Pawelek2693
Pawelek2693
  21 lipca 2019 (pierwszy post)

Dlaczego tu na fotce każdy ocenia każdego tylko i wyłącznie przez pryzmat wyglądu, a nie tego czy ktoś ma coś w głowie czy nie? Czy naprawdę w dzisiejszych czasach wygląd jest najważniejszy? Dlaczego serduszko dajemy komuś kto ma wygląd, aparycje itd itp a później jest rozczarowanie bo się okazuje że tylko ma jedno w głowie, może pora to zmienić i nie oceniać książki po okładce ☺😉

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  21 lipca 2019

Może dlatego że nazwa tego portalu to fotka i służy do oceniania zdjęć przez subiektywną swoją ocenę?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Pawelek2693
Pawelek2693
  21 lipca 2019

Zgadza się ten portal to * Fotka * tylko czy każdy ma subiektywną ocenę? Moim zdanie raczej nie tym bardziej że tu można spotkać dużo fake kont ☺

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  21 lipca 2019

Już tyle było wątków o tym że już na prawdę nie mam sił pisać o tym :ziew:

HardStyled83ddd0a
Ziemia
Ziemia
  21 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko czy każdy ma subiektywną ocenę?

A jaką? ;-D
F0X
F0X
  21 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego tu na fotce każdy ocenia każdego tylko i wyłącznie przez pryzmat wyglądu,


Może dlatego że HEEEEEEEEELLLLLLLLLOOOOOOOOUUUU jesteś w internecie, no chyba że go wczoraj Tobie podłączyli. Jeśli ktoś chce nie być oceniany po wyglądzie to niech idzie na kącik poetycki ale wstąpi do koła gospodyń wiejskich.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  21 lipca 2019
F0X
F0X: HEEEEEEEEELLLLLLLLLOOOOOOOOUUUU jesteś w internecie.

I przez takie rozumowanie sieć stała się tym czym się stała.Miała być narzędziem stała się przyczyną niejednej głębokiej depresji.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

F0X
F0X
  21 lipca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: I przez takie rozumowanie sieć stała się tym czym się stała


Wpływ na internet mają ludzie, 20 - 30 lat temu internet był piękny bo mieli do niego dostęp tylko wybrani i już to samo w sobie było cudowne, wymienialiśmy się myślami na forach, listach dyskusyjnych, IRC-u a i same strony internetowe były robione pod treść którą trzeba było umieć czytać i zrozumieć.

I wszystko byłoby cudowne aż pojawił się moloch w postaci fejsbooka czy twittera + darmowy i powszechny net a resztę już pisze smutna rzeczywistość.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  21 lipca 2019
F0X
F0X: Wpływ na internet mają ludzie, .

I co się stało ,że przesiąkłeś tymi "ludźmi"zamiast dalej siedzieć na stronach które trzeba "umieć czytać i rozumieć"?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  21 lipca 2019

O irc i mirc32 konta shellowe piękny czarny obraz wszędzie był i było tak cudownie. I faktycznie tamte czasy były super. Wymieniało się filmami na hubach. Szkoda że nie wróci...

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

F0X
F0X
  21 lipca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: I co się stało ,że przesiąkłeś tymi "ludźmi"
Nie wiem, chcesz po mnie pojechać czy o co ci chodzi człowieku, w swojej wypowiedzi opisałem jak wyglądał internet kiedyś, nie napisałem że strony internetowe które wymagają myślenia że nie istnieją ani że z nich nie korzystam. Ale dałem wyraźne przesłanie że stały się niszowe.
anfet4minka
anfet4minka: Szkoda że nie wróci...
Wierzę że internet w pewnym momencie przeżyje renesans a ludzie nie raz zatoczyli koło i kiedyś zrobią to ponownie, TUTAJ.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  21 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego tu na fotce każdy ocenia każdego tylko i wyłącznie przez pryzmat wyglądu, a nie tego czy ktoś ma coś w głowie czy nie? Czy naprawdę w dzisiejszych czasach wygląd jest najważniejszy? Dlaczego serduszko dajemy komuś kto ma wygląd, aparycje itd itp a później jest rozczarowanie bo się okazuje że tylko ma jedno w głowie, może pora to zmienić i nie oceniać książki po okładce ☺😉


A przez pryzmat czego chciałbys byc oceniany na portalu FOTKA, gdzie jak sama nazwa mówi: własnie w duzej mierze na tym polega?
oam
oam
  21 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego tu na fotce każdy ocenia każdego tylko i wyłącznie przez pryzmat wyglądu, a nie tego czy ktoś ma coś w głowie czy nie? Czy naprawdę w dzisiejszych czasach wygląd jest najważniejszy? Dlaczego serduszko dajemy komuś kto ma wygląd, aparycje itd itp a później jest rozczarowanie bo się okazuje że tylko ma jedno w głowie, może pora to zmienić i nie oceniać książki po okładce
Jak to dlaczego? Z bardzo prostego oczywistego powodu - opcja magnesu czyli tego "tak-nie" nie zobowiązuje nikogo do poznania tej osoby przed daniem decyzji, ludzie robią to po ocenie zdjęć, fotek które są tematem przewodnim tutaj. :-)
Tylko dlaczego ludzie tak bardzo przejmują się tym NIE? :woot:
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  21 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
F0X
F0X: " Nie wiem, chcesz po mnie pojechać czy o co ci chodzi człowieku,.

Zadaję zwykłe pytania,a Ty już odbierasz to jako próbę pojechania po Tobie? Heloł ?Internet masz od wczoraj?
Autor tematu zadał pytanie,być może lekkomyślne ,ale to nie powód aby zarzucać mu cokolwiek. Inaczej widocznie wyobrażał sobie tą stronę,a z czym innym się zderzył.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

GRADEK83
GRADEK83
  21 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego tu na fotce każdy ocenia każdego tylko i wyłącznie przez pryzmat wyglądu, a nie tego czy ktoś ma coś w głowie czy nie?

Człowiek to zwierze które ewoluowało intelektualnie i nie zależnie od tego nadal jego podstawowym zmysłem jest Wzrok przez co co widzi jest wstanie na "pierwszy rzut oka" określić stan rzeczy czyli w tym przypadku obiektu "zdjęcia, fotki' Jeśli patrzysz na dwa jabłka z czego jedno jest zgniłe to które wybierzesz ? To dobre z robakiem w środku czy zgniłe bez robaka w środku ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.