Personal
Personal
  12 czerwca 2019 (pierwszy post)
Jak w tym roku spedzacie urlop /wakacje? ;) Ja wlansie swój kończę, wybralam sie na Wyspy Kanaryjskiena Gran Canarie! ✈️ Słońce, ocean, plaża palmy.. Jak najbardziej moje klimaty! ✌️ Pomijając fakt ze wyglądam jak spalona skawrka ale bylo warto 😁. 😂 z Czego jestem najbardziej zadowolona? Z tego ze poznalam tu wielu sympatycznych ludzi z różnych Narodowości tych małych i tych dużych 🇦🇩 🇦🇽 🇦🇺 🇧🇪 🇦🇷👳‍♂️👲🧕👷‍♀️👨‍💻👨‍🌾🧔🧒👴 Z tego ze pogoda dopisala bardzo mimo ze tutaj w ciagu roku pada tylko 22 dni ale na szczęście te dni mnie nie spotkały i z tego ze mogłam je spędzić w swoim bliskim towarzystwie!, Także urlop zaliczam do udanych a Wy? Chwalcie sie! ✌️
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  12 czerwca 2019
Personal
Personal: Chwalcie sie!

Woda, piasek, czasem piwko... jak to na budowie.
Personal
Personal
  12 czerwca 2019

O urlopik mi chodzi! :D

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  12 czerwca 2019
Personal
Personal: O urlopik mi chodzi! :D

Niestety nie kazdy z róznych wzgledów moze sie urlopikiem pochwalic..
oam
oam
  12 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety nie kazdy z róznych wzgledów moze sie urlopikiem pochwalic..
ano niestety...

Ja sie pochwale nie urlopem, a spontanicznym wyjazdem nad morze. :)







Ps. Tez spalilam raka :zonk: :smutny: moja biedna blada cera....
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  12 czerwca 2019

Oam - widoki mega. U nas mąz ma urlop w lipcu, a syn w sierpniu 😡. Jedynie jakis 2-3 dni wypadzik. I z kasą w tym roku srednio bo wymieniamy rynny, przerabiamy centralne i na 18ke syna odlozylismy.

oam
oam
  12 czerwca 2019

trip ok 10km plaża


oam
oam
  12 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Oam - widoki mega. U nas mąz ma urlop w lipcu, a syn w sierpniu 😡. Jedynie jakis 2-3 dni wypadzik. I z kasą w tym roku srednio bo wymieniamy rynny, przerabiamy centralne i na 18ke syna odlozylismy.
wooo centralne to troche kasy pojdzie.. wieczne wydatki co nie? odłożysz i zaraz musisz wydać na cos zupelnie innego..

A gdzie planujesz wybrać sie z rodzinką?
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  12 czerwca 2019

Tzn.centalne to takie przerobki. Wymienilismy piec i chcemy zeby bojler tez z pieca byl ogrzewany. Syn chcial do Czech. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Znajac nas, to pewnie jakis spontan, jak przedostatnio - 3 dni matizem po Chorwacji 😂

oam
oam
  12 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tzn.centalne to takie przerobki. Wymienilismy piec i chcemy zeby bojler tez z pieca byl ogrzewany. Syn chcial do Czech. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Znajac nas, to pewnie jakis spontan, jak przedostatnio - 3 dni matizem po Chorwacji 😂
fajny spontan! Na nastepny jade z wami hahah :D
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  12 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Tzn.centalne to takie przerobki. Wymienilismy piec i chcemy zeby bojler tez z pieca byl ogrzewany. Syn chcial do Czech. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Znajac nas, to pewnie jakis spontan, jak przedostatnio - 3 dni matizem po Chorwacji 😂fajny spontan! Na nastepny jade z wami hahah :D


Miejsca mamy 2 wole w aucie, więc żaden problem 😁
oam
oam
  12 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Miejsca mamy 2 wole w aucie, więc żaden problem 😁
Czaaadoooowooooo :D :zacierarece:
Czechy fajny pomysl, bylam raz ale daawno.. Nawet nie pamiętam gdzie ale gdzies przy granicy z woj. Śląskim :P
Dyana
Dyana
  12 czerwca 2019

U mnie pewnie będzie jakiś spontan i okazja LAST MINUTE w połowie sierpnia - bo wtedy mogę liczyć na towarzystwo 2764 ale zdecydowanie ciepłe kraje, żebym ową "skwareczką" mogła zostac :D

GRADEK83
GRADEK83
  12 czerwca 2019

Mam nadzieję że z egzotycznych wakacji wróciłaś sama cała i zdrowa XD

oam
oam
  12 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam nadzieję że z egzotycznych wakacji wróciłaś sama cała i zdrowa XD
jaki troskliwy! :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.