Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Poprzednia12
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  15 czerwca 2019 (pierwszy post)

Od kilkunastu lat dzieje się jakaś dziwna akcja afirmacyjna z przyjmowaniem kobiet tam gdzie się po prostu nie nadają przez obniżanie progów sprawnościowych ze względu na płeć, co z jednej strony jest nieuczciwe względem mężczyzn którzy mogliby się przyjąć z obiektywnie lepszymi wynikami jak też kobiet które z automatu są traktowane jako "gorsze". Politycy kupują sobie takimi akcjami głosy kobiet które obejrzały za dużo filmów akcji i myślą, że w życiu wygląda to podobnie ale za jaką cenę? Za cenę życia i zdrowia ludzi.
Sam byłem świadkiem jak Panie Policjantki dzwoniły po wsparcie, bo nie były w stanie obezwładnić pijanego 50 letniego menela. Co z kobietami w Straży Pożarnej które pojadą na akcję i np. nie będą w stanie wyważyć drzwi, żeby kogoś uratować? Tutaj przykład jak to wygląda w wojsku:
https://i1.jbzdy.com.pl/contents/2019/06/22daeb959ec709433a22dcd7ab338d7b.mp4

BekaZciebieModzie
Posty: 929 (po ~172 znaków)
Reputacja: -122 | BluzgometrTM: 127
BekaZciebieModzie
  17 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: praksyda: https://www.youtube.com/watch?v=jdg8Sp1HUKM ta oni wszyscy są sprawni No tak, bo będą ganiać pół dnia przygłupa który wlazł na drzewo, a 10 metrów dalej typ z kamerką drze ryja "It's a prank bro!" tylko po to, żeby go spisać i puścić wolno bo na więcej prawo nie pozwala w takim wypadku praksyda: Oczywiście ze fizycznie faceci są silniejsi, ale czy sprawność ...szybkość, zwinność to tez chyba duzo? No ta policjantki takie zwinne sprawne sprężynki, tylko po prostu nie chce im się pokazywać jakie są sprawne, więc kiedy kogoś kroją w parku to wolą nie widzieć całego zdarzenia, bo jeszcze by pozabijały agresorów ciosami obezwładniającymi tak jak na filmie Capitan Marvel BekaZciebieModzie: Sprawa jest oczywista. Nie wyobrażam sobie baby na lini frontu, pod obstrzalem, z ktora trzeba sie cackać jak z płatkiem sniegu. Ja przejrzałem tajny plan MONu - będą je wysyłać za linię wroga, gdzie zapanuje syfilis, a później uderzą z całą mocą Polskiej Armii (czyli kilkunastu czołgów pamiętających czasy 4 pancernych i psa) Najśmieszniejsze jest to, że na dzisiejszym polu walki żołnierz dźwiga prawie 2x tyle co Zbyszko z Bogdańca podczas wojny z Krzyżakami. Teraz powiedz jakiejś Pani, że zakłada na grzbiet 30kg (zapas MRE, radio, kamizelka, broń, amunicja, płaszcz, bandaże itp.), gdzie ona sama waży 50 kg i każ jej maszerować 20km... to się po prostu nie może udać. Dodajmy do tego, że w wojsku panuje ściśle hierarchiczna struktura, a jedynym czynnikiem dającym jej przewagę jest jej seksualność - czyli możemy tylko zgadywać, jak może wymigać się od kopania latryn itp. Wielka tajemnica poliszynela, że jak zamkniesz grupę młodych napompowanych testosteronem facetów w 1 baraku z grupą młodych napompowanych estrogenem babek to się może skończyć tylko w jeden sposób - 500+ na sterydach i co wtedy? Wybucha wojna i Panie biorą sobie urlop macierzyński, a wróg odracza natarcie o 9 msc czy jak to ma działać? Szkoda gadać, szkoda strzępić ryja...

No oczywiscie xd niesamowite jak spoleczenstwo nisko upadlo. Kobiety z natury nie sa stworzone do walki. Z reszta ze jak? Do wojska? Przeciez tam patriarchat xdd

Daj głupiemu tysiąc rozumów, a on będzie wolał swój własny.

praksyda
Posty: 1245 (po ~251 znaków)
Reputacja: 18 | BluzgometrTM: 19
praksyda
  18 czerwca 2019

teraz jakby wojna była to az strach .... ciekawe kto zwiałby a kto został i walczył.

Jak się wlazło na dach śmietnika nie znaczy, że jesteś gotowy na Himalaje."Najlepszy"
BekaZciebieModzie
Posty: 929 (po ~172 znaków)
Reputacja: -122 | BluzgometrTM: 127
BekaZciebieModzie
  19 czerwca 2019
praksyda
praksyda: teraz jakby wojna była to az strach .... ciekawe kto zwiałby a kto został i walczył.


Ty bys pierwsza uciekla bo lubisz biegac

Daj głupiemu tysiąc rozumów, a on będzie wolał swój własny.

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  24 czerwca, o 11:22
praksyda
praksyda: teraz jakby wojna była to az strach .... ciekawe kto zwiałby a kto został i walczył.

Walka o to, że jakiś stary dziad multimiliarder wymyślił sobie poszerzenie wpływów za pomocą wojska. Później się kula bez nogi obok koksownika bezdomny weteran wojny w Iraku i słucha jak akcje Chevrona po przejęciu Irackich pól roponośnych wzrosły o 35% w związku z czym prezes kupił sobie pozłacanego odrzutowca jedynego takiego na świecie.
https://youtu.be/o_l4Ab5FRwM
Poprzednia12
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.