Galerianek
wpis jest ukryty
oam
oam
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No i co że starszy ale kreowanie się na 16 lat jest bynajmniej śmieszne i nie na miejscu w waszym przypadku :)
wlasnie udowodniles ze ta mądrość wcale cie nie otacza. :lol:
Czytanie ze zrozumieniem sie klania, jak to juz opanujesz to zacznij sie wypowiadać, bo narazie oh ciężko.
Nikt sie nie kreuje na hot16 :ziew: smieszne jest to o czym założyłes temat. :mrgreen:
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Z dużej litery pisze się z szacunku a ode mnie dla was jest go brak, apropo wypowiedzi to najbardziej to że masz dużo do powiedzenia ale nigdy z sensem :)

Teraz to dopiero pokazales poziom intelektu 😂👌
Galerianek
Galerianek
  13 czerwca 2019

Czytałem i doszedłem do wniosku że jesteście katastrofą życiową, aczkolwiek nie wszystkie tu obecne bo jest tu piękna kobieta która się na nic nie musi kreować :)

oam
oam
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytałem i doszedłem do wniosku że jesteście katastrofą życiową, aczkolwiek nie wszystkie tu obecne bo jest tu piękna kobieta która się na nic nie musi kreować :)
:rotfl:

Typowe lizanko :crylol:
Galerianek
Galerianek
  13 czerwca 2019

Oam właśnie do tego zmierzam, jesteś modką więc mam prawo Cię ocenić bo o tym jest ten temat xD

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Galerianek: No i co że starszy ale kreowanie się na 16 lat jest bynajmniej śmieszne i nie na miejscu w waszym przypadku :)wlasnie udowodniles ze ta mądrość wcale cie nie otacza. Czytanie ze zrozumieniem sie klania, jak to juz opanujesz to zacznij sie wypowiadać, bo narazie oh ciężko. Nikt sie nie kreuje na hot16 smieszne jest to o czym założyłes temat.


Daj spokój. Chlopaczyna się nudzi , jego rozrywką jest ocenianie moderatorek , bo nic ciekawszego mu do glowy nie przyszło. Zalozyl godny pożałowania temat i się bulwersuje, że ktoś w ogóle odpisał nie po jego myśli.Piękne kobiety, to jego jedyny cel w życiu, te brzydkie sa ble.. Poziom godny muszki owocówki
oam
oam
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz to dopiero pokazales poziom intelektu 😂👌
Szkoda strzepic ryja, ze tak sie wyrażę :D
Galerianek
wpis jest ukryty
oam
oam
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Oam właśnie do tego zmierzam, jesteś modką więc mam prawo Cię ocenić bo o tym jest ten temat xD
masz prawo? O losie! :rotfl:
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytałem i doszedłem do wniosku że jesteście katastrofą życiową, aczkolwiek nie wszystkie tu obecne bo jest tu piękna kobieta która się na nic nie musi kreować :)

Poziom intelektu iście....hmmm..sam sobie odpowiedz po wlasnych wypowiedziach
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 czerwca 2019

Oj , Oam - dałas mu banik ??? 😱 no jak mogłaś tak potraktować człowieka "otoczonego mądrością" który prawie wlazł Ci w tyłek. Wstydz się 😜

oam
oam
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj , Oam - dałas mu banik ??? 😱 no jak mogłaś tak potraktować człowieka "otoczonego mądrością" który prawie wlazł Ci w tyłek. Wstydz się 😜
wlazl? Kurcze nawet nie poczulam 🤣🤣🤣
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Oj , Oam - dałas mu banik ??? 😱 no jak mogłaś tak potraktować człowieka "otoczonego mądrością" który prawie wlazł Ci w tyłek. Wstydz się 😜wlazl? Kurcze nawet nie poczulam 🤣🤣🤣


Co mówi samo przez się 😂😂😂😂
oam
oam
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: samo przez się 😂😂😂😂
Wlasnie dostalam dowód w postaci prywatnych wiadomości, ze jednak otacza jego persone zupelnie cos innego niz to o czym wspomniał.
#współczuję :)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: samo przez się 😂😂😂😂Wlasnie dostalam dowód w postaci prywatnych wiadomości, ze jednak otacza jego persone zupelnie cos innego niz to o czym wspomniał. #współczuję :)

Ciekawa jestem tego "innego" ( dlaczego mu się az tak maskować 😜) Czyzby na priv dał upust otaczajacej go mądrosci ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.