Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Poprzednia12
TerminalHead
Reputacja: -89 | BluzgometrTM: 42
TerminalHead
  7 maja, o 20:34 (pierwszy post)

Coraz więcej celulitu i grubaski nie ma na kim oka zawiesić byłem w Hiszpanii naprawdę same piękności co z jedna mogłem się pobrać

BekaZciebieModzie
Reputacja: -114 | BluzgometrTM: 111
BekaZciebieModzie
  13 maja, o 18:23
AnkaPrax
AnkaPrax: I tak te hiszpanki nie będą was chciały, haha pozdro

Oj grubo sie mylisz xdd

Daj głupiemu tysiąc rozumów, a on będzie wolał swój własny.

RobertR
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
RobertR
  14 maja, o 03:48
TerminalHead
TerminalHead: Coraz więcej celulitu i grubaski nie ma na kim oka zawiesić byłem w Hiszpanii naprawdę same piękności co z jedna mogłem się pobrać

Jest tyle ładnych polek że głowa mała, co do pań z innych krajów też są ładne ale jakbym miał mieć kobietę to tylko polkę ;]

Nigdy nie jest za późno, by stać się tym, kim chcemy być. ~George Eliot

bozaowieczka
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
bozaowieczka
  14 maja, o 19:54

Czy ja wiem, każda jest piękna na swój sposób, wszystko jest kwestią poznania, poznania zalet. Nie należy oceniać.

Nadzieja poznania miłości doskonałej, Światła Boga. Świata bez grzechu. Cudowna przyszłość, dlatego warto starać się być dobrym :) Dla wszystkich braci i sióstr.

oam
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
oam
  14 maja, o 20:14
bozaowieczka
bozaowieczka: Czy ja wiem, każda jest piękna na swój sposób, wszystko jest kwestią poznania, poznania zalet. Nie należy oceniać.

Nie tyle każda co KAŻDY, w zupełności sie z Tobą zgadzam. :)
SenteX
SenteX: Chcesz być wielki? To se dopisz X do L-ki :)
Lektura obowiązkowa: Regulamin Forum. Brak wiedzy skutkuje oceną niedostateczną. :policjant:
bozaowieczka
bozaowieczka
  14 maja, o 20:46
oam
oam: KAŻDY

Tak masz rację, przepraszam i dziękuję za lekcję.

Nadzieja poznania miłości doskonałej, Światła Boga. Świata bez grzechu. Cudowna przyszłość, dlatego warto starać się być dobrym :) Dla wszystkich braci i sióstr.

bozaowieczka
bozaowieczka
  14 maja, o 22:59

Wolę Polskę z normalnie wyglądającymi, zdrowymi i skromnie ubranymi ludźmi, z pięknymi, dobrami duszami.

Poprzednia12