BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  2 lipca 2019 (pierwszy post)

Cześć :)

Lato w pełni... Słońce praży... Wieje lekki wiaterek... Zaczyna się czas urlopów...

Jakie kierunki preferujecie na lato 2019?
Stawiacie na ojczyste strony, czy może wybywacie gdzieś dalej?
Idealne miejsce na spedzenie wakacyjnego urlopu - Waszym zdaniem?
Najgorsze miejsce na wakacyjny wypoczynek - Waszym zdaniem?
Jak wyobrazacie sobie wakacje na bezludnej wyspie? :ziober2:

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
JaroslawKocot
JaroslawKocot
  3 lipca 2019

Ja np lubię urlop czy wakacje spędza w Górach!!

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  3 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zwłąszcza na takiej wyspie :P


zgroza :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: Bez papieru toaletowego i wygód jednym słowem przesrane


hahahaha tylko liście zostaja :P
Ziemia
Ziemia: Peru

tez mi sie marzy Peru... Ewentualnie Chiny lub Japonia ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Ziemia
Ziemia
  3 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Z kim, po co, w jakim celu i dlaczego?


Na koncert se jadę. Sama. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Woodstock, teraz to chyba sie nazywa Pol'n'Rock Festiwal. :D

Dla mnie zostanie woodstockiem już foewa. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ale ostatnio na demotywatorach opis czytałem pewnie fejkowy a może coś w tym prawdy było na temat tego co tam koleś widział tak czy inaczej nie moje klimaty raczej.

xD No zdecydowanie fejkowy, ale nie będę przekonywać, bo to nie ma sensu. Zresztą, ja podobnie jestem uprzedzona do np, parady równości, chociaż nigdy nie byłam. Choć to może niezbyt dobre porównanie, no ale chodzi o sam fakt oceniania po pogłoskach. :D
GRADEK83
GRADEK83
  3 lipca 2019
Ziemia
Ziemia: no ale chodzi o sam fakt oceniania po pogłoskach.

No jak to szło " w Dupie byłeś G widziałeś" więc coś w tym jest...Ale tak czy siak jeśli tam się wybierasz to obyś tylko dobrze się bawiła i cała sama i zdrowa wróciła XD
Ziemia
Ziemia
  3 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No jak to szło " w Dupie byłeś G widziałeś" więc coś w tym jest...Ale tak czy siak jeśli tam się wybierasz to obyś tylko dobrze się bawiła i cała sama i zdrowa wróciła XD

O, to miłe! :) Mimo tej tam drobnej złośliwości, którą widzę. :D Ale będzie spoko, to taki kilkudniowy piknik w miłym towarzystwie. Szczególnie, że ja nawet nie piję alkoholu, to w ogóle będzie grzecznie. :3
GRADEK83
GRADEK83
  3 lipca 2019
Ziemia
Ziemia: Szczególnie, że ja nawet nie piję alkoholu, to w ogóle będzie grzecznie

A czyli to ty będziesz robić za przyzwoitkę... na takie imprezy lepiej wybierać się ze znajomymi tak aby każdy miał oko na każdego. Oby tylko pogoda dopisała i będzie git XD
Ziemia
Ziemia
  4 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A czyli to ty będziesz robić za przyzwoitkę... na takie imprezy lepiej wybierać się ze znajomymi tak aby każdy miał oko na każdego. Oby tylko pogoda dopisała i będzie git XD

Absolutnie daleko mi do przyzwoitki xD I na Wooda oczywiście jechałabym ze znajomymi. :-)
oam
oam
  4 lipca 2019
Ziemia
Ziemia: Na koncert se jadę. Sama. :-D
o prosze, a cóż to za koncert? Jaki gatunek muzyczny iiii dlaczego kurcze sama? :(
Ziemia
Ziemia: Dla mnie zostanie woodstockiem już foewa. :D
nazwe zmienili bo musieli ale i tak kazdy mowi i bedzie mowil woodstock :D
Ziemia
Ziemia
  4 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: o prosze, a cóż to za koncert? Jaki gatunek muzyczny iiii dlaczego kurcze sama?

Rammstein. :P A bo nikt ze znajomych sie nie wybiera, a ja juz kilka razy odpuszczałam z różnych powodów. Teraz uznałam, że jadę tak czy siak. Przygoooodaaa. :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: nazwe zmienili bo musieli ale i tak kazdy mowi i bedzie mowil woodstock :D

Dokładnie. :D A Ty bylas, wybierasz sie, planujesz się kiedyś wybrac? :-D
oam
oam
  15 lipca 2019
Ziemia
Ziemia: Rammstein. :P
Wybrałabym się :D Daj znać jak było, jakie wrażnia, czy kogoś poznałaś ciekawego, a może jakaś zabawna historia się przytrafiła :D
Ziemia
Ziemia: A Ty bylas, wybierasz sie, planujesz się kiedyś wybrac?
Nie byłam nigdy, choć wielu moich znajomych jeździ co roku i nie raz mi proponowali wspólny wypad. Może kiedyś. :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.