zarding
zarding
  2 sierpnia 2015 (pierwszy post)

Tak jak w temacie. Dla wielu kobiet jednym z ważniejszych czynników czy chcą z kimś być lub się zadawać jest właśnie poczucie humoru. Na czym ono tak właściwie polega? Mogą też pisać dziewczyny, które same wiedzą o tym najlepiej. Chciałbym nad nim trochę popracować, więc przydadzą się każde wskazówki i porady

HABIBl
HABIBl
  4 sierpnia 2015

To nieprawda. Jak jest z ciebie śmieszek, to lochy uznają cie za pajaca i endżoj twoje fz. Trzeba być chłodnym łobuzem.
Nie dziękuj.

boniwinter
boniwinter
  4 sierpnia 2015

ja generalnie jestem osoba z dosc duzym poczuciem humoru i "oczekuje" chcialabym aby moj partner posiadal rowniez ta ceche. Na czym to polega? hmm w moim przypadku na sypaniu smiesznymi tekstami (nie mylic z opowiadaniem kawalow) zawsze mam cos smiesznego do powiedzenia lub skomentowania,. Mysle oczywiscie, ze jest to smieszne bo przewaznie sie ludzie z tego nabijaja. To wlasnie tez lubie od ludzi, ktorzy mnie otaczaja. Oczywiscie nie mam na mysli glupkowatych i debilnych tekstow.

boniwinter
boniwinter
  4 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: ja generalnie jestem osoba z dosc duzym poczuciem humoru i "oczekuje" chcialabym aby moj partner posiadal rowniez ta ceche. Na czym to polega? hmm w moim przypadku na sypaniu smiesznymi tekstami (nie mylic z opowiadaniem kawalow) zawsze mam cos smiesznego do powiedzenia lub skomentowania,. Mysle oczywiscie, ze jest to smieszne bo przewaznie sie ludzie z tego nabijaja. To wlasnie tez lubie u ludzi, ktorzy mnie otaczaja. Oczywiscie nie mam na mysli glupkowatych i debilnych tekstow.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.