TerminalHead
TerminalHead
  7 maja 2019 (pierwszy post)

Coraz więcej celulitu i grubaski nie ma na kim oka zawiesić byłem w Hiszpanii naprawdę same piękności co z jedna mogłem się pobrać

Aniolupadly85
Aniolupadly85
  7 maja 2019

To było się przyjrzeć z jakimi one są facetami żaden Polak nie dorówna tamtym facetom

bozaowieczka
bozaowieczka
  8 maja 2019

Powierzchowność, pusta próżna powierzchowność.
Gdy zwracasz uwagę na ciało to doceń to, że człowiek jest zdrowy, a przez to nie cierpi. Gimnastyka rozwija i daje masę radość, a gdy łączy ludzi i sprawia radość to już jest SUPER, nie wspomnę o rywalizacji bo jest przejawem ambicji. Mimo wszystko piękne ciało lepiej tuszować, by czuć się swobodnie, by ktoś docenił Twoje inne zalety, jak np dobroć, uśmiech i przyjazne nastawienie. Jak ktoś, sobie chodzi roznegliżowanyd83dde02 to można sobie śmieszkować z takiego stroju. Ostatnio czytałem co należy ubrać aby zjeść jakieś tam ośmiorczniczki i autor się zastanawia czy gość jego ubrał się stosownie do posiłku. Parodia! To już doszło do tego, że mam sie ubierać do kotleta schabowegod83dde02. Ubierz się czysto, schludnie z szacunkiem do drugiej osoby ale też nie ograniczaj swojej swobody. Bo sztuczność mega bije po oczach i jest krępująca.

Jakie są tam kobiety? Takie jak w Polsce. Jacy są mężczyźni? Tacy jak w Polsce.
Fajnie wrócić do wiersza Słowackiego "Smutno mi Boże!" w zestawieniu z tym co widzieli na obczyźnie Mickiewicz i Słowacki.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  8 maja 2019

A ja widzialem tez duzo brzydkich hiszpanek i co :D

stayfit7
Posty: 4 (po ~116 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 49
stayfit7
  8 maja 2019

Ja mieszkam za granicą i wracając do Polski urlopu mi brakuje na spoglądanie za naszymi kobietami.. Są najlepsze forever :dd <3

WaseemK
wpis jest ukryty
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  11 maja 2019
stayfit7
stayfit7: Ja mieszkam za granicą i wracając do Polski urlopu mi brakuje na spoglądanie za naszymi kobietami.. Są najlepsze forever :dd <3


To musisz wyjsc z domu i nie chodzi tu o polskie sklepy xd
GRADEK83
GRADEK83
  11 maja 2019

Nie ma ładnych kobiet jest tylko dobry albo zły makijaż XD

AnkaPrax
AnkaPrax
  11 maja 2019

I tak te hiszpanki nie będą was chciały, haha pozdro

bozaowieczka
bozaowieczka
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: I tak te hiszpanki nie będą was chciały

Pewnie z racji bariery językowej i niepełnosprawności serca - czyt. braku miłości. d83dde02 Pytanie tylko, której ze stron? I kto się bawi czyim uczuciem?d83dde09
__________________

Złą kobietę nie skrzywdzę, ponieważ wyrządzę krzywdę głównie swojemu sercu, ból zadany wybaczę. Dobrą kobietę uszanuje i będę wiedział, że jestem jej niegodzien lub będę bał się ją skrzywdzić. Niewinność (u mężczyzny i kobiety) jest piękna i krucha , potrzeba wiele rozwagi i miłość by jej nie zburzyć.. Mężczyzna powinien bronić niewinność kobiety, a nie ją brukać, sam chroniąc własną.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  12 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: I tak te hiszpanki nie będą was chciały, haha pozdro

Nie taki diabeł ogoniasty ,jakby chciały niewiasty.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

bozaowieczka
bozaowieczka
  12 maja 2019

Ale świnia jedyna w swoim rodzaju. d83dde02
"diabeł to świnia" lalala...

Diablik93
Posty: 3 (po ~190 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Diablik93
  12 maja 2019

szczerze mówiąc to tez byłem za granicą i bylem zadowolony jak wracalem Do Polski bo widzialm w końcu Piękność a nie wiecznie bombowe dziewczyny i sie ciesze ze juz nie musze patrzeć na to ale rozumiem musisz wiecznie patrzeć na to i nie widzisz Prawdziwego Piękna

FFuuttuurree
FFuuttuurree
  13 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: I tak te hiszpanki nie będą was chciały, haha pozdro

A Hiszpanki to niby co lepsze od Polek?
FFuuttuurree
FFuuttuurree
  13 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: I tak te hiszpanki nie będą was chciały, haha pozdro

Mieszkam obecnie za granicą polski i pracowałem z ludźmi z różnych krajów i piszę szczerze Polska górą!! :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.