| Fotka.com
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  7 July 2019 (pierwszy post)

Szykując się do polowania, zawsze trzeba zadać sobie pytanie czego zwierzyna się boi i czego pragnie. W tym celu myśliwi stosują odpowiednio przygotowane nagonki, a z drugiej strony wabiki.
Podobnie sytuacja wygląda w relacjach damsko-męskich, gdzie główną siłą napędową kobiet jest przynależność i wysoka pozycja w grupie, a największym lękiem wykluczenie. Zjawisko to ma swoje odzwierciedlenie w antropologii, gdzie przez setki tysięcy lat kobieta ze względu na swoją budowę fizyczną i adaptację do wychowania dzieci pozostawiona sama sobie była skazana na śmierć.
Czasy się zmieniają, ale ludzie pozostają tacy sami. Dziś można to obserwować już w szkole, gdzie dziewczyny wykluczone w swoim środowisku przejawiają zachowania autodestrukcyjne którego przejawem była swojego czasu subkultura "emo".
Mężczyzna jako łowca może wykorzystać ten fakt. Wykorzystując lęki które targają kobietami może silnie oddziaływać na pierwotne instynkty kobiety i przejmować kontrolę nad dynamiką relacji gdzie on przyjmuje pozycję dominującą. Sutenerzy na całym świecie wykorzystują "okazje" tj. sytuacje, gdzie kobiety wyrwane są ze swojego środowiska i grupy w której miały ugruntowaną pozycję np. po opuszczeniu małej wioski i przeprowadzce do dużego miasta stają się zagubione oraz podatne na sugestie. Dzięki manipulacji i oderwaniu ich (kobiet) od grup do których należą, stają się całkowicie podległe mężczyźnie który stanowi dla nich jedyne oparcie i namiastkę pozycji w grupie.

W internecie często można spotkać kobiety, które są lub były w związkach właśnie z tego typu mężczyznami przez co uciekają do "alternatywnego plemienia" on line. W portalach społecznościowych, gdzie całe grupy beta orbiterów i podobnych im "internetowych przyjaciółek" stanowią silne oparcie, zdają się być silne i niezależne, jednak na spotkaniu w "realu" sytuacja wygląda zupełnie inaczej i często są samotne, zagubione, po przejściach. Stąd też mężczyźni obdarzeni inteligencją, sprytem i bezwzględnością, mogą manipulować nimi w taki sposób, że całkowicie tracą dla nich głowę - łatwo mogą zostać wykorzystane.

Z drugiej strony, kobiety z pozycją w wielu grupach w "realu", nie czując lęku przed wykluczeniem nie mają żadnego hamulca przed zdradą. "Zakazany owoc smakuje najlepiej" o czym przestrzegali już starożytnik Grecy, gdzie Pandora miała tylko jeden zakaz "nie otwierać puszki" i co zrobiła? Otworzyła. W Biblii Ewa żyła w raju, mała tylko jeden zakaz "nie jeść jabłka z zakazanego drzewa" i co zrobiła? Zerwała to jabłko. Żona Lota miała tylko się nie odwracać podczas niszczenia Sodomy i Gomory i co zrobiła? Odwróciła się zamieniając w słup soli. Jest to jasny przekaz o naturze kobiet, które bez Machiavellistycznego lęku przed utratą pozycji w grupie, mają silną wewnętrzną potrzebę "sięgnięcia po zakazany owoc".

oam
oam
  7 July 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Szykując się do polowania, zawsze trzeba zadać sobie pytanie czego zwierzyna się boi i czego pragnie. W tym celu myśliwi stosują odpowiednio przygotowane nagonki, a z drugiej strony wabiki. Podobnie sytuacja wygląda w relacjach damsko-męskich, gdzie główną siłą napędową kobiet jest przynależność i wysoka pozycja w grupie, a największym lękiem wykluczenie. Zjawisko to ma swoje odzwierciedlenie w antropologii, gdzie przez setki tysięcy lat kobieta ze względu na swoją budowę fizyczną i adaptację do wychowania dzieci pozostawiona sama sobie była skazana na śmierć. Czasy się zmieniają, ale ludzie pozostają tacy sami. Dziś można to obserwować już w szkole, gdzie dziewczyny wykluczone w swoim środowisku przejawiają zachowania autodestrukcyjne którego przejawem była swojego czasu subkultura "emo". Mężczyzna jako łowca może wykorzystać ten fakt. Wykorzystując lęki które targają kobietami może silnie oddziaływać na pierwotne instynkty kobiety i przejmować kontrolę nad dynamiką relacji gdzie on przyjmuje pozycję dominującą. Sutenerzy na całym świecie wykorzystują "okazje" tj. sytuacje, gdzie kobiety wyrwane są ze swojego środowiska i grupy w której miały ugruntowaną pozycję np. po opuszczeniu małej wioski i przeprowadzce do dużego miasta stają się zagubione oraz podatne na sugestie. Dzięki manipulacji i oderwaniu ich (kobiet) od grup do których należą, stają się całkowicie podległe mężczyźnie który stanowi dla nich jedyne oparcie i namiastkę pozycji w grupie. W internecie często można spotkać kobiety, które są lub były w związkach właśnie z tego typu mężczyznami przez co uciekają do "alternatywnego plemienia" on line. W portalach społecznościowych, gdzie całe grupy beta orbiterów i podobnych im "internetowych przyjaciółek" stanowią silne oparcie, zdają się być silne i niezależne, jednak na spotkaniu w "realu" sytuacja wygląda zupełnie inaczej i często są samotne, zagubione, po przejściach. Stąd też mężczyźni obdarzeni inteligencją, sprytem i bezwzględnością, mogą manipulować nimi w taki sposób, że całkowicie tracą dla nich głowę - łatwo mogą zostać wykorzystane. Z drugiej strony, kobiety z pozycją w wielu grupach w "realu", nie czując lęku przed wykluczeniem nie mają żadnego hamulca przed zdradą. "Zakazany owoc smakuje najlepiej" o czym przestrzegali już starożytnik Grecy, gdzie Pandora miała tylko jeden zakaz "nie otwierać puszki" i co zrobiła? Otworzyła. W Biblii Ewa żyła w raju, mała tylko jeden zakaz "nie jeść jabłka z zakazanego drzewa" i co zrobiła? Zerwała to jabłko. Żona Lota miała tylko się nie odwracać podczas niszczenia Sodomy i Gomory i co zrobiła? Odwróciła się zamieniając w słup soli. Jest to jasny przekaz o naturze kobiet, które bez Machiavellistycznego lęku przed utratą pozycji w grupie, mają silną wewnętrzną potrzebę "sięgnięcia po zakazany owoc".
Hmm, w sumie masz rację co do tego że faceci są właśnie jak tacy myśliwi, choć oczywiście nie wszyscy. Ba, nawet znam takie kobiety. :) Tak samo nie każda kobieta która jak to ująłeś została "wykluczona w swoim środowisku" jest podatna na takich myśliwych i woli samca jako tego "który stanowi dla nich jedyne oparcie i namiastkę pozycji w grupie". Należy samemu budować swój status, nie opierać się na kimś bo w takich przypadkach bardzo łatwo oo zranienie. Kolejno, kobiety które mają jakaś tam pozycje i każdy je zna, lubi, są kimś blablabla etc. etc. niekoniecznie są jak taka Ewa, Pandora. I nie uważam, że to co zakazane najlepiej smakuje, a szczególnie efekt uboczny tego smaku niekoniecznie jest tego wart. Ale to moje skromne zdanie. :)

Niemiecki, wujek google czy sam śmigasz? :D
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  8 July 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: , kobiety które mają jakaś tam pozycje i każdy je zna, lubi, są kimś blablabla etc. etc. niekoniecznie są jak taka Ewa, Pandora. I nie uważam, że to co zakazane najlepiej smakuje, a szczególnie efekt uboczny tego smaku niekoniecznie jest tego wart. Ale to moje skromne zdanie.

Pokusa jest tak silna, że nawet w krajach gdzie rządzi prawo Szariatu gotowe są ryzykować śmiercią przez ukamienowanie / oblanie kwasem dla zdrady. Ja zawsze piszę o statystycznej większości :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Ba, nawet znam takie kobiety. :)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Femme_fatale
Konto usunięte
Konto usunięte: Należy samemu budować swój status, nie opierać się na kimś bo w takich przypadkach bardzo łatwo oo zranienie.

To się sprawdza u facetów, u kobiet kończy się życiem z 12 kotami, skrzynką wina w każdy weekend i zapasem antydepresantów dla średniej wielkości kraju w Afryce d83dde02 Pewnie są jakieś pojedyncze wyjątki w stylu 1 na 100 000, no ale to już podchodzi pod błąd statystyczny. Można porównać ilość naukowców mężczyzn którzy całe swoje życie poświęcili nauce, a ile kobiet dokonało tego samego - dysproporcja jest na poziomie 99% do 1%.

Widać to nawet na fotce, faceci osaczeni ostracyzmem sobie radzą całymi latami na portalu, natomiast u kobiet wszystko fajnie funkcjonuje kiedy mają oparcie w grupie - nie ma grupy, albo grupa się od niej odwraca i po kilku dniach "konto nie istnieje".
Konto usunięte
Konto usunięte: Niemiecki, wujek google czy sam śmigasz? :D

Natchnieniem do tego wpisu była misja w grze, ale coś tam szprecham d83dde02
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 127
anfet4minka
  8 July 2019

Faceci też są jacy są, i znowu to kobieta wg Ciebie jest zła. Zaczynam się zastanawiać co Ci te kobiety zrobiły, że tak ochoczo po nich jedziesz. Przecież to nie ma znaczenia jaka jest płeć i faceci okazują się frajerami i kobiety łowcami.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  8 July 2019
anfet4minka
anfet4minka: Faceci też są jacy są, i znowu to kobieta wg Ciebie jest zła. Zaczynam się zastanawiać co Ci te kobiety zrobiły, że tak ochoczo po nich jedziesz. Przecież to nie ma znaczenia jaka jest płeć i faceci okazują się frajerami i kobiety łowcami.

Wciąż czekam na jakieś kontrargumenty ale się nie doczekam w tym życiu chyba d83dde02
Musisz tylko przeredagować grecką mitologię, Biblie i praktycznie każdą książkę sprzed 1960 kiedy nie istniała jeszcze poprawność polityczna, oraz doprodukować więcej kobiet które całe życie oddały nauce żeby statystyka się wyrównała d83dde02
oam
oam
  8 July 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wciąż czekam na jakieś kontrargumenty ale się nie doczekam w tym życiu chyba
Hmm, mnie bardzo ciekawi dlaczego w (prawie) każdym temacie i dodanym poście odnosisz się do kobiet w taki sposób by ukazać je jako istne zło. Nie każdy jest taki sam, a bywa że i faceci zachowują się identycznie jak kobiety o których wielokrotnie napisałeś tak a nie inaczej. ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: Natchnieniem do tego wpisu była misja w grze, ale coś tam szprecham
Jaka gra? Jaka misja? I jakie jeszcze znasz języki? :P
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  9 July 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm, mnie bardzo ciekawi dlaczego w (prawie) każdym temacie i dodanym poście odnosisz się do kobiet w taki sposób by ukazać je jako istne zło.

Dla równowagi :) W mainstreamie kobiety ukazywane są jako aniołki, szare myszki, dostają mniejsze wyroki niż faceci za te same przestępstwa, częściej dostają dzieci i majątek po rozwodzie, państwo robi specjalne akcje afirmacyjne itp. Śmieszy mnie stereotyp kobiety na piedestale, gdzie białorycerze zapętleni w mechanizmie "ratowania damy z opresji" poświęcają godność i logikę dla mglistej wizji zdobycia uwagi ze strony kobiet.
PS. Niestety natura tak wymyśliła ten świat, że mężczyźni powinni nim kierować a kobiety się podporządkować (nie ma w tym nic złego, ani dziwnego, tak po prostu jest), dziś wszystko stawia się na głowie co musi doprowadzić do katastrofy. Różnice pokazał pewien holenderski program - tutaj opis: https://joemonster.org/art/27365

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka gra? Jaka misja? I jakie jeszcze znasz języki? :P

Odzierając ten post z nutki tajemniczości sprawię że będzie czuł się nagi, a tego mu nie zrobię d83dde02
oam
oam
  9 July 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: W mainstreamie kobiety ukazywane są jako aniołki, szare myszki, dostają mniejsze wyroki niż faceci za te same przestępstwa
W sumie, racja. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: częściej dostają dzieci i majątek po rozwodzie, państwo robi specjalne akcje afirmacyjne itp.
Z tymi dziećmi to prawda, ale czy majątek dostają po rozwodzie? To już zależy od wielu rzeczy.
Konto usunięte
Konto usunięte: Śmieszy mnie stereotyp kobiety na piedestale, gdzie białorycerze zapętleni w mechanizmie "ratowania damy z opresji" poświęcają godność i logikę dla mglistej wizji zdobycia uwagi ze strony kobiet.
Mnie też :D
Konto usunięte
Konto usunięte: PS. Niestety natura tak wymyśliła ten świat, że mężczyźni powinni nim kierować a kobiety się podporządkować
261d
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma w tym nic złego, ani dziwnego, tak po prostu jest
Jest/ma i czuje sie urażona! :box: Nie żyjemy w arabii saudyjskiej by kobieta była gorszym sortem, no bez jaj Panie! To nie natura a człowiek żądny władzy tak ustanowił, pozwolił by właśnie w ten sposób to wszystko wyglądało.
Konto usunięte
Konto usunięte: Odzierając ten post z nutki tajemniczości sprawię że będzie czuł się nagi, a tego mu nie zrobię
Przykryje go szlafrokiem :rotfl:
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  9 July 2019
Ostatnio edytowany: 1 January 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tymi dziećmi to prawda, ale czy majątek dostają po rozwodzie? To już zależy od wielu rzeczy.

Pokazuję i objaśniam: https://youtu.be/MN4WfUzuh3k d83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest/ma i czuje sie urażona! Nie żyjemy w arabii saudyjskiej by kobieta była gorszym sortem, no bez jaj Panie! To nie natura a człowiek żądny władzy tak ustanowił, pozwolił by właśnie w ten sposób to wszystko wyglądało.

To człowiek nie jest częścią natury? Człowiek sprawił, że przeciętna kobieta jest głowę niższa, 1/3 lżejsza/ a przez cykl miesiączkowy ma huśtawki nastroju i emocjonalną karuzelę oddzielającą jej zachowanie od racjonalności? No raczej nie :)
Dziejową rolą kobiet jest rodzenie dzieci, a mężczyzn kształtowanie świata - tak było jest i będzie, co pokazuje historia, statystyka i widać to na każdym kroku :)
PS. Apropo Islamu, Arabii Saud. itp. to tak myślą nowoczesne europejskie kobiety wyemancypowane na 99 lvl d83dde02


A oto oni:


https://youtu.be/M3vL_0XtiVY

Bo kobieta wybaczy facetowi, że jest złodziejem, psychopatą, mordercą, gwałcicielem, oszustem... ale tego że jest słaby nigdy nie wybaczy d83dde09

Konto usunięte
Konto usunięte: Przykryje go szlafrokiem

Zaziębisz się bez szlafroka i z kim będę dyskutował na forum fotki? d83dde02
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.