Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Poprzednia12
Ziemia
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Ziemia
  14 kwietnia, o 14:04 (pierwszy post)

Cześć!
Jak tam niedziela?
Zakupki czy spacer?
Oglądacie nowy sezon szansy na sukces? Jeśli tak, to czy pan Orzech jest godnym następcą pana Manna?

Szczurki - dwa młode samce. Są w domu tymczasowym i szukają stałego. Warszawa. d83dde0f

Reputacja: -650 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 kwietnia, o 17:27
Ziemia
Ziemia: Wieczorna pracka? :C

Tak niestety,
HardStyle d83ddd0a
Ziemia
Ziemia
  14 kwietnia, o 19:51
praksyda
praksyda: półmaraton w Poznaniu.

Ooo, propsuję. :-D

praksyda
praksyda: daj gdzies na fejsie ogłoszenie, pewnie sie wiecej chętnych znajdzie:D

Cały Internet już wyłożyłam ogłoszeniami. ;D Chyba mam na szczęście chętną panią.

ichabod
ichabod: Szczerze mówiąc, nawet nie wiem co to za serial/program

Serio? :-D Takie karaoke w TV, po którym sporo osób zostało serio gwiazdami. Nawet Tusk się tam przewinął. :D

ichabod
ichabod: Jutro premiera GoT za to, trzeba unikać internetu do czasu aż wróci się z pracy i obejrzy na spokojnie.

Myślę pójść do pracy o 5, żeby sobie w biurze pyknąć. :D

Owad
Owad: Tak niestety,

Wytrwałości zatem! :)
Reputacja: -650 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 kwietnia, o 19:52
Ziemia
Ziemia: Wytrwałości zatem! :)

Dzieki :ziober2:
HardStyle d83ddd0a
dokadnocaidziejez
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 0
dokadnocaidziejez
  7 dni temu o 03:49
Ziemia
Ziemia: Oglądacie nowy sezon szansy na sukces

To nie sezon a edycja nowy sezon 8 to się zaczyna na HBO Gra o TRON Finałowy

100-Lica ma fotel Lidera :-)

ichabod
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
ichabod
  7 dni temu o 15:49
Ziemia
Ziemia: Serio? :-D Takie karaoke w TV, po którym sporo osób zostało serio gwiazdami. Nawet Tusk się tam przewinął. :D

Tak średnio ciekawie to brzmi.. :D

Ziemia
Ziemia: Myślę pójść do pracy o 5, żeby sobie w biurze pyknąć. :D

I jak wrażenia po seansie? :ninja:
Czy zdarzyło wam się kiedyś nie trafić na stopień w ciemnościach? Przez sekundę ma się wrażenie zawieszenia jak przy nawrocie huśtawki- i nagły strach: jak daleko spadnę?
Ziemia
Ziemia
  7 dni temu o 20:27
ichabod
ichabod: Tak średnio ciekawie to brzmi.. :D

Eh, to nie będziesz mi kibicował, jak się już tam wybiorę. :-( :-D

ichabod
ichabod: I jak wrażenia po seansie?

No właśnie bardzo mieszane mam uczucia, tak czekałam, a.. trochę nijaki był ten odcinek. W sumie może dość typowo, jak na rozpoczęcie sezonu. Fajny motyw z podobieństwami do pierwszego odcinka, pierwszego sezonu. Natomiast wszystkie dziołchy jakieś takie zołzowate, może poza Aryą trochę. Cersei z tymi słoniami, to nie wiem o co jej chodziło. Sama tylko szkoda. :-D
A Ty jak oceniasz, jak wrażenia? :-D

Memy tylko całkiem fajne, z tego się popłakałam troszku. :-D
ichabod
wpis jest ukryty
Ziemia
Ziemia
  6 dni temu o 18:07
ichabod
ichabod: Słabo mi idzie kibicowanie komukolwiek w czymkolwiek

A próbowałeś w ogóle? :-D

ichabod
ichabod: Nawiązania do pierwszego sezonu bardzo fajne i widać, że to przemyśleli. Ogólnie wrażenia z odcinka na plus - bałem się, że będą bardzo ociągać się z powiedzeniem Jonowi prawdy, ale na szczęście zrobili to od razu. Się zobaczy co będzie dalej :)

Fakt, poszli z tematem szybko. I z racji właśnie nawiązania do pierwszego sezonu ta scena nabiera dodatkowego smaczku. :-) No i też czekam co dalej po prostu.
Moje wrażenie może psuć trochę fakt, że powtórkę oglądania zatrzymałam na końcu drugiego sezonu, gdzie moim zdaniem różnica w dialogach jest kolosalna. :)

ichabod
ichabod: Memy z Jaime lepsze są

Maciek pięknie odwzorowany. :-D
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Pure4
  6 dni temu o 18:49
Ostatnio edytowany: 6 dni temu o 18:52
Ziemia
Ziemia: Jak tam niedziela? Zakupki czy spacer?

Spacerek, potem siedzing w domku z rodziną.
Dość leniwie dzisiaj.
GRADEK83
GRADEK83: Miłość to mrożonki
ichabod
ichabod
  6 dni temu o 19:12
Ziemia
Ziemia: A próbowałeś w ogóle? :-D

Piłkarzom w TV tylko :D

Ziemia
Ziemia: Fakt, poszli z tematem szybko. I z racji właśnie nawiązania do pierwszego sezonu ta scena nabiera dodatkowego smaczku. :-) No i też czekam co dalej po prostu. Moje wrażenie może psuć trochę fakt, że powtórkę oglądania zatrzymałam na końcu drugiego sezonu, gdzie moim zdaniem różnica w dialogach jest kolosalna. :)

Ja nie miałem ani siły, ani czasu by oglądać te wszystkie sezony od nowa - i w sumie to przypomnienie na początku odcinka w zupełności wystarczyło. Za dużo innych seriali czeka w kolejce po prostu :and:

Ale strasznie szybko finalna bitwa nastąpi, bo już w trzecim odcinku, który trwa prawie 1,5h. Nie mam pojęcia co oni chcą robić przez pozostałe trzy w tym momencie. Co się potem nie okaże, że w trzecim odcinku 'dobro' przegra, umarlaki pójdą do fanki słoni i ta ich wszystkich spali w mieście :rotfl:
Czy zdarzyło wam się kiedyś nie trafić na stopień w ciemnościach? Przez sekundę ma się wrażenie zawieszenia jak przy nawrocie huśtawki- i nagły strach: jak daleko spadnę?
Ziemia
Ziemia
  6 dni temu o 19:58
Pure4
Pure4: Spacerek, potem siedzing w domku z rodziną. Dość leniwie dzisiaj.

Leniwie to w wielu przypadkach pozytyw. Szczególnie, jeśli to leniwe wtulanie się w kochane osoby. :-D
ichabod
ichabod: Ja nie miałem ani siły, ani czasu by oglądać te wszystkie sezony od nowa - i w sumie to przypomnienie na początku odcinka w zupełności wystarczyło. Za dużo innych seriali czeka w kolejce po prostu Ale strasznie szybko finalna bitwa nastąpi, bo już w trzecim odcinku, który trwa prawie 1,5h. Nie mam pojęcia co oni chcą robić przez pozostałe trzy w tym momencie. Co się potem nie okaże, że w trzecim odcinku 'dobro' przegra, umarlaki pójdą do fanki słoni i ta ich wszystkich spali w mieście

Mi trudno się wkręcić w cokolwiek nowego ostatnio. Po trudnym początku jedynie Peaky Blinders i całkowicie spontanicznie After life. Oba oczywiście polecam. Choć ten pierwszy zaczynałam z 5 razy. :D
Nie jestem tak bardzo w temacie bo unikam mimo wszystko spoilerów, a dotąd przecieki z reddita się sprawdzały. Ale faktycznie, ciekawe co zatem zaplanowali dalej. :D
Pure4
  6 dni temu o 22:49
Ziemia
Ziemia: Pure4: Spacerek, potem siedzing w domku z rodziną. Dość leniwie dzisiaj. Leniwie to w wielu przypadkach pozytyw. Szczególnie, jeśli to leniwe wtulanie się w kochane osoby. :-D

Przyjechałam do mamy na wieś, nie pamiętam, czy Ci pisałam :-) siedzimy tu z małym do świąt, przyjedzie Maciek, po świętach wracamy do Krakowa. Na weekend przyjeżdżamy znowu - na wesele :-)
Tak więc póki co siedzę z małym, mamą, tatą, siostrą i jej narzeczonym. Trzeba przyznać, że serio "powolutku się żyje na tej wsi" :-)
GRADEK83
Ziemia
Ziemia
  5 dni temu o 21:09
Pure4
Pure4: Przyjechałam do mamy na wieś, nie pamiętam, czy Ci pisałam :-) siedzimy tu z małym do świąt, przyjedzie Maciek, po świętach wracamy do Krakowa. Na weekend przyjeżdżamy znowu - na wesele :-) Tak więc póki co siedzę z małym, mamą, tatą, siostrą i jej narzeczonym. Trzeba przyznać, że serio "powolutku się żyje na tej wsi" :-)

Tęsknię za tą wsią czasami. Kojarzy mi się z samym dobrem. :-) No i cały czas mam w głowie hasanie boso w kwiecistych sukienkach. ;-D
Pure4
  4 dni temu o 16:36
Ziemia
Ziemia: Tęsknię za tą wsią czasami. Kojarzy mi się z samym dobrem. :-) No i cały czas mam w głowie hasanie boso w kwiecistych sukienkach. ;-D

Ojej 2764 Jeszcze kiedyś tak pochasamy razem! :mrgreen:
Nieśmiało planuję ognisko w lato. ;-)
GRADEK83
Dinesh
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
Poprzednia12