Pawel230489
Pawel230489
  12 maja 2019 (pierwszy post)

Dlaczego tak jest że laski które są ładne udają księżniczki które tak na prawdę w życiu co dziennym są szarymi myszkami i maja tylko życie na portalach
Dlaczego również zamiast rozmawiać razem jednoczyć się to sobie jada i obrażają

bozaowieczka
bozaowieczka
  12 maja 2019

W czystości wychowany,
i do czystości powołany.
Aby sercem bliźnich kochać,
oby w piekle nie musieli szlochać.
Mocny korzeń oparty na wierze,
Na krzyżu Jezusa ofierze.
Gdy nadejdzie królestwo Pana,
Z aniołami i świętymi radosne pieśni będzie śpiewać od rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: W czystości wychowany, i do czystości powołany. Aby sercem bliźnich kochać, oby w piekle nie musieli szlochać. Mocny korzeń oparty na wierze, Na krzyżu Jezusa ofierze. Gdy nadejdzie królestwo Pana, Z aniołami i świętymi radosne pieśni będzie śpiewać od rana.

Ja szanuje Twój zapał do Twojej wiary, ale nie kazdy tu jest az tak nakręcony ....
Pawel230489
Pawel230489
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: bozaowieczka: W czystości wychowany, i do czystości powołany. Aby sercem bliźnich kochać, oby w piekle nie musieli szlochać. Mocny korzeń oparty na wierze, Na krzyżu Jezusa ofierze. Gdy nadejdzie królestwo Pana, Z aniołami i świętymi radosne pieśni będzie śpiewać od rana. Ja szanuje Twój zapał do Twojej wiary, ale nie kazdy tu jest az tak nakręcony ....

Dokładnie dobrze mówisz
bozaowieczka
bozaowieczka
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja szanuje Twój zapał do Twojej wiary, ale nie kazdy tu jest az tak nakręcony

Do czegoż to doszło,
by chrześcijanin był bardziej tolerancyjny i współczujący od ateisty.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Ja szanuje Twój zapał do Twojej wiary, ale nie kazdy tu jest az tak nakręcony Do czegoż to doszło, by chrześcijanin był bardziej tolerancyjny i współczujący od ateisty.

A skąd wiesz , ze bardziej ? Znam niejednego ateiste lepszego od fałszywego i zawistnego katolika
bozaowieczka
bozaowieczka
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Znam

Nie znasz. Bo żyjesz w kłamstwie.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Znam Nie znasz. Bo żyjesz w kłamstwie.

Nie znasz mnie= nie oceniaj. Szukajac kłamstwa zacznij id swojej religiii. Tyle w temacie
bozaowieczka
bozaowieczka
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukajac kłamstwa

Podaj fakty gdzie są?
Moje serce jest prawdziwe, uczucia względem Boga są prawdziwe, uczucia względem bliźnich są prawdziwe. Współczucie to żywie do ciebie, bo nie żyjesz miłością od dawna. Współczuje dzieciom ludzkim bo musza z tobą przebywać.
KŁAMSTWEM od dawna się posługujesz, zostałeś poznany przez świat. Tak już będzie do końca.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  12 maja 2019

Klamstwem jestes cały Ty i Twoja chora psychika. Co z Ciebie za katolik ??? Czy Twoj boj Ci nakazuje zebys innym zarzucal pyszalkowatosc i klamstwo ??? Zebys obrazal i wywyzszal sie ? I komu tu wpółczuc ? Nie osmieszaj sie dluzej po prostu. Czy Twij bog nic nie mowi o tolerancji. ?? No to gleboko wspolczuje chorego zapatrzenia w siebie w swojej wierze.Koncze z Tobą rozmowe, bo to nie moj poziom. Pozdrawiam

bozaowieczka
bozaowieczka
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: bog n

Konto usunięte
Konto usunięte: o tolerancji


Bóg mówi aby kochać bliźniego swego jak siebie samego. Bóg mówi aby potępiać zło i nie nazywać je tolerancją. BÓG NIE POTĘPIA CZŁOWIEKA, a zło które czyni, w tym tkwi sens chrześcijaństwa, którego nie pojmujesz. WOLNOŚĆ TKWI W SŁUŻBIE BOGU i drugiemu człowiekowi, opartemu o miłość i współczucie jeśli dzieje się krzywda.
Bóg mówi aby szanować miłość brata i siostry swojej. Bóg mówi aby to co złączy, niech żaden człowiek nie rozdziela.
Konto usunięte
Konto usunięte: bo to nie moj poziom

Konto usunięte
Konto usunięte: pyszalkowatosc

Dwa twoje wersy, jak wielce mówiące o tobie. I mi zarzucasz:
Konto usunięte
Konto usunięte: wywyzszal sie


Konto usunięte
Konto usunięte: obrazal

Denerwują mnie kłamstwa i niesprawiedliwość. Dla siebie nic nie oczekuje. Pozdrawiam i dobrego wieczoru.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  12 maja 2019
Owad
Owad: Brawo ja

Ty nawet sarkazmu ogarnąć nie umiesz .

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  12 maja 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Owad: Brawo ja Ty nawet sarkazmu ogarnąć nie umiesz .

A Ty co umiesz ?? Poza nabijaniem postów...
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty co .

Jestem taki, jak mnie Pan Bóg stworzył
No - trochem świństwa od siebie dołożył.

Niejeden nie pojmie na własnym pogrzebie,
Że kąsał innych - a zjadł sam siebie.
Miejmy trochę wyobraźni ,każdy kufer ma drugie dno.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  12 maja 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Przeczytajmojopis: A Ty co . Jestem taki, jak mnie Pan Bóg stworzył No - trochem świństwa od siebie dołożył. Niejeden nie pojmie na własnym pogrzebie, Że kąsał innych - a zjadł sam siebie. Miejmy trochę wyobraźni ,każdy kufer ma drugie dno.

A posiadanie zdolnosci do tworzenia rymów to jeszcze żadne 'wow' szanowny następco "owieczki"
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A posiadanie zdolnosci do tworzenia rymów to jeszcze żadne 'wow'


Tylko widzisz Ewka ,wystarczy kilka kąśliwych rymów i rozmowy nabierają pędu . Ktoś musi robić czasami za królika w gonitwie. Były rymy były odnośniki była dyskusja. Choć na jeden dzień odeszliście od pogody i pizzy . Choć raz zachwaliliście życie wiejskie . Ktoś czasem musi być tym niedobrym. Patrz globalnie ,a nie lokalnie . Nie Ty jedna chcesz tutaj podyskutować ,ale jakoś ludzi przyciągnąć trzeba ,a tam gdzie afera tam i....

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.