostatnio przeglądałem konta na wyszukiwarce tu na FOTCE i ogromna ilość kont jest mniej więcej z 2008 a przynajmniej ostatnie logowanie. Moim zdaniem po 5latach o ostatniego logowania konta powinny z automatu znikać. Kiedyś fotka się chwaliła ile ma kont teraz już chyba tego nie publikują. Ciekawe jakie statystyki mają AKTYWNYCH kont a jakie tych już nie odwiedzanych.
oam
oam
  25 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio przeglądałem konta na wyszukiwarce tu na FOTCE i ogromna ilość kont jest mniej więcej z 2008 a przynajmniej ostatnie logowanie. Moim zdaniem po 5latach o ostatniego logowania konta powinny z automatu znikać. Kiedyś fotka się chwaliła ile ma kont teraz już chyba tego nie publikują. Ciekawe jakie statystyki mają AKTYWNYCH kont a jakie tych już nie odwiedzanych.
Konta nieużywane przez 6 miesięcy od ostatniego zalogowania mogą zostać usunięte, ale czy robią większe czystki, nie wiem.
crit
crit
  29 lipca 2019
Fotka.tv sie dzialo, sie siedzialo, sie ogladalo, stare czasy.
AdaskoWolf
AdaskoWolf
  30 lipca 2019

Hej piękne kobiety napisze kruraś

Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  1 sierpnia 2019

No stare czasy fotki tv były piękne.

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  1 sierpnia 2019
RobertR
RobertR: No stare czasy fotki tv były piękne.

Zgadzam się z tobą!
HardStyled83ddd0a
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  1 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: .Pamietacie takich psycholi😂😂 jak Zbuchany..DjSpikus...Slavee Sadovski...Shizolek😜😜

ani jednego nie kojarzę nawet.
oam
oam
  4 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ani jednego nie kojarzę nawet.
Nie gadaj, zbuchanego nie kojarzysz? xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.