Pawel230489
Pawel230489
  12 maja 2019 (pierwszy post)

Dlaczego tak jest że laski które są ładne udają księżniczki które tak na prawdę w życiu co dziennym są szarymi myszkami i maja tylko życie na portalach
Dlaczego również zamiast rozmawiać razem jednoczyć się to sobie jada i obrażają

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  12 maja 2019

Traktuje ją jak powietrze - lecz bez powietrza żyć nie można.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  12 maja 2019

Jesli koniecznie masz potrzebe przyciągac ludzi to nie wnikam...ja takowej nie mam i na brak chętnych do dyskusji nie narzekam. Dobranoc

robert1967
Posty: 3 (po ~68 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
robert1967
  15 maja 2019

KOBIETA - to złośliwy dodatek do ........

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  15 maja 2019
robert1967
robert1967: do ........


Doświadczenie - to dar nieba
Masz, gdy ci już nie trzeba.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  15 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Do czegoż to doszło, by chrześcijanin był bardziej tolerancyjny i współczujący od ateisty.

skaranie boskie, to woła o pomstę do nieba

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

bozaowieczka
bozaowieczka
  15 maja 2019

Bo to nie ateista, a kłamca. Ateista nie stara się udowodnić komuś, że Boga nie ma. Jako człowiek kulturalny zajmuje się sobą i w sposób rozumny stara się dowiedzieć dlaczego ten świat tak, a nie inaczej funkcjonuje. Biblii nie traktuje po to, aby zaprzeczyć istnieniu Boga. A patrzy w sposób rozumny na wartości historyczne, morlano - dydaktyczne, zachwyca się pięknem języka itp.. i wyraża szacunek do ksiąg, które stanowią podstawę kodeksów moralnych i prawnych świata. Mówimy o ATEISTACH I RACJONALISTACH, racjonalizm to pojmowanie świata w sposób rozumny, rozum też nakazuje okazywanie szacunku drugiemu człowiekowi i szanowania jego poglądów. No ale to żaden ateista, a kłamca, który wie, że Bóg istnieje, i ma się całkiem dobrze i jest MIŁOŚCIĄ. Przecież wiem, że Bóg istnieje, wiem, że stworzył moją duszę z Miłości, posłał tam do dobrej rodziny. Patrzyłem dobrze, w kierunku właściwych osób.

Ernesto992
Posty: 4 (po ~21 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 43
Ernesto992
  21 maja 2019

Siema ktoś coś ostrowiec

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  21 maja 2019
Ernesto992
Ernesto992: Siema ktoś coś ostrowiec

Hey. Co chciales dodac w temacie ?
Ernesto992
Posty: 4 (po ~21 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 43
Ernesto992
  21 maja 2019

To ze jesteś sexi

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  21 maja 2019
Ernesto992
Ernesto992: To ze jesteś sexi

Jesli chodzi o mnie, to dziękuję
Ernesto992
Posty: 4 (po ~21 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 43
Ernesto992
  21 maja 2019

Tak chodzi o ciebie. Napisz na priv.

Zaloga
wpis jest ukryty
Zaloga
wpis jest ukryty
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo to nie ateista, a kłamca.


słusznie prawicie Eminencjo, ateista nie kłamie, ateista to niewierny Tomasz, który niczego nie bierze na wiarę

Konto usunięte
Konto usunięte: Ateista nie stara się udowodnić komuś, że Boga nie ma

ateista odrzuca istnienie bozi, w jakiekolwiek bóstwa i siły nadprzyrodzone czy jak kto woli siły wyższe,
agnostyk zawiesza pogląd w sprawie nieistnienia, lub istnienia z braku dowodów i niemożności weryfikacji danych poglądów,
co można spuentować słynnym sokratesowskim ",

czyli w skrócie: ateista nie wierzy i zaprzecza, agnostyk nie wierzy "toże", , ale nie zaprzecza, broń boże

Konto usunięte
Konto usunięte: Jako człowiek kulturalny zajmuje się sobą i w sposób rozumny stara się dowiedzieć dlaczego ten świat tak, a nie inaczej funkcjonuje

dziękuję w imieniu wszystkich ateistów, to prawda mamy umysły otwarte, nie zniewolone

Konto usunięte
Konto usunięte: Biblii nie traktuje po to, aby zaprzeczyć istnieniu Boga.

wskazuje w niej brak logiki i spójności m/ ST, a NT, ten 2 w mojej ocenie jest antagonistą 1, oba nielogiczne,

nie potrafi wierzyć w coś co według niego nie istnieje, to fakt, że z bozią nie jest za pan brat

Konto usunięte
Konto usunięte: . A patrzy w sposób rozumny na wartości historyczne, morlano - dydaktyczne, zachwyca się pięknem języka itp..

itp.?
w historii świata istniało wiele osób i wydarzyło się wiele zdarzeń, którymi początkowo zachwycał się gatunek homo sapiens,
a potem starał się jak najprędzej zapomnieć,
to co wiesz dziś, jutro może okazać się już nieaktualne, nauka zmusza nas do nieustannej weryfikacji

Konto usunięte
Konto usunięte: i wyraża szacunek do ksiąg, które stanowią podstawę kodeksów moralnych i prawnych świata

polemizowałabym, zwł. od strony wspomnianej przez ciebie, Wasza Świntojobliwość "moralności",
OCH ta "mOCHralność, ja za nią podziękuję

tu na tym ziemskim łez padole powinno obowiązywać prawo świeckie, boskie zaczyna się w niebie

Konto usunięte
Konto usunięte: Mówimy o ATEISTACH I RACJONALISTACH, racjonalizm to pojmowanie świata w sposób rozumny, rozum też nakazuje okazywanie szacunku drugiemu człowiekowi i szanowania jego poglądów.

racjonalista, to ktoś kto myśli racjonalnie, ateista to ktoś kto nie wierzy w boga, coś na zasadzie "każdy kwadrat jest prostokątem, ale nie każdy prostokąt jest kwadratem"

Konto usunięte
Konto usunięte: No ale to żaden ateista, a kłamca, który wie, że Bóg istnieje,

co? robi w jajo?? (czyt. okłamuje), w imię miłości bliźniego jak siebie samego dostanie po nosie i spłonie na stosie

Konto usunięte
Konto usunięte: i ma się całkiem dobrze i jest MIŁOŚCIĄ

mnie niech nie kocha, jam niegodna jego miłości

Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież wiem, że Bóg istnieje, wiem, że stworzył moją duszę z Miłości, posłał tam do dobrej rodziny. Patrzyłem dobrze, w kierunku właściwych osób.

Eminencjo ty tak dużo wiesz, podaj numery do Eurojackpot'a, jakby co to podzielę się z tobą jak z bliźnim,
jestem przekonana, że patrzę dobrze, w kierunku właściwej osoby

[

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 maja 2019
BabaxJaga
BabaxJaga: co można spuentować słynnym sokratesowskim ",


"wiem, że nic nie wiem"

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.