MGTOWwinner
MGTOWwinner
  13 czerwca 2019 (pierwszy post)

Niedawno odgrzałem sobie starego kotleta pod postacią filmu o narkomanie który wyszedł z nałogu. Za pierwszym razem jednak nie zwróciłem uwagi na wątek poboczny jakim były miłości głównego bohatera. Pierwszą miłością była córka milicjanta, z dobrego domu która finalnie się zaćpała na melinie zostawiając po sobie córeczkę głównego bohatera. Drugą była Pani Doktor, której nie przeszkadzało że nasz główny bohater mieszkał w Monarze, miał kryminalną kartotekę no i dzidzię z narkomanką.
Nie są to jednak odosobnione przypadki, bo kobiety uwielbiają tzw. bad boyów i im większy świr tym wyżej plasuje się w rankingu matrymonialnym:

wspolczesna.pl/mordowal-i-gwalcil-kobiety-dostawal-tysiace-listow-milosnych/ar/5774801

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/przestepca-w-wiezieniu-zostal-modelem/mbelj67#slajd-5

Skąd takie atawizmy? Czyż nie mamy XXI wieku, samochodów, samolotów, lodówek itp. żeby kierować się tak prymitywnymi odruchami przy doborze partnera?

PS. Ewentualne zarzuty o to, że mężczyźni kierują się wyłącznie wyglądem kobiet - odsyłam do profili bardzo mało urodziwych użytkowniczek fotka.com w celu czytania komentarzy pod ich zdjęciami :)

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  17 czerwca 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: A czy kobiety szaleja za pato strimerami?

Rafatus 2k16 - Marlenka pijaczka 3/10 z którą tłukł się na streamie
Rafatus 2k17 - program w TVN o patostreamerach
Rafatus 2k18 - https://youtu.be/naCRzUe7kEU?t=33 a oto tutaj widzimy nowy nabytek... Podskoczył Status Społeczny, paol Rafatusek zrobił się sławny i może przebierać w królowych instagrama jak w jabłuszkach na półce w Lidlu d83dde02
Jakiś normik co wstaje o 6:10 do roboty może se pomarzyć o takiej księżniczce, a patol menel rzygający do wiadra za donejty proszę bardzo - powodzenie się zgadza d83dde02 Ciekawe czy gdyby ją zbrzuchacił to założyłaby konto na fotce i szukała frajera który podjąłby się wychowania bombelka "bo w poprzednim związku mi nie wyszło i nie wiem co robiłam źle" d83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: pochwale sie z wczoraj..walne nazwiskiem tez a co tam... w tym miesiacu zgarnęłam 400zł za 2 starty wygrane, plus upominki, jaka to frajda, ze robisz to co lubisz i jeszcze Ci zapłacą

Gdybyś ten czas który spędziłaś na treningach przeznaczyła na pracę to pewnie wyszłoby 3x tyle, ale grunt to dobra zabawa! Gratki! d83dde0a
malutka8610584
malutka8610584
  17 czerwca 2019

I I r r dc nie dr DVD i do dla do dla do dla dla do do do do do do do do do do do do do do do do do do do do do do do d mnie mnie d

Konto usunięte
Konto usunięte: Niedawno rrrrodgrzałem sobie starego kotleta pod r filmu o narkomanie który wyszedł z nałogu. Za pierwszym razem jednak nie zwróciłem uwagi na wątek poboczny jakim były miłości głównego bohatera. Pierwszą miłością była córka milicjanta, z dobrego domu która finalnie się zaćpała na melinie zostawiając po sobie córeczkę głównego bohatera. Drugą była Pani Doktor, której nie przeszkadzało że nasz głównrrry bohater mieszkał w Monarze, miał kryminalną kartotekę no i dzidzię z narkomanką. Nie są to jednak odosobnione przypadki, bo kobiety uwielbiają tzw. bad boyów i im większy świr tym wyżej plasuje się w rankingu matrymonialnym: wspolczesna.pl/mordowal-i-gwalcil-kobiety-dostawal-tysiace-listow-milosnych/ar/5774801 https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/przestepca-w-wiezieniu-zostal-modelem/mbelj67#slajd-5 Skąd takie atawizmy? Czyż nie mamy XXI wieku, samochodów, samolotów, lodówek itp. żeby kierować się tak prymitywnymi odruchami przy doborze partnera? PS. Ewentualne zarzuty o to, że mężczyźni kierują się wyłącznie wyglądem kobiet - odsyłam do profili bardzo mało urodziwych użytkowniczek fotka.com w celu czytania komentarzy pod ich zdjęciami :)
praksyda
praksyda
  17 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: A czy kobiety szaleja za pato strimerami? Rafatus 2k16 - Marlenka pijaczka 3/10 z którą tłukł się na streamie Rafatus 2k17 - program w TVN o patostreamerach Rafatus 2k18 - https://youtu.be/naCRzUe7kEU?t=33 a oto tutaj widzimy nowy nabytek... Podskoczył Status Społeczny, paol Rafatusek zrobił się sławny i może przebierać w królowych instagrama jak w jabłuszkach na półce w Lidlu Jakiś normik co wstaje o 6:10 do roboty może se pomarzyć o takiej księżniczce, a patol menel rzygający do wiadra za donejty proszę bardzo - powodzenie się zgadza Ciekawe czy gdyby ją zbrzuchacił to założyłaby konto na fotce i szukała frajera który podjąłby się wychowania bombelka "bo w poprzednim związku mi nie wyszło i nie wiem co robiłam źle" praksyda: pochwale sie z wczoraj..walne nazwiskiem tez a co tam... w tym miesiacu zgarnęłam 400zł za 2 starty wygrane, plus upominki, jaka to frajda, ze robisz to co lubisz i jeszcze Ci zapłacą Gdybyś ten czas który spędziłaś na treningach przeznaczyła na pracę to pewnie wyszłoby 3x tyle, ale grunt to dobra zabawa! Gratki!

Albo nie potrafię cytować z telefonu...albo sie nie da, co do.lracy i obowiązków....to gdyby moje życie składało sie jedynie z pracy i tego co muszę robić, bez chwil które sprawiają mi przyjemność wolałabym chyba nie żyć.😏🙄😣 Dzięki za graty.😁
praksyda
praksyda
  17 czerwca 2019

Poddaje się z telefonu to pisanie nie bardzo mi idzie.😂

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  17 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: A czy kobiety szaleja za pato strimerami? Rafatus 2k16 - Marlenka pijaczka 3/10 z którą tłukł się na streamie Rafatus 2k17 - program w TVN o patostreamerach Rafatus 2k18 - https://youtu.be/naCRzUe7kEU?t=33 a oto tutaj widzimy nowy nabytek... Podskoczył Status Społeczny, paol Rafatusek zrobił się sławny i może przebierać w królowych instagrama jak w jabłuszkach na półce w Lidlu Jakiś normik co wstaje o 6:10 do roboty może se pomarzyć o takiej księżniczce, a patol menel rzygający do wiadra za donejty proszę bardzo - powodzenie się zgadza Ciekawe czy gdyby ją zbrzuchacił to założyłaby konto na fotce i szukała frajera który podjąłby się wychowania bombelka "bo w poprzednim związku mi nie wyszło i nie wiem co robiłam źle" praksyda: pochwale sie z wczoraj..walne nazwiskiem tez a co tam... w tym miesiacu zgarnęłam 400zł za 2 starty wygrane, plus upominki, jaka to frajda, ze robisz to co lubisz i jeszcze Ci zapłacą Gdybyś ten czas który spędziłaś na treningach przeznaczyła na pracę to pewnie wyszłoby 3x tyle, ale grunt to dobra zabawa! Gratki!


Kurdem, widze ze sie znasz na temacie xd
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  17 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Poddaje się z telefonu to pisanie nie bardzo mi idzie.😂

Jak sie ma drewniany to nie :P
praksyda
praksyda
  18 czerwca 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Jak sie ma drewniany to nie :P

wykuty z kamienia d83dde0f
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  19 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Jak sie ma drewniany to nie :P wykuty z kamienia


Ta, wyprany w perwolu i tłoczony w tramwaju xd
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.