Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  3 czerwca 2019 (pierwszy post)

Słyszeliście/widzieliście ? Ja obejrzałam filmik i wciąż nie mogę dojsć do siebie i zrozumiec jakim trzeba być zwyrodnialcem.

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  3 czerwca 2019

Nawet nie miałem odwagi tego oglądnąć. Ten bydlak powinien nieźle za to beknąć. Skąd w ludziach tyle okrucieństwa? Nie pierwszy przypadek, nie ostatni.

oam
oam
  3 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszeliście?
Słyszałam o tym
Konto usunięte
Konto usunięte: widzieliście ?
Kawałek w telewizji, na szczęście ocenzurowany!
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Nawet nie miałem odwagi tego oglądnąć.
Ja również nie mam odwagi by obejrzeć go bez cenzury i w całości..
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Ten bydlak powinien nieźle za to beknąć.
Podobno za bestialstwo dostanie wyższy wyrok niż 3lata. Oby jak najszybciej i jak najwięcej!
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Skąd w ludziach tyle okrucieństwa?
Dobre pytanie.. Jak można być takim socjopatą, by krzywdzić niewinnych i bezbronnych. :smutny:
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Nie pierwszy przypadek, nie ostatni.
Na szczęście szybko go zlokalizowali.

d83ddc20
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  3 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak można być takim socjopatą, by krzywdzić niewinnych i bezbronnych.

Znam człowieka, mój sąsiad, kolega. Niby w porządku do ludzi, ale ze zwierzakami jak z rzeczami. Od dzieciaka się znęcał, jak cała jego rodzina, tam to chyba była normalność? Teraz raczej już wyhamował, po włóczeniu się po sądach i karach. Byli tam nawet od ochrony praw zwierzaków. Swego czasu nawet mu natłukłem, on nawet nie skumał za co, akurat wtedy dopadł jakąś jaszczurkę, a ja miałem zły dzień.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  3 czerwca 2019

Ja "z glupa" obejrzałam ten filmik , nawet nie widzac to tam bedzie - ktos mi przeslal na fejsa. I ciągle mam przed oczami ten "płacz" psa i oczy błagające o litosc 😭😭😭😭. Nawet najwyzsza kara to guzik w porownaniu z cierpieniem tego zwierzecia. Mamy 3 zwierzaki i to sa niezwykle kochane stworzenia. Sa bezinteresowne, kochają całym soba za nic...nie znają fałszu, zawisci ...jak mozna w tak bestialski sposob skrzywdzic bezbronną istotę, ktora tak samo cierpi i czuja jak ludzie , a nie mize sie obronic. Nie mam na to słow😞

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  3 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszeliście/widzieliście ?

Nic mi się o uszy nie obiło. Zrobił to celowo dla zabawy czy był to nie szczęśliwy wpadek.
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Nawet nie miałem odwagi tego oglądnąć

Ja bym rzucił okiem na to tylko nie wiem gdzie tego Filmiku szukać.
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  3 czerwca 2019

Owad - wpisz po prostu w neta "przejechal psa busem" pod warunkiem ze masz mocne nerwy

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  3 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: wpisz po prostu w neta "przejechal psa busem" pod warunkiem ze masz mocne nerwy

Ewka oki, może mi to znajdzie. Mam mocne nerwy :)
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  3 czerwca 2019
Owad
Owad: Przeczytajmojopis: wpisz po prostu w neta "przejechal psa busem" pod warunkiem ze masz mocne nerwy Ewka oki, może mi to znajdzie. Mam mocne nerwy :)

Znajdzie..ten filmik obiegl caly net. Ponoc zwyrodnialec tymczasowo zatrzymany
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  3 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Znajdzie..ten filmik

Co za :cenzura: biedny piesio dwa razy zastękał a koleś wstawaj-co ci jest. Piesio sobie odpoczywał. Takiego :cenzura: położyć na drodze i tak samo mu zrobić, zastęka i to samo mu powiedzieć co się stało-wstawaj. Za taki czyn minimum 10 lat paki, takie moje zdanie!!!
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  3 czerwca 2019
Owad
Owad: Przeczytajmojopis: Znajdzie..ten filmik Co za biedny piesio dwa razy zastękał a koleś wstawaj-co ci jest. Piesio sobie odpoczywał. Takiego położyć na drodze i tak samo mu zrobić, zastęka i to samo mu powiedzieć co się stało-wstawaj. Za taki czyn minimum 10 lat paki, takie moje zdanie!!!

Pies byl najprawdopodobniej juz wczesniej potrącony przez inny pojazd
oam
oam
  3 czerwca 2019
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Znam człowieka, mój sąsiad, kolega. Niby w porządku do ludzi, ale ze zwierzakami jak z rzeczami. Od dzieciaka się znęcał, jak cała jego rodzina, tam to chyba była normalność? Teraz raczej już wyhamował, po włóczeniu się po sądach i karach. Byli tam nawet od ochrony praw zwierzaków.
Co za potworność! Że takie coś chodzi po tej ziemi, powinien siedzieć za kratami!
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Swego czasu nawet mu natłukłem, on nawet nie skumał za co, akurat wtedy dopadł jakąś jaszczurkę, a ja miałem zły dzień.
Mruczuś z pazurkami! Lubię to! :D Ps. Dobrze, że nie trafił na mój zły dzień.. :box:
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  3 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Pies byl najprawdopodobniej juz wczesniej potrącony przez inny pojazd


To mógł się zatrzymać i sprawdzić czy piesio żyje i wziąć go do najbliższego Miasta/Wsi i spytać się mieszkańców gdzie jest najbliższy weterynarz. Jeżeli by stwierdził że piesio jest martwy to mógł sobie go wtedy przejechać ale to by też było brutalne.
Ewka mówisz ze był najprawdopodobniej wcześniej potrącony hmm. Jeżeli tak to mogło być tak że on go wcześniej potrącił, zawrócił sobie autem załóżmy na 100 metrów i chciał dokończyć swoje dzieło nagrywając końcówkę śmierci piesia.
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  3 czerwca 2019

Mozliwe , ze chcial "uwienczyc dzielo" i pochwalic sie efektem. I tu jego wlasna glupota go zgubiła na całe szczęscie. 👍

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  3 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: I tu jego wlasna glupota go zgubiła na całe szczęscie.

Żeby Prokuratora nie zgubiła głupota żeby go puścić z Aresztu.
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.