| Fotka.com
DarekTylkoDarek
Posty: 13 (po ~69 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 60
DarekTylkoDarek
  21 June 2019 (pierwszy post)

Witam czy dziś wieczorem 21.06 na fotcę tylko plastik i tworzywo sztuczne ??

Bejbuch
Bejbuch
  23 June 2019
GhostRider888
GhostRider888: Bejbuch: O to to! :) Od kiedy 'plastik' to kazda malo wartosciowa osoba? Tak jest bylo i będzie jak Kolezanka wyzej napisala. Oczywiscie ze wszyscy faceci ale wiekszosc bzykalaby wszystko co sie rusza :) Wiadomo kobiety nie sa święte ale Wy? Liczycie na jedno, dostaniecie to czego chcecie obrazacie od najgorszych a koelgom sie chwalicie ooo bo ona taka bo ją mialem w lozku ;) Prosze spojrzec na siebie i zadac sobie pytanie ' ile jestem w stanie dac od siebie by moc z nią porozmawiac i jakkolwiek zachęcić do rozmowy by ją poznać' alee jak z gory zakładasz ze same palstiki i inne duperele to sie nie dziw ze nikogo znaleźć nie możesz i prosze przestac plakac bo to dennem Milego Dnia Odkąd pamiętam od lat nastoletnich , to drogie panie jarały się umięśnionymi pakerami , u których zachwaszczony bluźnierstwami i wulgaryzmem język był na porządku dziennym , z resztą jak i u nich samych , a wszelka agresja pod wpływem alkoholu była przez nie promowana , a facet na poziomie spokojny , uczynny oraz inteligentny miał miano łajzy nikomu niepotrzebnej , to nagle po wejściu w dorosłe życie wszystko się pozmieniało i Kobiety nagle szukają niby mądrego i odpowiedzialnego mężczyzny byle , aby miał portfel wypchany , najczęściej Kobiety te już z dzieckiem albo po co najmniej trzech związkach , ponieważ one same takie mądre i tylko dobrych wyborów dokonują , a tak naprawdę pazerność na kasę zbiera swoje żniwo i komuś grozi zostanie starą panną , ja jako facet nie czuję się zobowiązany do zadawania sobie pytań co ja mogę dać i zachęcić do rozmowy , ponieważ kto powiedział , iż to mężczyzna ma taki obowiązek ?? Kto powiedział , że Kobieta jest organem nadrzędnym , zwolnionym z zaangażowania w rozmowę i przeznaczonym tylko do oceniania drugiej strony ?? Od was drogie panie też można wymagać rozbudowanych wypowiedzi , braku błędów ortograficznych , wychodzenia z inicjatywą , merytorycznych dyskusji , ponieważ kończą się czasy , gdzie facet jest brany za naiwnego jelenia w waszej selekcji o jak największe korzyści finansowe .


' gdzie facet jest brany za naiwnego jelenia w waszej selekcji o jak największe korzyści finansowe .'. A my brane za obiekt chodzącej seks maszyny :)
GhostRider888
Posty: 55 (po ~721 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 0
GhostRider888
  23 June 2019
anfet4minka
anfet4minka: Tutaj to już jest lekko mówiąc przegięcie, co z tego że kobieta była w 3 lub więcej związkach? Faceci też zmieniają kobiety jak rękawiczki, ale wtedy mówi się że on jest zajeb***y. W dzisiejszych czasach jak się coś nie podoba w związku to się go zmienia, a nie żyje w czymś co nie ma przyszłości. A co do tej nieszczęsnej kasy, już kiedyś pisałam szukajmy partnerów w swojej lidze.


Proszę mówić za siebie , ponieważ ja nie zmieniam , a w dzisiejszych czasach przez tępotę istot niewieścich to dzieci nie będą wiedziały do którego wujka mówić "tato" , a co do ligi to widać panie się w nich nie trzymają , bo i tak szukają bogatszego i bardziej wykształconego .
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 June 2019
GhostRider888
GhostRider888: anfet4minka: Tutaj to już jest lekko mówiąc przegięcie, co z tego że kobieta była w 3 lub więcej związkach? Faceci też zmieniają kobiety jak rękawiczki, ale wtedy mówi się że on jest zajeb***y. W dzisiejszych czasach jak się coś nie podoba w związku to się go zmienia, a nie żyje w czymś co nie ma przyszłości. A co do tej nieszczęsnej kasy, już kiedyś pisałam szukajmy partnerów w swojej lidze. Proszę mówić za siebie , ponieważ ja nie zmieniam , a w dzisiejszych czasach przez tępotę istot niewieścich to dzieci nie będą wiedziały do którego wujka mówić "tato" , a co do ligi to widać panie się w nich nie trzymają , bo i tak szukają bogatszego i bardziej wykształconego .

Prosze mówić za siebie, bo nie wszystkie tu SZUKAJĄ.
GRADEK83
GRADEK83
  23 June 2019
anfet4minka
anfet4minka: Tutaj to już jest lekko mówiąc przegięcie, co z tego że kobieta była w 3 lub więcej związkach?

yyy to że jest rozwiązła ? a może to że jest frywolna a może to że ma zły gust a może to że jest naiwna a może za bardzo ufna kochliwa i w końcu postrzegana jako łatwa i nie godna uwagi i przyciąga sam margines ? A może po prostu szuka szczęścia przebierając w partnerach.... do wyboru do koloru....
anfet4minka
anfet4minka: Faceci też zmieniają kobiety jak rękawiczki, ale wtedy mówi się że on jest zajeb***y.

Taki facet jak zalicza i robi dzieci to w końcu jest nie wypłacalny i ukrywa się przed prawem bo go nie stać na alimenty...A jak jest na tyle mądry że się zabezpiecza to po prostu szuka tej jedynej :zioner2: Bogatej zamożnej księżniczki XD
GhostRider888
Posty: 55 (po ~721 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 0
GhostRider888
  23 June 2019
Bejbuch
Bejbuch: ' gdzie facet jest brany za naiwnego jelenia w waszej selekcji o jak największe korzyści finansowe .'. A my brane za obiekt chodzącej seks maszyny :)
Niech każdy idzie za swoimi pożądliwościami , ale zobaczymy dokąd one doprowadzą , a do tego , iż ludzie będą coraz bardziej się nienawidzić i traktować przedmiotowo .
Bejbuch
Bejbuch
  23 June 2019

No i cacy ;)

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 129
anfet4minka
  23 June 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: yyy to że jest rozwiązła ? a może to że jest frywolna a może to że ma zły gust a może to że jest naiwna a może za bardzo ufna kochliwa i w końcu postrzegana jako łatwa i nie godna uwagi i przyciąga sam margines ? A może po prostu szuka szczęścia przebierając w partnerach.... do wyboru do koloru....


Wg tego co piszesz, w takim razie takie samotne 28-30 latki bez dziecka, powinny być dziewicami, albo zadowalać się wibratorem a nie penisem. Siłą rzeczy faceci też powinni być prawiczkami.
Poważnie jak masz potrzeby to raczej normalne że się z ludźmi spotykasz, nie mówię sex na pierwszej randce, bo dla mnie to nie do pomyślenia i ogólnie mnie brzydzi, ale jak już się człowieka pozna.

Siłą rzeczy muszę stwierdzić Gradek83, że w Takim razie albo z Tobą jest coś nie halo albo jesteś facetem z odzysku ;/ Bo w Twoim wieku bycie samemu i żalenie się na kobiety nie jest normalne.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GRADEK83
GRADEK83
  23 June 2019
anfet4minka
anfet4minka: albo zadowalać się wibratorem a nie penisem

Nie wnikam co sobie kto gdzie wtyka nie poruszam tej kwestii bo to nie dział sex.
anfet4minka
anfet4minka: Poważnie jak masz potrzeby to raczej normalne że się z ludźmi spotykasz, nie mówię sex na pierwszej randce, bo dla mnie to nie do pomyślenia i ogólnie mnie brzydzi, ale jak już się człowieka pozna.

Mnie jak ktoś brzydzi to się z tym kimś nie spotykam.
anfet4minka
anfet4minka: Bo w Twoim wieku bycie samemu i żalenie się na kobiety nie jest normalne.

Bez komentarza.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 129
anfet4minka
  23 June 2019
Ja pokazałam mężowi to aby się pośmiał. Teraz co chwile mam że mnie pozwie :/ za przemoc materialną, może to Ci poskutkuje 😆

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

acab11
Posty: 11 (po ~263 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 223
acab11
  23 June 2019

Dzisiaj tylko plastik opakowany w gucci od turków

BekaZciebieModzie
Posty: 929 (po ~172 znaków)
Reputacja: -122 | BluzgometrTM: 127
BekaZciebieModzie
  24 June 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo Wy faceci sami je tego uczycie, że jak pokażą kawałek cyca lub zada to zbijają oklaski godne iscie królowej dworu. Wystarczy poczytac komentarze pod zdjęciami całkiem przecietnej dziewczyny ( na którą na ulicy mało kto zwróciłby uwagę) która ma choćby większy dekold. Poza tym te Panie moim zdaniem nic więcej poza ciałem nie mają do zaoferowanie. Z rozmów z Panami wynika, ze poprowadzenie z taką ciekawej konwersacji graniczy z cudem. Uważa, że przecież wygląda, zwraca uwagę, i wzbudza zainteresowanie to przeciez nic więcej nie trzeba.


Popelniasz typowy kobiecy blad logiczny łaczac chec na uprawianie seksu z jakimis wyzszymi celami. Wszystko wina facetow. Te biedne kobiety sa wykorzystywane przez ten patriarchatyczny, obrzydliwy system, przepelniony meskim, egoistycznym, pragnieniem seksu. Typowy, kobiecy syndrom ofiary. Lepiej oskarzyc innych zamiast wziac sie za siebie.

Daj głupiemu tysiąc rozumów, a on będzie wolał swój własny.

BekaZciebieModzie
Posty: 929 (po ~172 znaków)
Reputacja: -122 | BluzgometrTM: 127
BekaZciebieModzie
  24 June 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ja się nad jednym zastanawiam. Duch ciągle pisze o lambardziarach łakomych na kasę. Czy ty aż taki nadziany jesteś i trafiasz tylko na plastik fantastik czy po prostu nie masz co im zaoferować i się na kobietach wyżywasz za niepowodzenia, wciskając wszystkie do jednego gara


A co ty zazdroscisz? Co ty mozesz wiedziec o tym co on pisze? Co znowu mezczyzni maja zmowe przeciwko kobietom? Xdddd

Daj głupiemu tysiąc rozumów, a on będzie wolał swój własny.

BekaZciebieModzie
Posty: 929 (po ~172 znaków)
Reputacja: -122 | BluzgometrTM: 127
BekaZciebieModzie
  24 June 2019
Bejbuch
Bejbuch: Przeczytajmojopis: Bo Wy faceci sami je tego uczycie, że jak pokażą kawałek cyca lub zada to zbijają oklaski godne iscie królowej dworu. Wystarczy poczytac komentarze pod zdjęciami całkiem przecietnej dziewczyny ( na którą na ulicy mało kto zwróciłby uwagę) która ma choćby większy dekold. Poza tym te Panie moim zdaniem nic więcej poza ciałem nie mają do zaoferowanie. Z rozmów z Panami wynika, ze poprowadzenie z taką ciekawej konwersacji graniczy z cudem. Uważa, że przecież wygląda, zwraca uwagę, i wzbudza zainteresowanie to przeciez nic więcej nie trzeba.O to to! :) Od kiedy 'plastik' to kazda malo wartosciowa osoba? Tak jest bylo i będzie jak Kolezanka wyzej napisala. Oczywiscie ze wszyscy faceci ale wiekszosc bzykalaby wszystko co sie rusza :) Wiadomo kobiety nie sa święte ale Wy? Liczycie na jedno, dostaniecie to czego chcecie obrazacie od najgorszych a koelgom sie chwalicie ooo bo ona taka bo ją mialem w lozku ;) Prosze spojrzec na siebie i zadac sobie pytanie ' ile jestem w stanie dac od siebie by moc z nią porozmawiac i jakkolwiek zachęcić do rozmowy by ją poznać' alee jak z gory zakładasz ze same palstiki i inne duperele to sie nie dziw ze nikogo znaleźć nie możesz i prosze przestac plakac bo to dennem Milego Dnia.


Ale co to jest jakis kontrargument przeciwko byciu plastkiem? Xdddd kolejna z syndromem ofiary. A czy ty zadajesz sobie pytanie: ile jestem w stanie od siebie dac by moc zachecic go do tego zeby on by mogl z toba porozmawiac? Czy wystarczy moj wyglad? Wlasnie doskonale pokazalas swoj ksieżniczkowato - kobiecy tok myslenia. To facet ma sie starac a kobieta ma po prostu "być". Wiekszosc dam to zwykle pipy ktorym wydaje sie ze sa tak wspaniale ze juz niczego wiecdj nie musza robic. Stad sie biora plastiki.

Daj głupiemu tysiąc rozumów, a on będzie wolał swój własny.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  24 June 2019
Ostatnio edytowany: 1 January 1970

Ja nie musze się starac , bo jestem męzatką. A Ty znów tu ? Czyżby Ci się znudziło machanie fujarą przed kamerką z konta "j.....j" ?? Tak sie składa , ze zostales namierzony. Twoja "akcja" została nagrana i w ułamku sekundy widac nawet Twoją wychudzoną twarz. Teraz kazdy zainteresowany bedzie mogl zobaczyc na priv , kim jest "beka" i " anus". I cos masz jeszcze do powiedzenia hojraku???

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  24 June 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie musze się starac , bo jestem męzatką.


Takiej autodestrukcji dawno nie widziałem - czyli co? Frajer dał się zaobrączkować, więc zasadniczo już masz dbanie o siebie i związek w głębokim poważaniu, bo "nie musisz się starać"? ~ z cyklu "tok rozumowania typowej Grażyny" d83dde02
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.