BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  7 lipca 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznie. Chcialbym zebyscie doradzili mi jak wesprzec mojego kolege.
Zaczne od tego ze w jego zwiazku zaczelo sie wszystko sypac gdy jego partner dowiedzial sie ze dzieci na osiedlu wyzywaja go od donosicieli i na niego pluja. Niestety zakonczylo sie to rozstaniem. Teraz Damian dolaczyl do nas na fotce (za moja rada), poniewaz czuje sie samotny. Damian zawsze lubil pelnic wazne funkcje (pamietam jak w szkole pierwszy sie zglaszal do moczenia gąbki). Wydaje mi sie ze jedyne co mu moze pomoc to znowu poczuc sie waznym pomimo pogardy jaka doswiadczal przez cale zycie na osiedlu no i tego rozstania. Co byscie mu doradzili? Moze powinien opuscic fotke i znaleźć sobie kogos? Moze powinien w koncu sie zachowywac jak mezczyzna a nie jak 30 letni prawiczek? Dziekuje

praksyda
praksyda
  7 lipca 2019

beka wincyj tematów

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: biedny Damian. na moda go


Xd bedzie moderowal osiedle xd
Ziemia
Ziemia
  7 lipca 2019

Co tu się... :-D

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: oam: Az tak? O ranyTo już trzeba być super geniuszem żeby osłabiać ludzi takimi problemami


Ojej ojej xd
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: beka wincyj tematów


O prawiczkach? XD Czy koto piesach? Liczylem, ze taki temat typu trudne sprawy sie przyjmie.
namastebitches
namastebitches
  8 lipca 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Xd bedzie moderowal osiedle xd
Jak ten cieć z Bulionerów xDDDDDDDDDDdd (bo przecież nie z budowy)
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Liczylem, ze taki temat typu trudne sprawy sie przyjmie.
Podszlifuj dowcip śmieszku :D
VIP
wpis jest ukryty
praksyda
praksyda
  8 lipca 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: O prawiczkach? XD Czy koto piesach? Liczylem, ze taki temat typu trudne sprawy sie przyjmie.

nawet o życiu seksualnym pingwinów w noc polarną.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.