SuplickiR
Posty: 1 (po ~35 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SuplickiR
  19 lipca 2019 (pierwszy post)

Czy ktoś miał z tym do czynienia?

F0X
F0X
  19 lipca 2019

no a na czym to polega.

Romario1
Romario1
  20 lipca 2019

Cześć. Mi pisały dziewczyny z Rosji.Pewne z ich bardzo piękne i umieją mile mówić i kiedy znajomość dojdzie do pragnienia spotkać, się to najważniejszy moment.Oni proponują wysłać im pieniędzy na drogę żeby już na zawsze byliście razem.Ten kto jest naiwny ten jest ich ofiarą.Ja już trzech z ich wykrył.Jeśli oni są na tej stronie internetowej to napisz ich imiona czy foto.

Fantastyczna
Fantastyczna
  20 lipca 2019
d83dde02
Tak to już jest w tych internetach. Trzeba być czujnym na każdym kroku d83dde02
GRADEK83
GRADEK83
  20 lipca 2019

Ludzie to DEBILE i tyle w temacie.
Ja jestem człowiekiem więc mnie to nie dotyczy :ziober2:

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  20 lipca 2019

jak naiwność jest większa niz IQ to takie rzeczy sie zdarzają współczuje braku myślenia:)

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  21 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jak naiwność jest większa niz IQ to takie rzeczy sie zdarzają współczuje braku myślenia:)

Kto nigdy nie cyganił kasy od spermiarzy z fotki na fake koncie ponętnej 18latki niech pierwszy rzuci kamień! d83dde02
oam
oam
  21 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto nigdy nie cyganił kasy od spermiarzy z fotki na fake koncie ponętnej 18latki niech pierwszy rzuci kamień!



kto nastepny? :D
F0X
F0X
  21 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto nigdy nie cyganił kasy od spermiarzy z fotki na fake koncie ponętnej 18latki niech pierwszy rzuci kamień!
Rozumiem że chciałeś się nam pochwalić swoim bogatym doświadczeniem, gratuluję.
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  22 lipca 2019
F0X
F0X: Rozumiem że chciałeś się nam pochwalić swoim bogatym doświadczeniem, gratuluję.

Dziękuję, zawsze kiedy jakiś spermiarz wysyła flotę licząc, że to prawdziwe konto biuściastej 19 latki spod Rzeszowa to czuję się jak ksiądz w Mercu S klasie który przychodzi po kolędę do emerytki żyjącej na granicy ubóstwa - profit maxd83ddc4d d83dde09, ale i lekkie wyrzuciki sumionka d83dde22d83dde2d, a + i - to jedyne co widzę... https://www.youtube.com/watch?v=nYXG2BJHYRM d83dde02.
oam
oam
  22 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuję, zawsze kiedy jakiś spermiarz wysyła flotę licząc, że to prawdziwe konto biuściastej 19 latki spod Rzeszowa to czuję się jak ksiądz w Mercu S klasie który przychodzi po kolędę do emerytki żyjącej na granicy ubóstwa - profit max, ale i lekkie wyrzuciki sumionka .
czy to nie podchodzi pod kodeks karny? :rotfl: ile tak wycyganiles siana? :D
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  22 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to nie podchodzi pod kodeks karny?

Matrymonialny oszust! iiiijooooo iiiiijoooo iiiiijoooo d83dde93 d83dde93d83dde93 d83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: ile tak wycyganiles siana? :D

Jedni powiedzą mało, inni powiedzą dużo, a ja powiem - co se za to piwa popiłem to moje d83dde02
oam
oam
  22 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: co se za to piwa popiłem to moje
Cwany łyner :D
Ps. Jak moje profilowe, sliczniutkie slodziutkie ladne? :pavarotti:
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  22 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ps. Jak moje profilowe, sliczniutkie slodziutkie ladne?

Powiem tak, szło by ładnie zarobić na spermiarzach z fotki d83dde02 #Gazela_Biznesu
oam
oam
  22 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem tak, szło by ładnie zarobić na spermiarzach z fotki #Gazela_Biznesu
Czyli powinnam wrócić do starego 🤣🤣🤣
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.