Ziemia
Ziemia
  14 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Cześć!
Jak tam niedziela?
Zakupki czy spacer?
Oglądacie nowy sezon szansy na sukces? Jeśli tak, to czy pan Orzech jest godnym następcą pana Manna?

Szczurki - dwa młode samce. Są w domu tymczasowym i szukają stałego. Warszawa. d83dde0f

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Wieczorna pracka? :C

Tak niestety,
HardStyled83ddd0a
Ziemia
Ziemia
  14 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: półmaraton w Poznaniu.


Ooo, propsuję. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: daj gdzies na fejsie ogłoszenie, pewnie sie wiecej chętnych znajdzie:D

Cały Internet już wyłożyłam ogłoszeniami. ;D Chyba mam na szczęście chętną panią.

Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze mówiąc, nawet nie wiem co to za serial/program

Serio? :-D Takie karaoke w TV, po którym sporo osób zostało serio gwiazdami. Nawet Tusk się tam przewinął. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jutro premiera GoT za to, trzeba unikać internetu do czasu aż wróci się z pracy i obejrzy na spokojnie.


Myślę pójść do pracy o 5, żeby sobie w biurze pyknąć. :D

Owad
Owad: Tak niestety,

Wytrwałości zatem! :)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Wytrwałości zatem! :)

Dzieki :ziober2:
HardStyled83ddd0a
dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  15 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Oglądacie nowy sezon szansy na sukces

To nie sezon a edycja nowy sezon 8 to się zaczyna na HBO Gra o TRON Finałowy
ichabod
ichabod
  15 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Serio? :-D Takie karaoke w TV, po którym sporo osób zostało serio gwiazdami. Nawet Tusk się tam przewinął. :D


Tak średnio ciekawie to brzmi.. :D

Ziemia
Ziemia: Myślę pójść do pracy o 5, żeby sobie w biurze pyknąć. :D


I jak wrażenia po seansie? :ninja:
Ziemia
Ziemia
  15 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak średnio ciekawie to brzmi.. :D


Eh, to nie będziesz mi kibicował, jak się już tam wybiorę. :-( :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: I jak wrażenia po seansie?

No właśnie bardzo mieszane mam uczucia, tak czekałam, a.. trochę nijaki był ten odcinek. W sumie może dość typowo, jak na rozpoczęcie sezonu. Fajny motyw z podobieństwami do pierwszego odcinka, pierwszego sezonu. Natomiast wszystkie dziołchy jakieś takie zołzowate, może poza Aryą trochę. Cersei z tymi słoniami, to nie wiem o co jej chodziło. Sama tylko szkoda. :-D
A Ty jak oceniasz, jak wrażenia? :-D

Memy tylko całkiem fajne, z tego się popłakałam troszku. :-D
ichabod
wpis jest ukryty
Ziemia
Ziemia
  16 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Słabo mi idzie kibicowanie komukolwiek w czymkolwiek


A próbowałeś w ogóle? :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nawiązania do pierwszego sezonu bardzo fajne i widać, że to przemyśleli. Ogólnie wrażenia z odcinka na plus - bałem się, że będą bardzo ociągać się z powiedzeniem Jonowi prawdy, ale na szczęście zrobili to od razu. Się zobaczy co będzie dalej :)

Fakt, poszli z tematem szybko. I z racji właśnie nawiązania do pierwszego sezonu ta scena nabiera dodatkowego smaczku. :-) No i też czekam co dalej po prostu.
Moje wrażenie może psuć trochę fakt, że powtórkę oglądania zatrzymałam na końcu drugiego sezonu, gdzie moim zdaniem różnica w dialogach jest kolosalna. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Memy z Jaime lepsze są

Maciek pięknie odwzorowany. :-D
Pure4
Pure4
  16 kwietnia 2019
Ostatnio edytowany: za 29 marca 3543
Ziemia
Ziemia: Jak tam niedziela? Zakupki czy spacer?


Spacerek, potem siedzing w domku z rodziną.
Dość leniwie dzisiaj.
ichabod
ichabod
  16 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: A próbowałeś w ogóle? :-D


Piłkarzom w TV tylko :D

Ziemia
Ziemia: Fakt, poszli z tematem szybko. I z racji właśnie nawiązania do pierwszego sezonu ta scena nabiera dodatkowego smaczku. :-) No i też czekam co dalej po prostu. Moje wrażenie może psuć trochę fakt, że powtórkę oglądania zatrzymałam na końcu drugiego sezonu, gdzie moim zdaniem różnica w dialogach jest kolosalna. :)


Ja nie miałem ani siły, ani czasu by oglądać te wszystkie sezony od nowa - i w sumie to przypomnienie na początku odcinka w zupełności wystarczyło. Za dużo innych seriali czeka w kolejce po prostu :and:

Ale strasznie szybko finalna bitwa nastąpi, bo już w trzecim odcinku, który trwa prawie 1,5h. Nie mam pojęcia co oni chcą robić przez pozostałe trzy w tym momencie. Co się potem nie okaże, że w trzecim odcinku 'dobro' przegra, umarlaki pójdą do fanki słoni i ta ich wszystkich spali w mieście :rotfl:
Ziemia
Ziemia
  16 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Spacerek, potem siedzing w domku z rodziną. Dość leniwie dzisiaj.


Leniwie to w wielu przypadkach pozytyw. Szczególnie, jeśli to leniwe wtulanie się w kochane osoby. :-D
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie miałem ani siły, ani czasu by oglądać te wszystkie sezony od nowa - i w sumie to przypomnienie na początku odcinka w zupełności wystarczyło. Za dużo innych seriali czeka w kolejce po prostu Ale strasznie szybko finalna bitwa nastąpi, bo już w trzecim odcinku, który trwa prawie 1,5h. Nie mam pojęcia co oni chcą robić przez pozostałe trzy w tym momencie. Co się potem nie okaże, że w trzecim odcinku 'dobro' przegra, umarlaki pójdą do fanki słoni i ta ich wszystkich spali w mieście

Mi trudno się wkręcić w cokolwiek nowego ostatnio. Po trudnym początku jedynie Peaky Blinders i całkowicie spontanicznie After life. Oba oczywiście polecam. Choć ten pierwszy zaczynałam z 5 razy. :D
Nie jestem tak bardzo w temacie bo unikam mimo wszystko spoilerów, a dotąd przecieki z reddita się sprawdzały. Ale faktycznie, ciekawe co zatem zaplanowali dalej. :D
Pure4
Pure4
  16 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Pure4: Spacerek, potem siedzing w domku z rodziną. Dość leniwie dzisiaj. Leniwie to w wielu przypadkach pozytyw. Szczególnie, jeśli to leniwe wtulanie się w kochane osoby. :-D


Przyjechałam do mamy na wieś, nie pamiętam, czy Ci pisałam :-) siedzimy tu z małym do świąt, przyjedzie Maciek, po świętach wracamy do Krakowa. Na weekend przyjeżdżamy znowu - na wesele :-)
Tak więc póki co siedzę z małym, mamą, tatą, siostrą i jej narzeczonym. Trzeba przyznać, że serio "powolutku się żyje na tej wsi" :-)
Ziemia
Ziemia
  17 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przyjechałam do mamy na wieś, nie pamiętam, czy Ci pisałam :-) siedzimy tu z małym do świąt, przyjedzie Maciek, po świętach wracamy do Krakowa. Na weekend przyjeżdżamy znowu - na wesele :-) Tak więc póki co siedzę z małym, mamą, tatą, siostrą i jej narzeczonym. Trzeba przyznać, że serio "powolutku się żyje na tej wsi" :-)

Tęsknię za tą wsią czasami. Kojarzy mi się z samym dobrem. :-) No i cały czas mam w głowie hasanie boso w kwiecistych sukienkach. ;-D
Pure4
Pure4
  18 kwietnia 2019
Ziemia
Ziemia: Tęsknię za tą wsią czasami. Kojarzy mi się z samym dobrem. :-) No i cały czas mam w głowie hasanie boso w kwiecistych sukienkach. ;-D


Ojej 2764 Jeszcze kiedyś tak pochasamy razem! :mrgreen:
Nieśmiało planuję ognisko w lato. ;-)
Dinesh
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.