Sara77
wpis jest ukryty
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  24 czerwca 2019

To ten poprawny politycznie, co to stoi na straży dobrego samopoczucia pochłaniaczy kalorii?

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  24 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To ten poprawny politycznie, co to stoi na straży dobrego samopoczucia pochłaniaczy kalorii?

Forum ma służyć wymianie poglądów lub ewentualnie poznawaniu się. Komentować wygląd można na profilach osób.

Nie złamałeś regulaminu tylko zasady dobrego wychowania. Możesz się odwołać.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  24 czerwca 2019

A gdzież to jest jakiś oficjalny zbiór "zasad dobrego wychowania" na którym to gwałt zadałem?
I jakież to sankcje kodeks karny przewiduje za brak takowego zbioru prawnego przestrzegania?
Bo mnie się coś zdaje, że ktoś tu metodą dziś nadwyraz modną wprowadza swoją moralność kneblując każdego, kto zdanie śmie mieć odmienne.

Swoją drogą ciekawych czasów doczekaliśmy, gdzie strażnicy moralności nie są ciekawostką bliskowschodniej kultury, a gniewnym ramieniem partii postępowych w podobno cywilizowanej europie.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  24 czerwca 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: Sponsoring jest zakazany na Forum odgórnie.

Dokładnie tak.
HardStyled83ddd0a
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  24 czerwca 2019

Dramatyzujecie, może jej chodziło o sponsony albo super wersje słownika internetowego, taki super-pons w skrócie spons.
Btw. Jakby mnie głupiemu ktoś wytłumaczył co to sponson, to będę wdzięczny bo nie pamiętam, a wujka Google nie będę zanudzać

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  24 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: wujka Google

Mi znalazł utwór muzyczny :lol: https://www.youtube.com/watch?v=FEoFtC50BT0
HardStyled83ddd0a
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  24 czerwca 2019

Ech co za czasy.
Takie proste słowo.
Podpowiadamy, ma coś wspólnego z awioniką oraz żeglarstwem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.