Galerianek
wpis jest ukryty
oam
oam
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawa jestem tego "innego" ( dlaczego mu się az tak maskować 😜) Czyzby na priv dał upust otaczajacej go mądrosci ?
Nie ma to jak cisnac po wyglądzie, nie pokazujac swojej twarzy, typowy kozak w necie. :ziew: ublizyc komus w sposob wulgarny potrafi byle glupiec, ale w inteligentny to juz za wysokie progi dla takich delikwentow.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Ciekawa jestem tego "innego" ( dlaczego mu się az tak maskować 😜) Czyzby na priv dał upust otaczajacej go mądrosci ?Nie ma to jak cisnac po wyglądzie, nie pokazujac swojej twarzy, typowy kozak w necie. ublizyc komus w sposob wulgarny potrafi byle glupiec, ale w inteligentny to juz za wysokie progi dla takich delikwentow.

Fejk ?
oam
oam
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Fejk ?
samo przez sie mowi, noołfejs hahha :D
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Fejk ?samo przez sie mowi, noołfejs hahha :D

A dopiero była "face" . było , i nima 😱
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  14 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Pola: witam w klubie "hot 16"! :D:Dooo nie jestem jedyna! :D#teamhot16 :D

Cieszcie się! To najlepszy prezent od matki natury jaki mogła wam dać. :D
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
praksyda
praksyda
  14 czerwca 2019

Kim był ten przybysz?
zawsze mnie przyciagało do dziwaków a go nima eh..

Jacek1982r
Jacek1982r
  14 czerwca 2019
A gdzie te Modelki , hm o co mu chodzi no
Jacek1982r
Jacek1982r
  14 czerwca 2019
Znowu jakiś konkurs ? czy co hm nie kumam i niech ktoś rozwinie treść myśli osoby która ma na myśli i założyła ten temat
oam
oam
  14 czerwca 2019
Jacek1982r
Jacek1982r: A gdzie te Modelki , hm o co mu chodzi no
Chodzio modki-moderatorki a nie o modelki.
Jacek1982r
Jacek1982r
  14 czerwca 2019
To czy nie można określić tego pełną nazwą a nie robić zgadu zgalula d83dde21 , hmm nie lubię się domyślać i jeśli osoba która zamieściła temat i zrobiła to z premedytacją to niech bierze pod uwagę że tacy jak ja czyli klasa wyższa nie udzieli odpowiedzi ponieważ treść jest nie poprawnie ułożona i niech zaczerpnie korepetycji
Franek4
Franek4
  15 czerwca 2019

No widzisz kolego jaki Ty niedomyślny :)

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  15 czerwca 2019
Jacek1982r
Jacek1982r: To czy nie można określić tego pełną nazwą a nie robić zgadu zgalula , hmm nie lubię się domyślać i jeśli osoba która zamieściła temat i zrobiła to z premedytacją to niech bierze pod uwagę że tacy jak ja czyli klasa wyższa nie udzieli odpowiedzi ponieważ treść jest nie poprawnie ułożona i niech zaczerpnie korepetycji

Nie dziwi Cię, ze osoby przed Tobą zrozumiały..? 😜
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  15 czerwca 2019

Zawsze kiedy mowa o moderacji na fotka.com na myśl przychodzi: https://youtu.be/puJY9plvMDI?t=3835 :)

Personal
Personal
  19 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze kiedy mowa o moderacji na fotka.com na myśl przychodzi: https://youtu.be/puJY9plvMDI?t=3835 :)

😂😂😂
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 czerwca 2019
Personal
Personal: MGTOWwinner: Zawsze kiedy mowa o moderacji na fotka.com na myśl przychodzi: https://youtu.be/puJY9plvMDI?t=3835 :) 😂😂😂

A ja za emotki dostałam bana , bo " nabijałam posty"..ehhh 😜
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.