oam
oam
  2 lipca 2019 (pierwszy post)

Fotkowicze, forumowicze :ziober:

Lato juz się rozkręcilo i to pełną parą, gorąco oraz duszno, czyli jednym słowem: parówa. :mrgreen:
:zawik: Jakie plany na lipiec? Wyjeżdżacie gdzies?
:zawik: Widzieliście już nowy konkurs z tematem przewodnim LATO?
Jak poprzednio: do zgarnięcia nagrody w postaci Pakietu Gwiazdy (podium + wyróżnienia).
Jesli macie jakieś fotki ktorymi chcielibyście sie pochwalic to zapraszam tutaj: Konkurs, wystarczy dodac napis na zdjecie (nic trudnego :jezyk:).

Pewnie sie zastanawiacie, o co chodzi z tym rowerem :rotfl:
Wczoraj mialam dosc smieszna sytuacje, jadę sobie eleczką na pierwszeństwie i nagle z podporządkowanej wyjeżdża... Rower. Mlody chlopak ze sluchawkami w uszach. Nie bylo pasa dla rowerów, za to mial znak "ustąp pierwszeństwa", ktory olal, totalnie. Po sygnale dźwiękowym uruchomionym mą dłonią chlopaczyna prawie spadl z roweru, biedaczek. Ale cóż zrobic, gdy: 1. Wlaczyl sie do ruchu olewajac znak, 2. Zajechał mi droge, 3. Mial w uszach te cholerne sluchawki.
Oczywiście, nie obylo sie bez awantury, obelg i ujmowaniu (pfy, faceci..) i (zapewne) z pelnymi gaciami zwial po słowie "policja", wnioskuję to po jego twarzy (wygladal jakby mial sie zaraz rozplakac).
Jedne co powtarzał w kółko to.. WIESZ JAK JEZDZI ROWER?
No i tak sie zastanawiam.. Skoro nie na dwóch kolach, to jak? Jakies specjalne przywileje dla tych co lubią pedalowac?
:zawik: JAK JEZDZI ROWER? Macie jakies pomysly? :mrgreen:
:zawik: Często jeździcie rowerem? Zwracacie uwagę na znaki?
:zawik: Czy jadac rowerem, słuchacie muzyki tak jak ten osobnik?
:zawik: Jak dawno macie eleczki za sobą? :mrgreen:

Pozdrawiam ciepło w ten (w koncu) chłodny dzień!
:palma_nobg:

GRADEK83
GRADEK83
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Za którym razem zdaliście? :D

Na ostatniej lekcji instruktor powiedział no Przemek ciężko to widzę ...tak więc mnie nie podbudował więc umówiłem się na egzamin podszedłem do testu wyłącznie z myślą że i tak nie zdam...najgorsze to patrzenie jak inni przed tobą oblewają na łuku i się stresowanie mi jakoś się plac udało przejechać wyjechałem na miasto wykonywałem polecania no i dojechałem z powrotem z myślą że oblałem a tu koleś Gratulują zdał pan...byłem w szoku...wchodząc do poczekalni z papierkiem potwierdzającym że zdałem głośno powiedziałem PIKUŚ i tak jakoś udało mi się za 1 razem...i te komentarze " Ale debil zdał za 1 razem" albo głupi to ma szczęście XD a ja po prostu się nie stresowałem bo z góry przyjąłem że nie zdam bo nawet instruktor we mnie nie wierzył.... Tak czy inaczej udało się...

oam
oam
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Na ostatniej lekcji instruktor powiedział no Przemek ciężko to widzę ...tak więc mnie nie podbudował więc umówiłem się na egzamin podszedłem do testu wyłącznie z myślą że i tak nie zdam...najgorsze to patrzenie jak inni przed tobą oblewają na łuku i się stresowanie mi jakoś się plac udało przejechać wyjechałem na miasto wykonywałem polecania no i dojechałem z powrotem z myślą że oblałem a tu koleś Gratulują zdał pan...byłem w szoku...wchodząc do poczekalni z papierkiem potwierdzającym że zdałem głośno powiedziałem PIKUŚ i tak jakoś udało mi się za 1 razem...i te komentarze " Ale debil zdał za 1 razem" albo głupi to ma szczęście XD a ja po prostu się nie stresowałem bo z góry przyjąłem że nie zdam bo nawet instruktor we mnie nie wierzył.... Tak czy inaczej udało się...
Wewnętrzny też zdałeś za pierwszym? :D Mnie czeka niebawem właśnie wewnętrzny, trzymaj za mnie kciuki! :D
GRADEK83
GRADEK83
  7 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Wewnętrzny też zdałeś za pierwszym? :D Mnie czeka niebawem właśnie wewnętrzny, trzymaj za mnie kciuki! :D

Wewnętrzny czyli ten co zdajesz tam gdzie się uczysz to zdałem z mała pomocą :D Ale tym się nie przejmuj :P

Pisemny zdałem za 1 razem z jednym błędem ale jazdę umówioną miałem tydzień po.

d83ddc4d
oam
oam
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wewnętrzny czyli ten co zdajesz tam gdzie się uczysz to zdałem z mała pomocą :D Ale tym się nie przejmuj :P
No u mnie bedzie tak, że moja prowadząca będzie siedziała z tyłu, a mnie bedzie egzaminował inny instruktor. ;/ Na sama myśl sie stresuje.
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisemny zdałem za 1 razem z jednym błędem ale jazdę umówioną miałem tydzień po.
Teoria to pikus, 68 czyli te minimum- na luzaku :D
GRADEK83
GRADEK83
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Na sama myśl sie stresuje.

E tam bez przesadzeństwa XD
Konto usunięte
Konto usunięte: Teoria to pikus, 68 czyli te minimum- na luzaku :D

Były orły co i tego nie zdawali XD

Pamiętaj jazdy nauczysz się dopiero jak zdasz egzamin jeżdżąc autem.
oam
oam
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętaj jazdy nauczysz się dopiero jak zdasz egzamin jeżdżąc autem
Dokładnie, poza tym.. Uważam, że instruktorzy czasami mają nas (kursantów) za totalnych debili, ślepców co nic nie widzą, reagują dużo za szybko na coś i wypominają "pieszy!" gdzie Ty widziałeś wszystko i miałeś czas na reakcje. :zonk:
oam
oam
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Były orły co i tego nie zdawali XD
Znam osobiście takie osoby XD
GRADEK83
GRADEK83
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie, poza tym.. Uważam, że instruktorzy czasami mają nas (kursantów) za totalnych debili, ślepców co nic nie widzą, reagują dużo za szybko na coś i wypominają "pieszy!" gdzie Ty widziałeś wszystko i miałeś czas na reakcje.

No starają się wyczulić młodego kierowcę na pieszych...ty poczekaj na rowerzystów ci to dopiero nieprzewidywalni są :D Przed egzaminem modliłem się abym nie natrafił na takiego :D Tak czy inaczej na narwaną niepoczytalną roztrzepaną osobę nie wyglądasz to chyba sobie poradzisz... co ma być to będzie. XD
oam
oam
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No starają się wyczulić młodego kierowcę na pieszych...ty poczekaj na rowerzystów ci to dopiero nieprzewidywalni są :D
Niektórzy są mega dziwni, nie raz jechałam za takim, podwójna ciągła to nie ma jak wyprzedzić, obok ścieżka rowerowa.. A taki i tak ciśnie drogą. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Przed egzaminem modliłem się abym nie natrafił na takiego :D
Ja zawsze się o to modle xD
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak czy inaczej na narwaną niepoczytalną roztrzepaną osobę nie wyglądasz to chyba sobie poradzisz..
hahahaha :D no dzięki :D
Konto usunięte
Konto usunięte: co ma być to będzie.
Oby był POZYTYWNY :D
Konto usunięte
Konto usunięte: XD
:rotfl:
bri
bri
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Często jeździcie rowerem?

Codziennie iż ponieważ ludzie w autobusie to śmierdzące bydło.
Konto usunięte
Konto usunięte: Zwracacie uwagę na znaki?

Rzadko.
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jadac rowerem, słuchacie muzyki tak jak ten osobnik?

Oczywiście, najcześciej najwieksze przeboje zespołu Bajm.
.
.
.
.
A to mój Paolo, w czerwcu świętowaliśmy drugą rocznice.


praksyda
praksyda
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Za którym razem zdaliście? :D

za drurim, kurcze Młoda za moich czasów to na dinozaurze się zdawało, było prościej, teraz jak widzę i słysze ze po 5 razy podchodzą i więcej to tylko wydziwianie, bo tak naprawdę sie kazdy nauczy jeżdzic dobrze po jakims czasie jak juz prawko ma, co te kilkanascie godzin? to za mało, do tego stres eh..
oam
oam
  7 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: za drurim
To nie tak źle biorąc pod uwagę właśnie to na czym wówczas się zdawało egzamin.
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz jak widzę i słysze ze po 5 razy podchodzą i więcej to tylko wydziwianie, bo tak naprawdę sie kazdy nauczy jeżdzic dobrze po jakims czasie jak juz prawko ma, co te kilkanascie godzin? to za mało, do tego stres eh..
Teraz jeszcze jest tak, że uwalają tylko dla zysku, choć ponoć mieli to zmienić ustawowo. U mnie na mieście jest beznadziejna zdawalność, ale nie mam zamiaru sie podawać. :D I owszem, 30 godzin które ustawowo jest przeznaczone na "naukę" jest najzwyczajniej żałosne, przecież to kropla w morzu, jak nie w oceanie. Młody szybko załapie, ale była ze mną na kursie babeczka 48lat i idzie jej beznadziejnie, ostatnio 2h robiła łuk, gdzie ja po 10 minutach robienia tego na placu w WORDzie szału dostawałam. xD
GRADEK83
GRADEK83
  8 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: co te kilkanascie godzin? to za mało, do tego stres eh.

Od samego początku instruktor mi mówił że on mnie nie uczy jeździć tylko jak mam jechać aby zdać egzamin...po zdobyciu prawka to ulica weryfikuje to czy nadajesz się czy nie. Znam sporo ludzi co maja prawko a boją się jeździć i nie jeżdżą. Tylko kasy szkoda na to.
Konto usunięte
Konto usunięte: Młody szybko załapie, ale była ze mną na kursie babeczka 48lat i idzie jej beznadziejnie, ostatnio 2h robiła łuk, gdzie ja po 10 minutach robienia tego na placu w WORDzie szału dostawałam. xD
Grunt aby wszystko płynnie i na spokojnie robić i się oglądać i patrzeć w lusterka. Auto zwłaszcza na zakręcie lubi mieć martwą strefę kilka razy mi się tak zdarzyło patrzysz w lusterka boczne tylne i niby nikogo za tobą nie ma a jakoś koleś z tyły za tobą jedzie i ty go dopiero widzisz po wjechaniu na jego pas ruchu. Tak więc UŻYWAJ KIERUNKOWSKAZÓW XD
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  8 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie tak źle biorąc pod uwagę właśnie to na czym wówczas się zdawało egzamin.

Kiedyś to było ---> https://youtu.be/15XQx6PMv0U?t=19 d83dde02
oam
oam
  8 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś to było
Noo było :rotfl: żeś mnie rozbawił :skok:
xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.