| Fotka.com
zly
Posty: 19 (po ~87 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 78
zly
  28 April 2019 (pierwszy post)

Gdy w twoim kraju rozwalaja sie ulice, sypia budynki, ludzie uciekaja, bo nie moga godnie żyć - ty sie zastanawiasz z kim sie przespac i jak sie pieprzyć, bo w twojej głowie zboczenie jest ponad norme xD na deser eutanazje, aborcje, feministki i inne bagna odciągające ludzi od spraw naprawdę ważnych xD

Glosujecie na Wiosne ziomeczki? czy tylko Korwin Mikke prawica smierc socjal
a może czyjaś dupa teskni za Platforma N.?
PiS nas jeszcze ladnie w nią kocha..

"- (...) NA TO NIE BYŁEM PRZYGOTOWANY, SIEDZIAŁ W JEDNOOSOBOWEJ MONITOROWANEJ CELI, PATRZYŁ CZASEM W KAMERY I MIAŁEM.... MIAŁEM WRAŻENIE, ŻE ON PO PROSTU MNIE WIDZI, ŻE PATRZY NA MNIE"
ASZABENE
ASZABENE
  28 April 2019

Wiesz po czym poznać ,że za PiS-u żyje nam się lepiej ? Za PO na konia z Janowa Podlaskiego stać mnie nie było ,a za PiS-u mogę sobie całą stadnine kupić 😂😂😂

bozaowieczka
Posty: 232 (po ~445 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
bozaowieczka
  28 April 2019

Faktycznie armagedon, tzn. dramatyzujesz. Ja odczuwam spokój w duszy i modlę się o pokój, czystość w sercach bliźnich i swoim skromnym serduszku. Dobro jest piękne, naturalność jest piękna, skromność jest piękna i czystość jest piękna, prawda jest piękna. Taki oto boski program wyborczy dla ludzi. =)

Nadzieja poznania miłości doskonałej, Światła Boga. Świata bez grzechu. Cudowna przyszłość, dlatego warto starać się być dobrym :) Dla wszystkich braci i sióstr.

BekaZciebieModzie
Posty: 929 (po ~172 znaków)
Reputacja: -122 | BluzgometrTM: 127
BekaZciebieModzie
  29 April 2019

To akurat normalne ze ludzie w lazdej szerokosci geograficznej zastanawiaja sie z kim sie przespac. Ludzie sa masowo duraczeni od wielu wielu lat. W tym wszystkim chodzi o to zeby buractwo stymulowac emojonalnoe bo wiekszosc ludzi nie pojdzoe ze haslami typu wolna lwota od podatlu i wysokosc CIT. Wiekszosc ludzi od zawsze szlo za ideami. Dlatego uderza sie w najplytsze hasla ideologiczne do ktorych praktycznie kazdy potrafi sie odniesc tj seks i dzieci i wiara. Podzielony narod to slaby narod.

Przypuszczam ze konfederacja.

Daj głupiemu tysiąc rozumów, a on będzie wolał swój własny.

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  30 April 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Za PO na konia z Janowa Podlaskiego


Wtedy ta stadnina coś znaczyła w świecie .
Konto usunięte
Konto usunięte: za PiS-u
Znaczy tyle co strajk nauczycieli czyli nic .
bozaowieczka
Posty: 232 (po ~445 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
bozaowieczka
  1 May 2019

Od kiedy więzi rodzinne są płytkie, a wzbogacanie się głównym celem życia? Będziesz rozumiem w przyszłości rozmawiał z super wypasionym polonezem i zasypiał u boku Zygmunta Starego (na banknocie)? Z panem Zygmuntem założycie rodzinę w idei LGBT.
_________

Głównym celem jest jednoczenie się ludzi, a nie dzielenie. Osiągniecie harmonii w relacjach między sobą i środowiskiem w którym żyją.

Nadzieja poznania miłości doskonałej, Światła Boga. Świata bez grzechu. Cudowna przyszłość, dlatego warto starać się być dobrym :) Dla wszystkich braci i sióstr.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.