DarekTylkoDarek
DarekTylkoDarek
  21 czerwca 2019 (pierwszy post)

Witam czy dziś wieczorem 21.06 na fotcę tylko plastik i tworzywo sztuczne ??

Dragon842
Dragon842
  21 czerwca 2019

Niestety to prawda,rzadko można poznać kogoś wartościowego kto potrafi rozmawiać i nie świeci ciałem by przyciągać uwagę.

GRADEK83
GRADEK83
  21 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: plastik i tworzywo sztuczne ??

Po szkło i bio odpadki śmieciarka przyjeżdża w każdą drugą sobotę miesiąca.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  22 czerwca 2019

Bo Wy faceci sami je tego uczycie, że jak pokażą kawałek cyca lub zada to zbijają oklaski godne iscie królowej dworu. Wystarczy poczytac komentarze pod zdjęciami całkiem przecietnej dziewczyny ( na którą na ulicy mało kto zwróciłby uwagę) która ma choćby większy dekold. Poza tym te Panie moim zdaniem nic więcej poza ciałem nie mają do zaoferowanie. Z rozmów z Panami wynika, ze poprowadzenie z taką ciekawej konwersacji graniczy z cudem. Uważa, że przecież wygląda, zwraca uwagę, i wzbudza zainteresowanie to przeciez nic więcej nie trzeba.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  22 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekTylkoDarek: plastik i tworzywo sztuczne ?? Po szkło i bio odpadki śmieciarka przyjeżdża w każdą drugą sobotę miesiąca.

Padłam 😂😂😂😂😂😂😂
GhostRider888
GhostRider888
  22 czerwca 2019

Rzekłbym nawet , że nie tylko dziś wieczorem , ponieważ plastiki zdominowały już niemal w pewności całą Polskę , gdzie w tej grupie społecznej taki narząd jak mózg wraz z jego funkcjami jest całkowicie zbędny i wręcz nie potrzebny , a całą uwagę skupia się tylko na wyglądzie zewnętrznym , który według drogich księżniczek 21w rozpieszczonych przez rodziców z pokolenia na pokolenie wydaje się wystarczającym czynnikiem aby omotać i osiągnąć dostęp do stanu majątkowego potencjalnej męskiej ofiary , jaka to naiwnie wierzy w "miłość" i w to , iż kobieta dysponuje jakimikolwiek większymi uczuciami co do duszy jego osoby , tak więc trzeba z tym walczyć wymierzając wszelkie możliwe sankcję w stronę Kobiet na wszelkich możliwych płaszczyznach relacji , niech paniusie poczują oschłość i ograniczenie zaufania wraz z brakiem zaangażowania na każdej drodze , nie zapominając o zabezpieczeniu swojego dorobku .

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  22 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Rzekłbym nawet , że nie tylko dziś wieczorem , ponieważ plastiki zdominowały już niemal w pewności całą Polskę , gdzie w tej grupie społecznej taki narząd jak mózg wraz z jego funkcjami jest całkowicie zbędny i wręcz nie potrzebny , a całą uwagę skupia się tylko na wyglądzie zewnętrznym , który według drogich księżniczek 21w rozpieszczonych przez rodziców z pokolenia na pokolenie wydaje się wystarczającym czynnikiem aby omotać i osiągnąć dostęp do stanu majątkowego potencjalnej męskiej ofiary , jaka to naiwnie wierzy w "miłość" i w to , iż kobieta dysponuje jakimikolwiek większymi uczuciami co do duszy jego osoby , tak więc trzeba z tym walczyć wymierzając wszelkie możliwe sankcję w stronę Kobiet na wszelkich możliwych płaszczyznach relacji , niech paniusie poczują oschłość i ograniczenie zaufania wraz z brakiem zaangażowania na każdej drodze , nie zapominając o zabezpieczeniu swojego dorobku .

Powiedz to tym umięsnionym pustakom z bmw , którzy ślinią się na widok takich "dam" i ładne cycki im do szczęscia w zupełności wystarczają. Za duzo tu płytkich i napalonych facetów, żeby półnagie księżniczki zrozumiały, że nie tędy droga
GRADEK83
GRADEK83
  22 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Padłam

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  22 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Padłam

Haha. Ja korony nie noszę. Do księzniczki mi daleko
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  22 czerwca 2019

Ja się nad jednym zastanawiam. Duch ciągle pisze o lambardziarach łakomych na kasę. Czy ty aż taki nadziany jesteś i trafiasz tylko na plastik fantastik czy po prostu nie masz co im zaoferować i się na kobietach wyżywasz za niepowodzenia, wciskając wszystkie do jednego gara

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Bejbuch
Bejbuch
  23 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo Wy faceci sami je tego uczycie, że jak pokażą kawałek cyca lub zada to zbijają oklaski godne iscie królowej dworu. Wystarczy poczytac komentarze pod zdjęciami całkiem przecietnej dziewczyny ( na którą na ulicy mało kto zwróciłby uwagę) która ma choćby większy dekold. Poza tym te Panie moim zdaniem nic więcej poza ciałem nie mają do zaoferowanie. Z rozmów z Panami wynika, ze poprowadzenie z taką ciekawej konwersacji graniczy z cudem. Uważa, że przecież wygląda, zwraca uwagę, i wzbudza zainteresowanie to przeciez nic więcej nie trzeba.


O to to! :) Od kiedy 'plastik' to kazda malo wartosciowa osoba? Tak jest bylo i będzie jak Kolezanka wyzej napisala. Oczywiscie ze wszyscy faceci ale wiekszosc bzykalaby wszystko co sie rusza :) Wiadomo kobiety nie sa święte ale Wy? Liczycie na jedno, dostaniecie to czego chcecie obrazacie od najgorszych a koelgom sie chwalicie ooo bo ona taka bo ją mialem w lozku ;) Prosze spojrzec na siebie i zadac sobie pytanie ' ile jestem w stanie dac od siebie by moc z nią porozmawiac i jakkolwiek zachęcić do rozmowy by ją poznać' alee jak z gory zakładasz ze same palstiki i inne duperele to sie nie dziw ze nikogo znaleźć nie możesz i prosze przestac plakac bo to dennem Milego Dnia.
GRADEK83
GRADEK83
  23 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Do księzniczki mi daleko

Wy wszystkie skromne kopciuszki a w podświadomości kryje się ....
GhostRider888
GhostRider888
  23 czerwca 2019
Bejbuch
Bejbuch: O to to! :) Od kiedy 'plastik' to kazda malo wartosciowa osoba? Tak jest bylo i będzie jak Kolezanka wyzej napisala. Oczywiscie ze wszyscy faceci ale wiekszosc bzykalaby wszystko co sie rusza :) Wiadomo kobiety nie sa święte ale Wy? Liczycie na jedno, dostaniecie to czego chcecie obrazacie od najgorszych a koelgom sie chwalicie ooo bo ona taka bo ją mialem w lozku ;) Prosze spojrzec na siebie i zadac sobie pytanie ' ile jestem w stanie dac od siebie by moc z nią porozmawiac i jakkolwiek zachęcić do rozmowy by ją poznać' alee jak z gory zakładasz ze same palstiki i inne duperele to sie nie dziw ze nikogo znaleźć nie możesz i prosze przestac plakac bo to dennem Milego Dnia


Odkąd pamiętam od lat nastoletnich , to drogie panie jarały się umięśnionymi pakerami , u których zachwaszczony bluźnierstwami i wulgaryzmem język był na porządku dziennym , z resztą jak i u nich samych , a wszelka agresja pod wpływem alkoholu była przez nie promowana , a facet na poziomie spokojny , uczynny oraz inteligentny miał miano łajzy nikomu niepotrzebnej , to nagle po wejściu w dorosłe życie wszystko się pozmieniało i Kobiety nagle szukają niby mądrego i odpowiedzialnego mężczyzny byle , aby miał portfel wypchany , najczęściej Kobiety te już z dzieckiem albo po co najmniej trzech związkach , ponieważ one same takie mądre i tylko dobrych wyborów dokonują , a tak naprawdę pazerność na kasę zbiera swoje żniwo i komuś grozi zostanie starą panną , ja jako facet nie czuję się zobowiązany do zadawania sobie pytań co ja mogę dać i zachęcić do rozmowy , ponieważ kto powiedział , iż to mężczyzna ma taki obowiązek ?? Kto powiedział , że Kobieta jest organem nadrzędnym , zwolnionym z zaangażowania w rozmowę i przeznaczonym tylko do oceniania drugiej strony ?? Od was drogie panie też można wymagać rozbudowanych wypowiedzi , braku błędów ortograficznych , wychodzenia z inicjatywą , merytorycznych dyskusji , ponieważ kończą się czasy , gdzie facet jest brany za naiwnego jelenia w waszej selekcji o jak największe korzyści finansowe .
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
wpis jest ukryty
GhostRider888
GhostRider888
  23 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ja się nad jednym zastanawiam. Duch ciągle pisze o lambardziarach łakomych na kasę. Czy ty aż taki nadziany jesteś i trafiasz tylko na plastik fantastik czy po prostu nie masz co im zaoferować i się na kobietach wyżywasz za niepowodzenia, wciskając wszystkie do jednego gara


Na dzień dzisiejszy to feministyczne panie nie mają nic do zaoferowania prócz wyglądu zewnętrznego , desperackich inwektyw i wymagań , których najczęściej same nie spełniają , ale myślą , że jako Kobiety są z nich zwolnione i po prostu idą tam gdzie dostaną jak najwięcej korzyści materialnych , mimo , iż są bezmózgami .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.