Ziemia
Ziemia
  26 maja 2019 (pierwszy post)

Hejka,

jak weekendzik?
Złożyliście mamie życzenia? Składacie je w ogóle?

oam
oam
  26 maja 2019
Ziemia
Ziemia: Myślę, że nikt Cię nie podejrzewa o takie zapędy
Oby haha :D
Ziemia
Ziemia: Do mamy jechałam 6,5. Myślałam, że oszaleje w tym pociągu
Znam ten ból, ja ledwo wytrzymałam 80min nad morze, bez kitu. Siedziało przede mną dwóch młodych typków, żuli gumy.. Mlaskali przy tym okrutnie. Muzyke na full musiałam włączyć w słuchawkach. Gdzie sie podziały dobre maniery...
Ziemia
Ziemia: Tak najlepiej. :-D
Jedyne co mi łapie to twarz, dekolt, stopy i ciutke ręce. Choćbym plackiem leżała na słońcu (a robiłam tak nie raz) to i tak nic mnie nie złapie. :D Cały rok biała! :D
Ziemia
Ziemia: Kwiatowe są spoko, lekkie, byle nie słodkie. :D
2764
Ziemia
Ziemia: Ja lubię jakieś piżmo, cedr itp, więc bardziej w kierunku męskich zapachów. :D
Również takie lubie. d83dde0d
Ziemia
Ziemia: Jak będę miała okazję i nie zapomnę. ;D
W douglasie na bank znajdziesz :D
Ziemia
Ziemia: Dobra, wydupiaj stąd
o losie :szok: spokojnie! :D
Ziemia
Ziemia
  26 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Znam ten ból, ja ledwo wytrzymałam 80min nad morze, bez kitu. Siedziało przede mną dwóch młodych typków, żuli gumy.. Mlaskali przy tym okrutnie. Muzyke na full musiałam włączyć w słuchawkach. Gdzie sie podziały dobre maniery...


Dobrze, że chociaż miałaś słuchawki. Ja swoich zapomniałam. ;D A za towarzystwo miałam starszych ludzi patrzących się, jakbym im coś zamordowała. :-P

Konto usunięte
Konto usunięte: Jedyne co mi łapie to twarz, dekolt, stopy i ciutke ręce. Choćbym plackiem leżała na słońcu (a robiłam tak nie raz) to i tak nic mnie nie złapie. :D Cały rok biała! :D

Arystokracja. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: W douglasie na bank znajdziesz :D

Nie znoszę zakupów, więc ten przybytek szatana - galerie handlowe odwiedzam bardzo rzadko. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: o losie spokojnie! :D

Ależ bardzo spokojnie wyprosiłam pana roztaczającego toksyczną aurę. :-D
oam
oam
  26 maja 2019
Ziemia
Ziemia: Dobrze, że chociaż miałaś słuchawki. Ja swoich zapomniałam. ;D
Ja bez słuchawek ani rusz! :D
Ziemia
Ziemia: A za towarzystwo miałam starszych ludzi patrzących się, jakbym im coś zamordowała. :-P
Raz w poczekalni u lekarza siedziała obok mnie babeczka, ubolewała że słucham muzyki więc wyciągnęłam słuchawki i rozmawiałam z nią aż weszła do gabinetu. Całe swoje życie mi opowiedziała. :D No nie powiem, taka sympatyczna była nawet mnie zaprosiła na kawke do siebie ale jakoś nie skorzystałam. :D
Ziemia
Ziemia: Arystokracja.
d83ddc51:kv3:
Ziemia
Ziemia: Nie znoszę zakupów, więc ten przybytek szatana - galerie handlowe odwiedzam bardzo rzadko. :-D
Woo :szok: Niemożliwe! :D
Ziemia
Ziemia: Ależ bardzo spokojnie wyprosiłam pana roztaczającego toksyczną aurę. :-D
:calusek: :DD
Ziemia
Ziemia
  26 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bez słuchawek ani rusz! :D


Ja na ogół też. :-D
Konto usunięte
Konto usunięte: Raz w poczekalni u lekarza siedziała obok mnie babeczka, ubolewała że słucham muzyki więc wyciągnęłam słuchawki i rozmawiałam z nią aż weszła do gabinetu. Całe swoje życie mi opowiedziała. :D No nie powiem, taka sympatyczna była nawet mnie zaprosiła na kawke do siebie ale jakoś nie skorzystałam. :D

Jak była sympatyczna i sobie pogadałyście to spoczko, ma to nawet sens. Ci nie byli sympatyczni. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Woo Niemożliwe! :D

Czemu? :-D
oam
oam
  26 maja 2019
Ziemia
Ziemia: Ci nie byli sympatyczni. :D
A miałaś miejscówke wykupioną?
Ziemia
Ziemia: Czemu? :-D
Baby z reguły KOCHAJĄ zakupy :D
Ziemia
Ziemia
  26 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A miałaś miejscówke wykupioną?


Tak. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Baby z reguły KOCHAJĄ zakupy :D

No to ja nie znoszę, bardzo mnie męczą, szukanie i łażenie. Mało co mi się podoba, a jak już podoba to jest drogie, no i trudno mi dobrać rozmiar (czasami chodzę do dziecięcych :D). W ogóle dużo łatwiej wydaje mi się pieniądze, jak mam coś komuś kupić, niż sobie. :-D
A Ty lubisz?
oam
oam
  26 maja 2019
Ziemia
Ziemia: Tak. :D
No to faktycznie przerąbane..
Ziemia
Ziemia: No to ja nie znoszę, bardzo mnie męczą, szukanie i łażenie.
Jak mam dobry dzień to chętnie pochodze po sklepach, choć jestem strasznie wybredna jak Ty i po dłuższym chodzeniu tak naprawdę bez celu -bo przecież nic mi sie nie podoba- zaczyna mnie to męczyć i nudzić. Wtedy tylko ucieczka z CH mnie ratuje od szału! :D
Ziemia
Ziemia: no i trudno mi dobrać rozmiar (czasami chodzę do dziecięcych :D)
To Ty chudzinka, drobniutka musisz być :D
Ziemia
Ziemia: W ogóle dużo łatwiej wydaje mi się pieniądze, jak mam coś komuś kupić, niż sobie
U mnie raczej pół na pół. Choć lubię obdarowywać innych :P
Ziemia
Ziemia
  26 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No to faktycznie przerąbane..


Było mi troche smutno, jak gdy ominęłam kilka pustych przedziałów, doszłam do swojego, w którym były 3 osoby. xD
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak mam dobry dzień to chętnie pochodze po sklepach, choć jestem strasznie wybredna jak Ty i po dłuższym chodzeniu tak naprawdę bez celu -bo przecież nic mi sie nie podoba- zaczyna mnie to męczyć i nudzić. Wtedy tylko ucieczka z CH mnie ratuje od szału! :D

A widzisz, to ja już przewiduję i nawet nie chcę mi się tam iść, bo z góry znam rezultat. xD Torebkę kupowałam pół roku. ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: To Ty chudzinka, drobniutka musisz być :D

Tak jest. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie raczej pół na pół. Choć lubię obdarowywać innych :P

Czyli najzdrowsza opcja. :-)
oam
oam
  26 maja 2019
Ziemia
Ziemia: Było mi troche smutno, jak gdy ominęłam kilka pustych przedziałów, doszłam do swojego, w którym były 3 osoby. xD
Pamiętaj, lepsze takie a nie inne towarzystwo niż stanie! :D
Ziemia
Ziemia: Torebkę kupowałam pół roku
:rotfl: a jakąś fajną kupiłaś? :D
Ziemia
Ziemia
  26 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętaj, lepsze takie a nie inne towarzystwo niż stanie! :D


No to prawda, nie ustałabym 6h. W pierwszą stronę (nie wiem jak to napisać po ludzku xD) jechałam z fajnym panem i jakąś babuszką, chętnie bym pogawędziła z panem ale wstydziłam się zagadać, a i siedział za daleko. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: a jakąś fajną kupiłaś? :D

Taką nawet. Mame miała zniżkę w CCC i zamiast 120, zapłaciłam 70 zł, więc cebula usatysfakcjonowana i to daje dodatkowe punkty w podobaniu się torebki. :D
Choć nie jest to ta, którą miałam i z którą tak trudno mi się było rozstać. Ale już się rozlatywała i wstyd było. :-D
oam
oam
  26 maja 2019
Ziemia
Ziemia: W pierwszą stronę (nie wiem jak to napisać po ludzku xD) jechałam z fajnym panem i jakąś babuszką, chętnie bym pogawędziła z panem ale wstydziłam się zagadać, a i pan siedział za daleko. :-D
ooo proszę! :kv3: no cóż szkoda, szkoda.. Mogła być z tego piękna historia do opowiadania :D
Ziemia
Ziemia: Mame miała zniżkę w CCC i zamiast 120, zapłaciłam 70 zł
Czekam na zniżke na sandały żeby
Ziemia
Ziemia: cebula
była
Ziemia
Ziemia: usatysfakcjonowana
:DD
Ziemia
Ziemia: i to daje dodatkowe punkty w podobaniu się torebki. :D
Wiadomo! :D
Ziemia
Ziemia: Choć nie jest to ta, którą miałam i z którą tak trudno mi się było rozstać. Ale już się rozlatywała i wstyd było. :-D
Skąd ja to znam. :D
Ziemia
Ziemia
  26 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ooo proszę! no cóż szkoda, szkoda.. Mogła być z tego piękna historia do opowiadania :D


Owszem, szczególnie, że pod koniec zapytał czy pomóc mi z drzwiami wagonu. Przystałam na propozycję i poszliśmy wcześniej ale było tak głośno że przez jakieś 10 minut staliśmy obok siebie, nie odzywając się do siebie. :ninja:
Skończę samotnie z kotami. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czekam na zniżke na sandały żeby

Jezu, letnie buty to też koszmar. Rozumiem że masz już jakieś upatrzone? :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd ja to znam. :D

Mówiłam już, że nie znoszę zakupów? ;D
oam
oam
  26 maja 2019
Ziemia
Ziemia: Owszem, szczególnie, że pod koniec zapytał czy pomóc mi z drzwiami wagonu.
Dżentelmen! :zakochany:
Ziemia
Ziemia: Przystałam na propozycję i poszliśmy wcześniej ale było tak głośno że przez jakieś 10 minut staliśmy obok siebie, nie odzywając się do siebie
Ahh głupiaś Ty! Jak moooogłas?!
Ziemia
Ziemia: Skończę samotnie z kotami
Ja pewnie też, gdyby nie alergia.. Więc może z rybkami? :D
Ziemia
Ziemia: Jezu, letnie buty to też koszmar. Rozumiem że masz już jakieś upatrzone? :-D
Nie mam, ale liczę na to że znajdę coś klasycznego i prostego. Nie wiem skąd teraz tyle tych dziwactw. :zonk: jakieś błyskotki srotki, ktos to nosi? :rotfl: Najgorzej i tak z zegarkiem, do tej pory nie znalazłam żadnego! Więc skusiłam sie na smartbanda. :D
Ziemia
Ziemia: Mówiłam już, że nie znoszę zakupów? ;D
hahaha 2764 :D
Ziemia
Ziemia
  26 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dżentelmen!


Owszem. Bardzo to było miłe. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ahh głupiaś Ty! Jak moooogłas?!

Pocieszam się, że i tak był raczej kilka lat młodszy, bo coś o studiach powiedział tej babuszce z przedziału. A ja już dawno po studiach. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja pewnie też, gdyby nie alergia.. Więc może z rybkami? :D

No ja na szczęście nie mam alergii. Zdecydowanie musi być kot. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam, ale liczę na to że znajdę coś klasycznego i prostego. Nie wiem skąd teraz tyle tych dziwactw. jakieś błyskotki srotki, ktos to nosi? Najgorzej i tak z zegarkiem, do tej pory nie znalazłam żadnego! Więc skusiłam sie na smartbanda. :D

Fakt, też nie lubię udziwnień. I jak Ci się go użytkuje? Mnie korci też kupić. :-)
Sigmund
Sigmund
  26 maja 2019
Ziemia
Ziemia: jak weekendzik?

Praca biurowa. Wystawianie rachunków, robienie przelewów, same niedzielne nudy.
Ziemia
Ziemia: Złożyliście mamie życzenia? Składacie je w ogóle?


Składacie. O bliskich nawet daleko trzeba pamiętać.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.