Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
12345Następna
Avatar użytkownika DarekTylkoDarekDarekTylkoDarek
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
DarekTylkoDarek
  21 czerwca, o 20:19 (pierwszy post)

Witam czy dziś wieczorem 21.06 na fotcę tylko plastik i tworzywo sztuczne ??

Avatar użytkownika Dragon842Dragon842
Reputacja: 21 | BluzgometrTM: 2
Dragon842
  21 czerwca, o 23:07

Niestety to prawda,rzadko można poznać kogoś wartościowego kto potrafi rozmawiać i nie świeci ciałem by przyciągać uwagę.

GRADEK83
Reputacja: 31 | BluzgometrTM: 0
GRADEK83
  21 czerwca, o 23:19
DarekTylkoDarek
DarekTylkoDarek: plastik i tworzywo sztuczne ??

Po szkło i bio odpadki śmieciarka przyjeżdża w każdą drugą sobotę miesiąca.

Ja Cię Znajdę !

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  22 czerwca, o 06:43

Bo Wy faceci sami je tego uczycie, że jak pokażą kawałek cyca lub zada to zbijają oklaski godne iscie królowej dworu. Wystarczy poczytac komentarze pod zdjęciami całkiem przecietnej dziewczyny ( na którą na ulicy mało kto zwróciłby uwagę) która ma choćby większy dekold. Poza tym te Panie moim zdaniem nic więcej poza ciałem nie mają do zaoferowanie. Z rozmów z Panami wynika, ze poprowadzenie z taką ciekawej konwersacji graniczy z cudem. Uważa, że przecież wygląda, zwraca uwagę, i wzbudza zainteresowanie to przeciez nic więcej nie trzeba.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  22 czerwca, o 11:29
GRADEK83
GRADEK83: DarekTylkoDarek: plastik i tworzywo sztuczne ?? Po szkło i bio odpadki śmieciarka przyjeżdża w każdą drugą sobotę miesiąca.

Padłam 😂😂😂😂😂😂😂
GhostRider888
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 0
GhostRider888
  22 czerwca, o 13:02

Rzekłbym nawet , że nie tylko dziś wieczorem , ponieważ plastiki zdominowały już niemal w pewności całą Polskę , gdzie w tej grupie społecznej taki narząd jak mózg wraz z jego funkcjami jest całkowicie zbędny i wręcz nie potrzebny , a całą uwagę skupia się tylko na wyglądzie zewnętrznym , który według drogich księżniczek 21w rozpieszczonych przez rodziców z pokolenia na pokolenie wydaje się wystarczającym czynnikiem aby omotać i osiągnąć dostęp do stanu majątkowego potencjalnej męskiej ofiary , jaka to naiwnie wierzy w "miłość" i w to , iż kobieta dysponuje jakimikolwiek większymi uczuciami co do duszy jego osoby , tak więc trzeba z tym walczyć wymierzając wszelkie możliwe sankcję w stronę Kobiet na wszelkich możliwych płaszczyznach relacji , niech paniusie poczują oschłość i ograniczenie zaufania wraz z brakiem zaangażowania na każdej drodze , nie zapominając o zabezpieczeniu swojego dorobku .

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  22 czerwca, o 13:34
GhostRider888
GhostRider888: Rzekłbym nawet , że nie tylko dziś wieczorem , ponieważ plastiki zdominowały już niemal w pewności całą Polskę , gdzie w tej grupie społecznej taki narząd jak mózg wraz z jego funkcjami jest całkowicie zbędny i wręcz nie potrzebny , a całą uwagę skupia się tylko na wyglądzie zewnętrznym , który według drogich księżniczek 21w rozpieszczonych przez rodziców z pokolenia na pokolenie wydaje się wystarczającym czynnikiem aby omotać i osiągnąć dostęp do stanu majątkowego potencjalnej męskiej ofiary , jaka to naiwnie wierzy w "miłość" i w to , iż kobieta dysponuje jakimikolwiek większymi uczuciami co do duszy jego osoby , tak więc trzeba z tym walczyć wymierzając wszelkie możliwe sankcję w stronę Kobiet na wszelkich możliwych płaszczyznach relacji , niech paniusie poczują oschłość i ograniczenie zaufania wraz z brakiem zaangażowania na każdej drodze , nie zapominając o zabezpieczeniu swojego dorobku .

Powiedz to tym umięsnionym pustakom z bmw , którzy ślinią się na widok takich "dam" i ładne cycki im do szczęscia w zupełności wystarczają. Za duzo tu płytkich i napalonych facetów, żeby półnagie księżniczki zrozumiały, że nie tędy droga
GRADEK83
GRADEK83
  22 czerwca, o 16:02
Konto usunięte
Konto usunięte: Padłam

Ja Cię Znajdę !

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  22 czerwca, o 16:07
GRADEK83
GRADEK83: Przeczytajmojopis: Padłam

Haha. Ja korony nie noszę. Do księzniczki mi daleko
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Reputacja: -63 | BluzgometrTM: 84
anfet4minka
  22 czerwca, o 18:30

Ja się nad jednym zastanawiam. Duch ciągle pisze o lambardziarach łakomych na kasę. Czy ty aż taki nadziany jesteś i trafiasz tylko na plastik fantastik czy po prostu nie masz co im zaoferować i się na kobietach wyżywasz za niepowodzenia, wciskając wszystkie do jednego gara

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Bejbuch
Bejbuch
  23 czerwca, o 10:28
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo Wy faceci sami je tego uczycie, że jak pokażą kawałek cyca lub zada to zbijają oklaski godne iscie królowej dworu. Wystarczy poczytac komentarze pod zdjęciami całkiem przecietnej dziewczyny ( na którą na ulicy mało kto zwróciłby uwagę) która ma choćby większy dekold. Poza tym te Panie moim zdaniem nic więcej poza ciałem nie mają do zaoferowanie. Z rozmów z Panami wynika, ze poprowadzenie z taką ciekawej konwersacji graniczy z cudem. Uważa, że przecież wygląda, zwraca uwagę, i wzbudza zainteresowanie to przeciez nic więcej nie trzeba.

O to to! :) Od kiedy 'plastik' to kazda malo wartosciowa osoba? Tak jest bylo i będzie jak Kolezanka wyzej napisala. Oczywiscie ze wszyscy faceci ale wiekszosc bzykalaby wszystko co sie rusza :) Wiadomo kobiety nie sa święte ale Wy? Liczycie na jedno, dostaniecie to czego chcecie obrazacie od najgorszych a koelgom sie chwalicie ooo bo ona taka bo ją mialem w lozku ;) Prosze spojrzec na siebie i zadac sobie pytanie ' ile jestem w stanie dac od siebie by moc z nią porozmawiac i jakkolwiek zachęcić do rozmowy by ją poznać' alee jak z gory zakładasz ze same palstiki i inne duperele to sie nie dziw ze nikogo znaleźć nie możesz i prosze przestac plakac bo to dennem Milego Dnia.
GRADEK83
GRADEK83
  23 czerwca, o 13:29
Konto usunięte
Konto usunięte: Do księzniczki mi daleko

Wy wszystkie skromne kopciuszki a w podświadomości kryje się ....

Ja Cię Znajdę !

GhostRider888
GhostRider888
  23 czerwca, o 17:55
Bejbuch
Bejbuch: O to to! :) Od kiedy 'plastik' to kazda malo wartosciowa osoba? Tak jest bylo i będzie jak Kolezanka wyzej napisala. Oczywiscie ze wszyscy faceci ale wiekszosc bzykalaby wszystko co sie rusza :) Wiadomo kobiety nie sa święte ale Wy? Liczycie na jedno, dostaniecie to czego chcecie obrazacie od najgorszych a koelgom sie chwalicie ooo bo ona taka bo ją mialem w lozku ;) Prosze spojrzec na siebie i zadac sobie pytanie ' ile jestem w stanie dac od siebie by moc z nią porozmawiac i jakkolwiek zachęcić do rozmowy by ją poznać' alee jak z gory zakładasz ze same palstiki i inne duperele to sie nie dziw ze nikogo znaleźć nie możesz i prosze przestac plakac bo to dennem Milego Dnia

Odkąd pamiętam od lat nastoletnich , to drogie panie jarały się umięśnionymi pakerami , u których zachwaszczony bluźnierstwami i wulgaryzmem język był na porządku dziennym , z resztą jak i u nich samych , a wszelka agresja pod wpływem alkoholu była przez nie promowana , a facet na poziomie spokojny , uczynny oraz inteligentny miał miano łajzy nikomu niepotrzebnej , to nagle po wejściu w dorosłe życie wszystko się pozmieniało i Kobiety nagle szukają niby mądrego i odpowiedzialnego mężczyzny byle , aby miał portfel wypchany , najczęściej Kobiety te już z dzieckiem albo po co najmniej trzech związkach , ponieważ one same takie mądre i tylko dobrych wyborów dokonują , a tak naprawdę pazerność na kasę zbiera swoje żniwo i komuś grozi zostanie starą panną , ja jako facet nie czuję się zobowiązany do zadawania sobie pytań co ja mogę dać i zachęcić do rozmowy , ponieważ kto powiedział , iż to mężczyzna ma taki obowiązek ?? Kto powiedział , że Kobieta jest organem nadrzędnym , zwolnionym z zaangażowania w rozmowę i przeznaczonym tylko do oceniania drugiej strony ?? Od was drogie panie też można wymagać rozbudowanych wypowiedzi , braku błędów ortograficznych , wychodzenia z inicjatywą , merytorycznych dyskusji , ponieważ kończą się czasy , gdzie facet jest brany za naiwnego jelenia w waszej selekcji o jak największe korzyści finansowe .
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Reputacja: -63 | BluzgometrTM: 84
wpis jest ukryty
GhostRider888
GhostRider888
  23 czerwca, o 18:06
anfet4minka
anfet4minka: Ja się nad jednym zastanawiam. Duch ciągle pisze o lambardziarach łakomych na kasę. Czy ty aż taki nadziany jesteś i trafiasz tylko na plastik fantastik czy po prostu nie masz co im zaoferować i się na kobietach wyżywasz za niepowodzenia, wciskając wszystkie do jednego gara

Na dzień dzisiejszy to feministyczne panie nie mają nic do zaoferowania prócz wyglądu zewnętrznego , desperackich inwektyw i wymagań , których najczęściej same nie spełniają , ale myślą , że jako Kobiety są z nich zwolnione i po prostu idą tam gdzie dostaną jak najwięcej korzyści materialnych , mimo , iż są bezmózgami .
12345Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.