MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  14 czerwca 2019 (pierwszy post)

Cześć, ostatnio postanowiłem przestac spędzać siedzieć przed tv, przed telefonem - Facebook, czaty itp. Informacje z świata raczej mi się nie przydadzą ponieważ nie mam na to wpływu. Czas leci a lata płyną ... zamiast marnować czas powrociłem do sportu, czytam i się edukuje nawet zapisałem się na prawo jazdy. I co najważniejsze wyszedłem do ludzi, zacząłem planować swój czas i dałem przed siebie pewne cele które chce zrealizować prze najbliższy rok i podjąć dodatkową pracę w wolnej chwili. Mam dwa zawody technik budownictwa, monter instalacji. Studiowałem wcześniej na kierunku administracji, ale porzucilem studia... czy źle zrobiłem? hmm jednak ten kierunek nie był dla mnie. Większość czasu jaki poświęcałem w sieci to szukanie drugiej połówki, zamiast częściej wychodzić i zacząć poznawać ludzi siedziałem w czterech ścianach myśląc, ze znajomi Fb to ludzie których znam a tak do konca nie jest. Ilość znajomych na Facebooku nic o nas nie mówi, mając 500 znajomych wciąż możemy być samotni. Więc dlaczego nie wyjść do ludzi ? Mam tyle lat ile mam, a żyć wiecznie nie będę. Więc wszystko co odkladalem na później zacząłem realizować małymi krokami już od tygodnia. Mam zamiar otworzyć blooga i napisać poradnik dla pewnej części społeczności żeby podzielić się tym co można osiągnąć w krótkim czasie . Trzymajcie się

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 czerwca 2019

Ja mam na fejsie 21 znajomych , bo dla mnie "znajomy" to ktos z kim mam kontakt, spotykam sie, mam o czym rozmawiac..😉

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  14 czerwca 2019
MikeOne
MikeOne: Trzymajcie się

Dzięki i wzajemnie, powodzeniu w realizacji planów!
bri
bri
  14 czerwca 2019

Rzucam ci wyzwanie. Niech twoje życie stanie się arcydziełem.

MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  14 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: MikeOne: Trzymajcie się Dzięki i wzajemnie, powodzeniu w realizacji planów!

Dzieki:-)

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  14 czerwca 2019
MikeOne
MikeOne: Trzymajcie się

Lepiej późno niż wcale. Powodzenia życzę i czekam na link do bloga. :)
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  15 czerwca 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: MikeOne: Trzymajcie się Lepiej późno niż wcale. Powodzenia życzę i czekam na link do bloga. :)

będzie i link :-) , ale to w swoim czasie ..

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  15 czerwca 2019

No dobra pochwaliłes się swoim życiem ale co w związku z tym?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.