speedtrax
speedtrax
  13 lutego 2015 (pierwszy post)

smutnod83dde1e

KMKL
KMKL
  13 lutego 2015

Przychodzi facet do apteki i pyta:
- są prezerwatywy?
- ależ proszę pana tu są dzieci niech pan nie mówi prezerwatywa tylko jakoś inaczej
- niby jak
- np skarpetki
Przychodzi kilka dni później i pyta
- dzień dobry czy są skarpetki?
- nie nie ma
- no to trudno dziś będzie na bosaka d83dde0a

stafan1878
Posty: 404 (po ~83 znaków)
Reputacja: -70 | BluzgometrTM: 3
stafan1878
  13 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Przychodzi facet do apteki i pyta: - są prezerwatywy? - ależ proszę pana tu są dzieci niech pan nie mówi prezerwatywa tylko jakoś inaczej - niby jak - np skarpetki Przychodzi kilka dni później i pyta - dzień dobry czy są skarpetki? - nie nie ma - no to trudno dziś będzie na bosaka



gimbus joke

awaken: Po co dywagacje panowie i panie? Na cóż wasze jałowe spory?nSkoro nie odróżniacie imigranta od uchodźcy
Praksa: kolejna przepustka z psychiatryka?

KMKL
KMKL
  13 lutego 2015
stafan1878
stafan1878: KMKL: Przychodzi facet do apteki i pyta: - są prezerwatywy? - ależ proszę pana tu są dzieci niech pan nie mówi prezerwatywa tylko jakoś inaczej - niby jak - np skarpetki Przychodzi kilka dni później i pyta - dzień dobry czy są skarpetki? - nie nie ma - no to trudno dziś będzie na bosaka gimbus joke


Idzie zając lasem i wrzeszczy:
- Przeleciałem lwicę!...
Spotyka wilka:
- Zając, zamknij pysk, chcesz żeby lew usłyszał? Poza tym i tak ci nikt nie uwierzy.
Zając wzruszył ramionami i drze pysk dalej.
- Przeleciałem lwicę! przeleciałem lwicę!
Spotyka niedźwiedzia:
- Zając, zamknij się bo lew usłyszy, i wszyscy będziemy mieli przerąbane, jak sie wkurzy! A i tak nikt Ci nie uwierzy.
Zając idzie dalej i drze się:
- Przeleciałem lwicę! Przeleciałem lwicę!Przeleciałem lwi...
Nagle zobaczył lwa. Ten wkurzony ruszył za zającem, goni go, goni. Zając wskoczył w wydrążony stary pień. Lew skoczył za nim, ale utknął. Utknął tak, ze tylko tyłek mu wystaje, łeb jest w środku. Zając stanął, podszedł z tylu do lwa,rozejrzał się w koło, rozpina rozporek i mówi:
- W to, to już k****a nikt mi nie uwierzy!
stafan1878
Posty: 404 (po ~83 znaków)
Reputacja: -70 | BluzgometrTM: 3
stafan1878
  13 lutego 2015

lew w lesie? hehehe

awaken: Po co dywagacje panowie i panie? Na cóż wasze jałowe spory?nSkoro nie odróżniacie imigranta od uchodźcy
Praksa: kolejna przepustka z psychiatryka?

KMKL
KMKL
  13 lutego 2015
stafan1878
stafan1878: lew w lesie? hehehe


Raz do rzeźni, rzeczki brzegiem
sześć prosiątek szło szeregiem.
Z drugiej strony szło dziewczęcie
i o dziwo też na rżnięcie.
tommy332
tommy332
  17 lutego 2015

Jedzie ksiądz i zauważa prostytutkę stojącą przy drodze.
Zatrzymuje się, wysiada i mówi do niej:
-Dziecko! Zeszłaś na złą drogę!
-K*rwa, to tędy tiry nie jeżdżą?!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.