ArkadiuszSzewiola
ArkadiuszSzewiola
  31 maja 2019 (pierwszy post)

????

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 czerwca 2019
Mruczyslaw
Mruczyslaw: jestemwczorajsza: Te zmiany na fotce to jakie szybkie. :D Kalejdoskop :)

A zebys wiedzial. :)
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
praksyda
praksyda
  1 czerwca 2019

Miłości d83dde182764d83dde0d

Arpad
Arpad
  1 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Miłości
Kupujesz niebieskie pigułki, do tego 0,7 litra dla mnie. W sklepie poproś o jakąś nieprzezroczystą torebkę do niej, bo nam posłuży....I będziesz miała tyle miłości ile zapragniesz....:ninja:
praksyda
praksyda
  1 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kupujesz niebieskie pigułki, do tego 0,7 litra dla mnie. W sklepie poproś o jakąś nieprzezroczystą torebkę do niej, bo nam posłuży....I będziesz miała tyle miłości ile zapragniesz..

za bardzo to skomplikowane, nie lepiej przez łeb pałą i zaciągnąć do piwnicy?
Arpad
Arpad
  1 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: za bardzo to skomplikowane, nie lepiej przez łeb pałą i zaciągnąć do piwnicy?

Chciałaś przyjemności, to swoją tlenioną musisz najpierw rozruszać a i na przyjemność sobie zasłużyć. Poza tym mamy XXI wiek, jaskiniowcu!
praksyda
praksyda
  2 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałaś przyjemności, to swoją tlenioną musisz najpierw rozruszać a i na przyjemność sobie zasłużyć. Poza tym mamy XXI wiek, jaskiniowcu!

nie muszę kobinować i sie wysilac za bardzo, faceci nie są zbyt skomplikowani. d83dde0f
Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  2 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A koniecznie trzeba tu czegoś szukać ?


No raczej wszyscy mamy jakis cel w siedzeniu tutaj. Chyba ze nie szanuje pani swojego czasu...
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  2 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: A koniecznie trzeba tu czegoś szukać ? No raczej wszyscy mamy jakis cel w siedzeniu tutaj. Chyba ze nie szanuje pani swojego czasu...

To , ze tu jestem , jak wiele innych osób, wcale nie oznacz, że nie szanuje swojego czsu. Tu Pana poniosła fantazja z nadinterpretacją
Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  2 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To , ze tu jestem , jak wiele innych osób, wcale nie oznacz, że nie szanuje swojego czsu. Tu Pana poniosła fantazja z nadinterpretacją


W sumie czesto fantazja ponosi mnie wtedy, kiedy nie powinna. Wiec udalo sie pani trafic w moj czuly punkt...
Dragon842
Dragon842
  2 czerwca 2019

Lubię poznawać ciekawych ludzi choć wiem że tu jest mało realne bo większość kobiet albo nie grzeszy inteligencją albo traktują człowieka przedmiotowo

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  2 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubię poznawać ciekawych ludzi choć wiem że tu jest mało realne bo większość kobiet albo nie grzeszy inteligencją albo traktują człowieka przedmiotowo

To samo tyczy się tutaj Panów..albo "co tam" jako rozpoczęcie rozmowy, albo "lubisz sex" , o interpunkcji i poprawnej pisowni nawet nie wspomnę.
GRADEK83
GRADEK83
  2 czerwca 2019

Nikt się nie przyzna więc zdradzę tą tajemnicę SEXU WIRTUALNEGO :ziober2:

oam
oam
  2 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: SEXU WIRTUALNEGO
:rotfl:
Arpad
Arpad
  2 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: nie muszę kobinować i sie wysilac za bardzo, faceci nie są zbyt skomplikowani.

Gratuluję wyboru stulejarzy jako grupy docelowej. :ziober2: Jak na kobietę z jaskini wysoko mierzysz, na podobnym sobie.
praksyda
praksyda
  2 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Gratuluję wyboru stulejarzy jako grupy docelowej.

ze niby was trzeba zdobywać? łoo ku..:rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.