Personal
Personal
  12 czerwca 2019 (pierwszy post)
Jak w tym roku spedzacie urlop /wakacje? ;) Ja wlansie swój kończę, wybralam sie na Wyspy Kanaryjskiena Gran Canarie! ✈️ Słońce, ocean, plaża palmy.. Jak najbardziej moje klimaty! ✌️ Pomijając fakt ze wyglądam jak spalona skawrka ale bylo warto 😁. 😂 z Czego jestem najbardziej zadowolona? Z tego ze poznalam tu wielu sympatycznych ludzi z różnych Narodowości tych małych i tych dużych 🇦🇩 🇦🇽 🇦🇺 🇧🇪 🇦🇷👳‍♂️👲🧕👷‍♀️👨‍💻👨‍🌾🧔🧒👴 Z tego ze pogoda dopisala bardzo mimo ze tutaj w ciagu roku pada tylko 22 dni ale na szczęście te dni mnie nie spotkały i z tego ze mogłam je spędzić w swoim bliskim towarzystwie!, Także urlop zaliczam do udanych a Wy? Chwalcie sie! ✌️
oam
oam
  12 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie pewnie będzie jakiś spontan i okazja LAST MINUTE w połowie sierpnia - bo wtedy mogę liczyć na towarzystwo ale zdecydowanie ciepłe kraje, żebym ową "skwareczką" mogła zostac :D
skoro tak to leć na ostro, Dubajjjjj aj aj aj :D
GRADEK83
GRADEK83
  12 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jaki troskliwy! :D

Moja znajoma też pojechała na wypoczynek w ciepłe kraje kilka dni zwykły spontaniczny wyjazd a po powrocie okazało się że złapała jakieś niewiadomego pochodzenia choróbsko które zaatakowało jej wątrobę jeździła po lekarzach nikt nie wiedział co jej jest ale na szczęście się wyleczyła .... tak więc moim zdaniem każdy wyjazd w obce tereny powinien być przemyślany i odpowiednio wcześnie przygotowany.... licho nie śpi XD
Personal
Personal
  13 czerwca 2019

Prosze mnie tu chorobskami nie straszyc chce normalnie w piatek znalezc sie w swoim lozku :D a Tu kilka zdjatek z dzisiejszej wyprawy nad ocean, czyli slynna latarnia morska, 'rzeźby z piachu' ktorymi jestem zachwycona ❤️
.
.
.
.

acab11
acab11
  13 czerwca 2019

Sex turystyka w tajlandi

Personal
Personal
  13 czerwca 2019

Do Tajlandii to mi sie marzy.. Moze w następnym roku.

oam
oam
  13 czerwca 2019
Personal
Personal: Do Tajlandii to mi sie marzy.. Moze w następnym roku.
fajne fotki :) a gdzie juz bylas? :)
Personal
Personal
  13 czerwca 2019

Tunezja, Grecja, Hiszpania, Norwegia :P

oam
oam
  13 czerwca 2019
Personal
Personal: Tunezja, Grecja, Hiszpania, Norwegia :P
Hiszpania 😍

Trochę zwiedzilas, gdzie najbardziej Ci się podobało?
oam
oam
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja znajoma też pojechała na wypoczynek w ciepłe kraje kilka dni zwykły spontaniczny wyjazd a po powrocie okazało się że złapała jakieś niewiadomego pochodzenia choróbsko które zaatakowało jej wątrobę jeździła po lekarzach nikt nie wiedział co jej jest ale na szczęście się wyleczyła .... tak więc moim zdaniem każdy wyjazd w obce tereny powinien być przemyślany i odpowiednio wcześnie przygotowany.... licho nie śpi XD
Masz rację, przed wyjazdem powinno sie sprawdzic jaki syf mozna tam złapać i na co lepiej sie zaszczepić, kto rozsądny ten to zrobi! :)
Personal
Personal
  13 czerwca 2019

No wlasnie gran Canaria i Norwegia mimo ze kocham zimne klimaty ♥️

Pure4
Pure4
  13 czerwca 2019
Personal
Personal: Jak w tym roku spedzacie urlop /wakacje? ;)


Jadę ze znajomymi w góry d83dddfb
oam
oam
  13 czerwca 2019
Personal
Personal: No wlasnie gran Canaria i Norwegia mimo ze kocham zimne klimaty ♥️
ooo ja tez wole zimne:D

A jak u Ciebie stoi bariera jezykowa? Dogadujesz sie, śmigasz czy ni w ząb?
Indywidualnie czy z przewodnikiem wycieczki?
oam
oam
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jadę ze znajomymi w góry
też bym skoczyla, ostatni raz bylam 9 lat temu. A gdzie dokladnie sie wybierasz, ktore pasmo? :)
Personal
Personal
  13 czerwca 2019

Angielski troche niemieckiego a jak juz z niektorymi slowami stoje to na migi cos w stylu 'Dzoana Krupa' 😂😂😂😂

Pure4
Pure4
  13 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: eż bym skoczyla, ostatni raz bylam 9 lat temu. A gdzie dokladnie sie wybierasz, ktore pasmo? :)


Jedziemy do Szczawnicy, na pogranicze Beskidów Zachodnich i Pienin. :-)
Przeglądałam ofertę tego miejsca i się zakochałam. Piękne widoki, jest co robić. :-)
Ciekawe, czy ten wypad przebije wyjazd do Szczyrku na majówkę w zeszłym roku. Wtedy też wyjechaliśmy grupą znajomych i było niesamowicie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.