Ziemia
Ziemia
  14 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Cześć!
Jak tam niedziela?
Zakupki czy spacer?
Oglądacie nowy sezon szansy na sukces? Jeśli tak, to czy pan Orzech jest godnym następcą pana Manna?

Szczurki - dwa młode samce. Są w domu tymczasowym i szukają stałego. Warszawa. d83dde0f

oam
oam
  14 kwietnia 2019

Hej! ☺️

Ziemia
Ziemia: Jak tam niedziela? Zakupki czy spacer
Czy tylko mi w niedzielę włącza sie tryb "zamulony"? 🤔 Siedzę w domu ii gram na konsoli, na spacer za zimno a na zakupy brak ochoty. 🙃
Co do szansy na sukces, nie miałam okazji obejrzeć nowego sezonu. Kiedy to leci w tv?

Gryzonie od zawsze jakos mnie brzydza.. 🤷🏼‍♀️
Ziemia
Ziemia
  14 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy tylko mi w niedzielę włącza sie tryb "zamulony"? 🤔 Siedzę w domu ii gram na konsoli, na spacer za zimno a na zakupy brak ochoty. 🙃


No ja też na razie siedzę, ale trzeba by się było zmusić do spacerku chociaż. Siedzenie samej w domu średnio na mnie wpływa. W co grasz na tej konsoli? :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do szansy na sukces, nie miałam okazji obejrzeć nowego sezonu. Kiedy to leci w tv?

Dziś o 15:15 na 2. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Gryzonie od zawsze jakos mnie brzydza.. 🤷🏼‍♀️

:C Urocze są.
Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  14 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Gryzonie od zawsze jakos mnie brzydza.. 🤷🏼‍♀️


Tylko nie gadaj ze nie podobaja ci sie dlugie ogony :D
oam
oam
  14 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: W co grasz na tej konsoli? :)
FlatOut 4, ale z racji tego że niedługo szansa na sukces to wylaczylam i czekam az sie zacznie :P

Bo ja wiem czy takie urocze, może gdybym miala okazję jakiegoś potrzymac to zmienilabym zdanie. Choć ciężko byloby mi sie przełamać 😏 Swiruje nawet jak widze pająka😅
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Cześć!


Cześć.
Ziemia
Ziemia: Jak tam niedziela?

Tak jak zawsze nudno, trochę Fotki trochę pogram na Konsoli a wieczorem do pracy.
Ziemia
Ziemia: Szczurki - dwa młode samce. Są w domu tymczasowym i szukają stałego.

Chodzi o te 2 szczurki.



Konto usunięte
Konto usunięte: iedzę w domu ii gram na konsoli

W co grywasz?
HardStyled83ddd0a
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  14 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Cześć!

Elo!
Ziemia
Ziemia: Jak tam niedziela?

Do południa się byczyłem, ale zaraz jadę na mecz, a potem jeszcze jeden. Tylko trochę boli mnie stopa i czuję, że nie powinienem tak się przeciążać. Ale pogoda jest bardzo przyjemna, toteż nie potrafię sobie odmówić grania.
Ziemia
Ziemia: Oglądacie nowy sezon szansy na sukces? Jeśli tak, to czy pan Orzech jest godnym następcą pana Manna?

Niestety nie oglądam, tak jak Big Brothera. Ani Sanatorium Miłości.
Podejmujesz wyzwanie?
oam
oam
  14 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko nie gadaj ze nie podobaja ci sie dlugie ogony :D
szynszyle maja fajniutkie dlugie ogonki!
Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  14 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: szynszyle maja fajniutkie dlugie ogonki!


Szczerze mowiac, nie wiem co to, zaraz sobie wygoogluje :D. Ale wyobraz sobie ze ktos sepleni, wchodzi do zoologicznego i probuje to kupic...
oam
oam
  14 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze mowiac, nie wiem co to, zaraz sobie wygoogluje :D. Ale wyobraz sobie ze ktos sepleni, wchodzi do zoologicznego i probuje to kupic...

Myślę że nie byłoby z tym problemu.
uroczy! Mięciutkie to takie, że strach w dłonie wziąć. 😍
oam
oam
  14 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Szansa na sukces
Ze względu na prowadzącego, kojarzy mi sie z eurowizja 😄 Choć prócz niego nic sie nie zmieniło to i tak poprzedniego prowadzacego nic nie przebije.
Ale dalej fajnie sie ogląda :)
Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  14 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: uroczy! Mięciutkie to takie, że strach w dłonie wziąć. 😍


Rzeczywiscie wyglada ladnie :D. Napisalas ze strasznie miekki jest, co znaczy ze mialas go kiedys w rekach. Czyli jednak az tak te gryzonie cie nie brzydza :D
Ziemia
Ziemia
  14 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo ja wiem czy takie urocze, może gdybym miala okazję jakiegoś potrzymac to zmienilabym zdanie. Choć ciężko byloby mi sie przełamać 😏 Swiruje nawet jak widze pająka😅


Jak jesteś z Warszawy to mogę Ci oddać. ;-D
Owad
Owad: Tak jak zawsze nudno, trochę Fotki trochę pogram na Konsoli a wieczorem do pracy.

Wieczorna pracka? :C

Eldim
Eldim: Do południa się byczyłem, ale zaraz jadę na mecz, a potem jeszcze jeden. Tylko trochę boli mnie stopa i czuję, że nie powinienem tak się przeciążać. Ale pogoda jest bardzo przyjemna, toteż nie potrafię sobie odmówić grania.

W Lublinie? Jeśli jest tak samo jak u mnie to faktycznie pogoda zachęcająca. :D Uważaj na siebie! :)
Eldim
Eldim: Niestety nie oglądam, tak jak Big Brothera. Ani Sanatorium Miłości.

No bez przesady, porównywać szansę do BB. xD
Konto usunięte
Konto usunięte: Ze względu na prowadzącego, kojarzy mi sie z eurowizja 😄 Choć prócz niego nic sie nie zmieniło to i tak poprzedniego prowadzacego nic nie przebije. Ale dalej fajnie sie ogląda :)

Orzech jest świetny. Dla mnie to godny następca. :D Mam nadzieję go kiedyś poznać. :D
praksyda
praksyda
  14 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Zakupki czy spacer?

półmaraton w Poznaniu.
Ziemia
Ziemia: Oglądacie nowy sezon szansy na sukces? Jeśli tak, to czy pan Orzech jest godnym następcą pana Manna?

nie-e.
Ziemia
Ziemia: Szczurki - dwa młode samce. Są w domu tymczasowym i szukają stałego. Warszawa.

daj gdzies na fejsie ogłoszenie, pewnie sie wiecej chętnych znajdzie:D
ichabod
ichabod
  14 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Zakupki czy spacer?


Szpacer.

Ziemia
Ziemia: Oglądacie nowy sezon szansy na sukces?


Szczerze mówiąc, nawet nie wiem co to za serial/program :rotfl:

Jutro premiera GoT za to, trzeba unikać internetu do czasu aż wróci się z pracy i obejrzy na spokojnie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.