Dragon842
Dragon842
  17 czerwca 2019 (pierwszy post)

Dzień tak szybko płynie,człowiek stara się jak najlepiej korzystać z życia ale zgodnie z swoimi zasadami a czas przemija. Wczoraj mieliśmy naście lat a dziś już planujemy przyszłość dbając o swoje życie by niczego nie żałować. Czy jest coś czego żałujesz w życiu? Coś co zmieniło ciebie? Każdy człowiek czegoś w życiu żałuję,wzloty i upadki zmieniają człowieka i jego podejście do życia. Wiele w życiu żałuję, złe decyzje i wybory które w jakimś stopniu zmieniły mnie. Czasami każdy ma lepsze i gorsze dni gdy zastanawia się gdzie popełnił błąd i co robi źle że jest tak a nie inaczej. Jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy które motywują nas do działania i zmiany życia na lepsze. Niestety czasami czynniki zewnętrzne sprawiają że człowiekowi brakuje sił,lubię pisać z głową i z sercem choć dla większości to nudne rozumowanie przeciętnego człowieka. Z drugiej strony to dowód na to że są ludzie którzy dojrzałość naturalność inteligencję stawiają na pierwszym miejscu. Może rzeczywiście jestem nudny,przeciętny ale nie kopiuje zachowań innych ludzi ponieważ wolę być sobą niż kolejną marną kopią bo taka jest dzisiejsza moda. Zawsze chętnie pogadam na każdy temat choć nie lubię narzucać się,miłego popołudnia życzę i pozdrawiam serdecznie.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  17 czerwca 2019

Tak, żałuje dużych ilości wpitych alkoholi zaczynając od piw itp, teraz są skutki tego.

HardStyled83ddd0a
Personal
Personal
  18 czerwca 2019
Owad
Owad: Tak, żałuje dużych ilości wpitych alkoholi zaczynając od piw itp, teraz są skutki tego.

Nawet na takiego nie wyglądasz co by tyle wypil 😁😂😂😂 ale podziwiam!
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  18 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jest coś czego żałujesz w życiu?

Tak, ale żałowanie w niczym już raczej nie pomoże. Jakoś trzeba żyć dzisiaj, najlepiej nie myśleć co było kiedyś.
oam
oam
  18 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzień tak szybko płynie,człowiek stara się jak najlepiej korzystać z życia ale zgodnie z swoimi zasadami a czas przemija. Wczoraj mieliśmy naście lat a dziś już planujemy przyszłość dbając o swoje życie by niczego nie żałować. Czy jest coś czego żałujesz w życiu? Coś co zmieniło ciebie? Każdy człowiek czegoś w życiu żałuję,wzloty i upadki zmieniają człowieka i jego podejście do życia. Wiele w życiu żałuję, złe decyzje i wybory które w jakimś stopniu zmieniły mnie. Czasami każdy ma lepsze i gorsze dni gdy zastanawia się gdzie popełnił błąd i co robi źle że jest tak a nie inaczej. Jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy które motywują nas do działania i zmiany życia na lepsze. Niestety czasami czynniki zewnętrzne sprawiają że człowiekowi brakuje sił,lubię pisać z głową i z sercem choć dla większości to nudne rozumowanie przeciętnego człowieka. Z drugiej strony to dowód na to że są ludzie którzy dojrzałość naturalność inteligencję stawiają na pierwszym miejscu. Może rzeczywiście jestem nudny,przeciętny ale nie kopiuje zachowań innych ludzi ponieważ wolę być sobą niż kolejną marną kopią bo taka jest dzisiejsza moda. Zawsze chętnie pogadam na każdy temat choć nie lubię narzucać się,miłego popołudnia życzę i pozdrawiam serdecznie.

Owszem, ale wyciagnelam wnioski. ;)
Owad
Owad: Tak, żałuje dużych ilości wpitych alkoholi zaczynając od piw itp, teraz są skutki tego.
Uzaleznienie?
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  18 czerwca 2019
Personal
Personal: Nawet na takiego nie wyglądasz co by tyle wypil 😁😂😂😂 ale podziwiam!


Hhehe :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Uzaleznienie?

Nie.
HardStyled83ddd0a
praksyda
praksyda
  18 czerwca 2019

nie pytej.

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  18 czerwca 2019

O wiele za dużo niż powinienem . Czy się czegoś nauczyłem może czas pokaże .

Ziemia
Ziemia
  18 czerwca 2019

Mam wrażenie, że nawet te złe rzeczy, miały swoją dobrą stronę, którą dostrzegłam wcześniej lub później. Więc chyba nie ma sensu żałować.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.