SamotnyPodroznik35
SamotnyPodroznik35
  2 lutego 2018 (pierwszy post)

Blondynka napisała ogłoszenie matrymonialne:
"Szukam mężczyzny, który nie będzie mnie bił, nie będzie chodził z kolegami na piwo i będzie dobry w łóżku"
Po tygodniu zgłasza się kaleka:
- Dzień dobry! Ja z ogłoszenia! Jak pani widzi nie będę panią bił bo nie mam rąk. Nie będę też chodził na piwo z kolegami bo nie mam nóg.
Na to blondynka:
- A jest pan dobry w łóżku?
- A pani myśli, że czym tu zapukałem?

Jacek82
Jacek82
  3 lutego 2018
Przychodzi Kobieta do lekarza i mówi że oko ją boli a lekarz na to okulista piętro wyżej hehehehehehe
SamotnyPodroznik35
SamotnyPodroznik35
  3 lutego 2018

Jaka jest kara za bigamię?
Dwie teściowe!

Jacek82
Jacek82
  14 lutego 2018
To nie nie znam kawałów :) ale lubię ich słuchać
Wunsch9884
wpis jest ukryty
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  7 marca 2018

Byłem szczęśliwy. Byłem tak bardzo szczęśliwy, jak tylko mógłbym to sobie wyobrazić. Z moją dziewczyną spotykałem się ponad dwa lata i w końcu zdecydowaliśmy się wziąć ślub. Moi rodzice byli naprawdę zachwyceni i pomagali nam we wszystkich przygotowaniach do naszego wspólnego życia, przyjaciele cieszyli się razem ze mną. Moja kobieta- była jak spełnienie moich najśmielszych marzeń. Tylko jedna rzecz nie dawała mi spokoju - dręczyła i spędzała sen z powiek... jej młodsza siostra. Moja przyszła szwagierka miała dwadzieścia lat, ubierała wyzywające obcisłe mini i króciutkie bluzeczki, eksponujące krągłości jej młodego,pięknego ciała. Często kiedy siedziałem na fotelu w salonie, niby przypadkiem schylała się po coś tak, że nawet nie przyglądając się,miałem przyjemny widok na jej majteczki. To nie mógł być przypadek. Nigdy nie zachowywała się tak kiedy w pobliżu był ktoś jeszcze. Któregoś dnia siostrzyczka mojej dziewczyny zadzwoniła do mnie i poprosiła abym po drodze do domu wstąpił do nich rzucić okiem na ślubne zaproszenia. Kiedy przyjechałem była sama w domu. Podeszła do mnie tak blisko, że czułem kuszący zapach jej perfum i wyszeptała, że wprawdzie będę żonaty, ale ona pragnie mnie tak bardzo... i czuje, że nie potrafi tego uczucia pohamować... i nawet nie chce. Powiedziała, że chce kochać się ze mną tylko ten jeden raz, zanim wezmę ślub z jej siostrą i przysięgnę jej miłość i wierność póki śmierć nas nie rozłączy. Byłem w szoku i nie mogłem wykrztusić z siebie nawet jednego słowa. Powiedziała "Idę do góry, do mojej sypialni. Jeśli chcesz, chodź do mnie i weź mnie, nie będę czekać długo" Stałem jak skamieniały i obserwowałem ją jak wchodziła po schodach kusząco poruszając biodrami. Kiedy była już na górze ściągnęła majteczki i rzuciła je w moją stronę. Stałem tak przez chwilę, po czym odwróciłem się i poszedłem do drzwi frontowych. Otworzyłem drzwi i wyszedłem z domu, prosto, w kierunku zaparkowanego przed domem samochodu.
Mój przyszły teść stał przed domem - podszedł do mnie i ze łzami w oczach uściskał mówiąc "Jesteśmy tacy szczęśliwi, że przeszedłeś naszą małą próbę. Nie moglibyśmy marzyć o lepszym mężu dla naszej córeczki. Witaj w rodzinie!"
Jaki morał z tej historii? Zawsze trzymaj gumki w samochodzie....

MadziaTo
Posty: 3 (po ~75 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 4
MadziaTo
  10 marca 2018

Jaki jest najkrótszy kawał o facecie?
Odp: Przychodzi facet i mówi prawdę

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  11 marca 2018

jeśli facet otwiera kobiecie drzwi do samochodu, to albo samochód jest nowy, albo kobieta

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  12 marca 2018

Cycki są dowodem na to, że mężczyźni potrafią skupić się na dwóch rzeczach jednocześnie

MadziaTo
Posty: 3 (po ~75 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 4
MadziaTo
  13 marca 2018

Dlaczego kogut pieje przez całe życie?
Odp:Bo ma wiele żon,i ani jednej teściowej

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  15 marca 2018

Stare chińskie przysłowie mówi,
"dopiero wtedy, gdy ci komar usiądzie na jaja uświadamiasz sobie, że nie wszystko jesteś w stanie załatwić siłą."

Woodstockowicz
Posty: 11 (po ~51 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Woodstockowicz
  26 marca 2018

Idzie sobie parka:
Ona: Mam suche wargi.
On: Boli jak chodzisz?
Ona: Co?
On: Co?

MadziaTo
Posty: 3 (po ~75 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 4
MadziaTo
  2 kwietnia 2018

Do jakiego tańca drogowiec poprosi swoją żonę?
Odp:Do walca

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  27 kwietnia 2018

jak juz o zonach mowa, to

Mąż do żony:
- Muszę Ci się do czegoś przyznać, jak się z Tobą kocham to myślę o innych kobietach.
-Ty świnio! Jak możesz?! Ja, jak się kocham z innymi facetami to ciągle myślę o Tobie.

Kursyjezykowe
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.