BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  7 lipca 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznie. Chcialbym zebyscie doradzili mi jak wesprzec mojego kolege.
Zaczne od tego ze w jego zwiazku zaczelo sie wszystko sypac gdy jego partner dowiedzial sie ze dzieci na osiedlu wyzywaja go od donosicieli i na niego pluja. Niestety zakonczylo sie to rozstaniem. Teraz Damian dolaczyl do nas na fotce (za moja rada), poniewaz czuje sie samotny. Damian zawsze lubil pelnic wazne funkcje (pamietam jak w szkole pierwszy sie zglaszal do moczenia gąbki). Wydaje mi sie ze jedyne co mu moze pomoc to znowu poczuc sie waznym pomimo pogardy jaka doswiadczal przez cale zycie na osiedlu no i tego rozstania. Co byscie mu doradzili? Moze powinien opuscic fotke i znaleźć sobie kogos? Moze powinien w koncu sie zachowywac jak mezczyzna a nie jak 30 letni prawiczek? Dziekuje

namastebitches
namastebitches
  7 lipca 2019

Póki co jak dziecko zachowujesz się ty :rotfl:

DYSTANS
DYSTANS
  7 lipca 2019

D Y S T A N S

oam
oam
  7 lipca 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Witam serdecznie. Chcialbym zebyscie doradzili mi jak wesprzec mojego kolege. Zaczne od tego ze w jego zwiazku zaczelo sie wszystko sypac gdy jego partner dowiedzial sie ze dzieci na osiedlu wyzywaja go od donosicieli i na niego pluja. Niestety zakonczylo sie to rozstaniem. Teraz Damian dolaczyl do nas na fotce (za moja rada), poniewaz czuje sie samotny. Damian zawsze lubil pelnic wazne funkcje (pamietam jak w szkole pierwszy sie zglaszal do moczenia gąbki). Wydaje mi sie ze jedyne co mu moze pomoc to znowu poczuc sie waznym pomimo pogardy jaka doswiadczal przez cale zycie na osiedlu no i tego rozstania. Co byscie mu doradzili? Moze powinien opuscic fotke i znaleźć sobie kogos? Moze powinien w koncu sie zachowywac jak mezczyzna a nie jak 30 letni prawiczek? Dziekuje
biedny Damian. :smutny: na moda go :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Póki co jak dziecko zachowujesz się ty
:crylol:
GRADEK83
wpis jest ukryty
dzban
wpis jest ukryty
O5kar
Posty: 2 (po ~54 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 12
O5kar
  7 lipca 2019

Nie no błagam (facepalm)...

oam
oam
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie no błagam (facepalm)...
Az tak? O rany :rotfl:
O5kar
Posty: 2 (po ~54 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 12
O5kar
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Az tak? O rany


To już trzeba być super geniuszem żeby osłabiać ludzi takimi problemami
oam
oam
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To już trzeba być super geniuszem żeby osłabiać ludzi takimi problemami
Nie każdy podaza po torach, tudzież woli wykolejenie. Nie ma co oceniać, tylko współczuć.
praksyda
praksyda
  7 lipca 2019

oo dawno nie było troll tematu :rotfl:

namastebitches
namastebitches
  7 lipca 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Teraz Damian dolaczyl do nas na fotce (za moja rada), poniewaz czuje sie samotny.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Moze powinien opuscic fotke i znaleźć sobie kogos?
:D
bri
bri
  7 lipca 2019

Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy

Dante
Dante
  7 lipca 2019

Hej hej na na na na - hej hej na na :-D

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  7 lipca 2019

Xdddddddddd

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.