Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  3 czerwca 2019 (pierwszy post)

Słyszeliście/widzieliście ? Ja obejrzałam filmik i wciąż nie mogę dojsć do siebie i zrozumiec jakim trzeba być zwyrodnialcem.

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  4 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszeliście/widzieliście ? Ja obejrzałam filmik i wciąż nie mogę dojsć do siebie i zrozumiec jakim trzeba być zwyrodnialcem.

Widziałem filmik, jego dane są już dostępne w internecie i mam nadzieję, że społeczeństwo wymierzy mu lepszą karę niż więzienie chociaż w to wątpię.

Teraz o przyczynie dlaczego to zrobił, nagrał i wrzucił do internetu: typ chciał pokazać, że jest psychopatą bez sumienia, bad boyem na 999 lvl który nie cofnie się przed niczym, żeby siać postrach na całą gminę.
Piosenka opisująca taki mechanizm: https://youtu.be/sw2gUGKpgFE

Pójdzie na rok do pierdla z zawiasami na 3 lata - dopisze sobie to do kryminalnego CV, dziewczęta za kilka lat będą się ustawiały w kolejce żeby dać mu buziaka w ramach "ujarzmiania i sprowadzania na dobrą drogę prawdziwego psychopaty". Never ending story: https://wspolczesna.pl/mordowal-i-gwalcil-kobiety-dostawal-tysiace-listow-milosnych/ar/5774801
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 czerwca 2019

Znalezione w necie

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 czerwca 2019
j.w.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  4 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Co 5 lat!! mało 25 lat dla takiego potwora.

HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 czerwca 2019
Owad
Owad: Co 5 lat!! mało 25 lat dla takiego potwora.

Tez uwazam , ze powinno sie zaostrzyc kary za znecanie sie i mord na zwierzetach. To tak samo zywe istoty, ktore czują i cierpią. Jemu zycze zeby go tam dojechali "na pieska"
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  4 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jemu zycze zeby go tam dojechali "na pieska"

Dokładam się do życzeń. Hmm ale jak dowiedzą się sami osadzeni co on zrobił i za co siedzi to oni mu dodatkową karę zrobią za to.
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 czerwca 2019

Miejmy nadzieję..

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  5 czerwca 2019

To teraz w drugą stronę ,dziś pitbul pogryzł jedenastolatke (naszczęście żyje). Co fotkowe społeczeństwo zrobiłoby z psem i właścicielką ,która była pijana w tym czasie?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Dragon842
Dragon842
  5 czerwca 2019

Kary za takie bestialstwo powinny być jak za ludzi, co to jest 5 lat i często w zawieszeniu? Powinien dostać taką karę by dotkliwie odczuł za to co zrobił

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 czerwca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: To teraz w drugą stronę ,dziś pitbul pogryzł jedenastolatke (naszczęście żyje). Co fotkowe społeczeństwo zrobiłoby z psem i właścicielką ,która była pijana w tym czasie?

Tylko ze za zwierzę odpowiada wlasciciel. Moim zdaniem wlascicielka powinna zostac ukarana i pozbawiona praw posiadania zwierząt.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  5 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem wlascicielka powinna zostac ukarana .

A co z pieskiem? Dać mu medal i złotą miskę?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 czerwca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Przeczytajmojopis: Moim zdaniem wlascicielka powinna zostac ukarana . A co z pieskiem? Dać mu medal i złotą miskę?

Pies nie jest istotą inteligentną. To wlasciciel jest odpowiedzialny za wychowanie go i nauczenie zasad. Tak samo, jak dziecko dopusci sie jakiegos przestępczego czynu, to odpowiedzialnosc ponoszą rodzice. Psy nie atakują bez powodu - nie rodzą sie agresywne.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 czerwca 2019
J.W.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  5 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Wlascicielce psa postawiono zarzuty niewlasciwej opieki nad psem jak i dzieckiem, które psa wypuscilo.
Miejmy nadzieje, ze pies zostsnie jej odebrany i trafi do osoby, ktora będzie potrafila sie nim własciwie zająć

oam
oam
  5 czerwca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: dziś pitbul pogryzł jedenastolatke (naszczęście żyje). Co fotkowe społeczeństwo zrobiłoby z psem i właścicielką ,która była pijana w tym czasie?
tak sie dzieje jak ludzie biorą sobie tak groźne psy i nie potrafią ich wychować, a teraz pytanie.. czy miała zgodę na posiadanie takiego psa, czy nie? według mnie osoba która dostaje pozwolenie na posiadanie takiego psa (groźnego/niebezpiecznego) powinna mieć odgórnie narzucony nakaz tresury i podlegać kontroli. choć i tak za wszelkie szkody wyrządzone przez psa odpowiada jego właściciel.
Konto usunięte
Konto usunięte: Miejmy nadzieje, ze pies zostsnie jej odebrany i trafi do osoby, ktora będzie potrafila sie nim własciwie zająć
pfy, powinni go uśpić, nie jest wyszkolony a starego nie nauczą dobrych manier, jest niebezpieczny.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.