Marcindzienia
Marcindzienia
  5 lipca 2019 (pierwszy post)

Siemka mam takie pytanko czemu nie dosc ze faceci sie podszywaja pod kobiety to jeszcze co 2 ma krzywa lokalizacje wczoraj rozmalem z dziewczyna udaje ze jest z sydney ona to zle zapisala ale to juz maly szczegol jeszcze dziewczyna stwierdzila ze lot zajmuje jej 4 h d83dde03zmeczylem sie pstchicznie dla niej australia lezy w argentynie i h...j czemu laski na zdjeciach wygladacie jak chinskie anime ? Takie sztuczne lale d83dde04stanac pod czyjas fura i zrobic se zdjecie jakie to jest zalosne i co 2 szuka taty dla dziecka czemu was tak duzo ??? I wzzystkie zwalacie wine na faceta wy nie winne jestescie ?? To skoro faceci sa tacy zli to czemu sie tu logujecie i jeszcze nas oklamujecie ? A taka mysl mi sie zucila moze jakas panna odpowie . Pozdrawiam ten 1 % normalnie myslacych reszcie to juz chyba te dopalacze wypalily mozgi

praksyda
praksyda
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: . Pozdrawiam


bo to fotka, tego nie ogarniesz.
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  9 lipca 2019

Spostrzeżenia całkiem trafne to czego ja najbardziej nie lubie w fotka.com to zastraszająca ilość fejków. Ile tu jest osób które zaniast swoich zdjęć to podają się za kogoś innego to aż głowa boli....

oam
oam
  9 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu nie dosc ze faceci sie podszywaja pod kobiety to jeszcze co 2 ma krzywa lokalizacje
Nie rozumiem dlaczego ktoś sie podszywa pod inną osobę, czy to facet czy kobieta.. Ale miejscowość każdy może sobie wpisać jaką tylko chce i tak naprawdę nic nikomu do tego.
Konto usunięte
Konto usunięte: rozmalem z dziewczyna udaje ze jest z sydney ona to zle zapisala ale to juz maly szczegol jeszcze dziewczyna stwierdzila ze lot zajmuje jej 4 h
Dokąd ten lot zajmuje jej 4h, do Sydney? Możliwe że tak, tylko skąd?
Konto usunięte
Konto usunięte: zmeczylem sie pstchicznie dla niej australia lezy w argentynie
no cóż :rotfl: bywa i tak :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu laski na zdjeciach wygladacie jak chinskie anime ?
Chyba taka moda nastała, dobrze że ja nie podążam za tym trendem :lol:
Tomekk2019
Tomekk2019
  9 lipca 2019

Jedni drugich warci

Marcindzienia
wpis jest ukryty
Marcindzienia
Marcindzienia
  10 lipca 2019

Chyba chcial zablysnac ale sie nie udalo o co ci chodzi z tym regulaminem co ?

oam
oam
  10 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba chcial zablysnac ale sie nie udalo o co ci chodzi z tym regulaminem co ?
Jak to o co? O to, zeby tacy jak ty sie z nim zapoznali. :ziew:

I proszę zapoznać sie również z regulaminem forum:
https://fotka.com/regulamin/regulaminforum
Marcindzienia
wpis jest ukryty
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: lokalizacje wczoraj rozmalem z dziewczyna udaje ze jest z sydney ona to zle zapisala ale to juz maly szczegol jeszcze dziewczyna stwierdzila ze lot zajmuje jej 4 h

Widziałem przypadek na pewnej oficjalnej stronie firmy gdzie pomylono zamiast Austria było Australia. Dla niektórych osób to jest to samo tylko w wersji skrótu i pełnej :D

Poznałem Australijkę w realu, która była na eurotripie. Ona twierdzi że tam 4h jedziesz do najbliższego sąsiada. Wniosek. Nie szukaj Australijek w Fotced83dde1d
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.