AndrzejKolemba
AndrzejKolemba
  5 maja 2019 (pierwszy post)

Wale browar

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  5 maja 2019

Ja nie bo do pracy za 1 godz :(

HardStyled83ddd0a
Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  5 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wale browar

Fajnie byloby gdybys opisal to nieco dokladniej. Jaka barwe ma ten browar? W jakiej temperaturze jest serwowany? Pijesz ze szkalnki/kufla/kieliszka/puszki? Czy gdy go pijesz, czujesz ze wypelnia cie szczescie? Picie piwa to cos wiecej niz zwykle "wlej do buzi i polknij".
bozaowieczka
bozaowieczka
  5 maja 2019

Zaraz wypiję herbatę i zjem Macę. Poczytam trochę do snu, połżę w świeżej pościeli, wykąpany po 2 godzinnej jeździe rowerem. A gdy już księżyc wzejdzie zmówię modlitwę za bliźnich. Chciałbym się jeszcze jak kiedyś pomodlić z siostrą za dzieciaka. 263a Dobrej nocy!

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  6 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wale browar

Nie lubię tego. Pewnie jest tylko trochę lepsze niż siuśki ale nie mam porównania bo nie piłem moczu.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
oam
oam
  6 maja 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: Nie lubię tego. Pewnie jest tylko trochę lepsze niż siuśki ale nie mam porównania bo nie piłem moczu.
a co lubisz? :D
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  7 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: a co lubisz? :D

Lubię co słodkie więc musiałbym pić ze sokiem albo dobre wino. Często jeżdżę więc nie pije wcale ale jak mam coś zareklamować to soki z Tymbarku, Sprite, w ostateczności odrdzewiacz Pepsi. Jak już nie jadę to nie odmówię czystej, przejrzystej albo kolorowej ze źdźbłem trawy :D

A teraz Twoja lista zakupów to: ...
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
oam
oam
  7 maja 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: Lubię co słodkie więc musiałbym pić ze sokiem albo dobre wino. Często jeżdżę więc nie pije wcale ale jak mam coś zareklamować to soki z Tymbarku, Sprite, w ostateczności odrdzewiacz Pepsi. Jak już nie jadę to nie odmówię czystej, przejrzystej albo kolorowej ze źdźbłem trawy :D A teraz Twoja lista zakupów to: ...
Widze konkrety!

Piwo z sokiem- nie lubie, ale dobre slodkie czerwone wino- tak. W ciagu dnia soki, najlepiej domowej roboty (u mnie sokowirówka chodzi niemalze bez przerwy) i woda, nie byle jaka bo najlepsza cisowianka niegazowana. A jak jest okazja badz czas wolny to nie odmowie sobie somersby :D
Rogi233
Rogi233
  7 maja 2019

Only IPA😁 najlepsze piwo jakie może być ;) moim skromnym zdaniem
Zachęcam do skosztowania gdyż Żywiec wypuścił w swej ofercie IPA,APA może nie są tak dopieszczone jak w browarach ale są dobre ;)

bozaowieczka
bozaowieczka
  7 maja 2019

Radzę wybrać się tam, a wcześniej skosztować świeżego powietrza.d83ddc99d83ddc9ad83ddc9b

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.