Pomalujx3
Posty: 3 (po ~136 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Pomalujx3
  2 lipca 2014 (pierwszy post)
Zmęczona codziennością .. Może jakieś rady na poprawę humoru Smutnoo :( .
- Bym chciała żeby móc cofnąć czas ..Od ponad roku czasu moje życie się zmieniło całkowicie .. :( .
Madie
Madie
  3 lipca 2014

Witaj ;-)

Pomalujx3
Pomalujx3: Zmęczona codziennością .. Może jakieś rady na poprawę humoru Smutnoo :( .

Każdego czasem przytłacza nadmiar czy też brak obowiązków, ich powtarzalność.
Poprawa humoru? Hmmm, nie znam Cię w sumie. Może tak: zrób to, co sprawia Ci przyjemność, posłuchaj ulubionej muzyki, poczytaj dowcipy (również umieszczane na tym dziale).

Pomalujx3
Pomalujx3: - Bym chciała żeby móc cofnąć czas ..Od ponad roku czasu moje życie się zmieniło całkowicie .. :( .

Jesteś młodziutka, ładna, masz śliczne włosy :D.
Nie warto się zadręczać, poważnie piszę. Co było, a nie jest nie pisze się w rejestr.
Patrz na przykre, jak i miłe wydarzenia jako na doświadczenie, Twoją dodatkową siłę :P.
Masz ciekawy nick, może nim się zasugeruj i maluj swoje życie takim uśmiechem, jaki widnieje na avku.
Jeszcze wiele przed Tobą d83dde0f.
Mrukowski
Mrukowski
  4 lipca 2014
Pomalujx3
Pomalujx3: - Bym chciała żeby móc cofnąć czas ..Od ponad roku czasu moje życie się zmieniło całkowicie ..

czasu dziewczyno nie cofniesz. co było to było.
Mvahahahha
Mvahahahha
  4 lipca 2014

fak mi

Pomalujx3
Posty: 3 (po ~136 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Pomalujx3
  4 lipca 2014

.........

Algbeer
Posty: 11 (po ~543 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 34
Algbeer
  5 lipca 2014

Sądzę, że stare sposoby jak muzyka i lody są najlepsze na poprawę humoru... do tego proponuje jakieś filmy, ale o dziwo nie komedie. Na poprawę humoru niech posłużą dramaty z domieszką magii i fantastyki... filmy animowane Disneya też dobrze się sprawdzają. Ogólnie wszystko co pozwala nam zapomnieć o codzienności i zagłębić się w magiczne, inne światy, w których nasze problemy i smutki nie istnieją. Na zakończenie niech dojdzie autorefleksja na temat własnego Ja, marzeń i sensu istnienia.

BrzydkiZezol
BrzydkiZezol
  5 lipca 2014

Jesteś w Piekle? Plus jest taki, źe gorzej być nie może. Zaśpiewaj Szatanowi wesołą melodię ...więc chodź pomaluj mój świat...ja osobiście wolę Święty, Święty.

Mrukowski
Mrukowski
  5 lipca 2014

można też zanucić piosenkę you always lokk on the bright side of life.

BrzydkiZezol
BrzydkiZezol
  5 lipca 2014

Tylko Pan Bóg pragnie szczęścia i wolności człowieka. Zaufaj Mu, nigdy Cię nie opuści.

Honza15
Honza15
  6 lipca 2014
https://www.youtube.com/watch?v=G-IDY3duCgU coś w tym jest ;)
Aska1893
Aska1893
  7 lipca 2014

Jeśli masz chęć pogadać,to odezwij się na priv :)

Forever30
Forever30
  8 lipca 2014

Mi osobiście pomaga znalezienie chwili dla siebie,spotkanie z przyjaciółmi po to by sie wygadać lub wypłakać.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 lipca 2014
Pomalujx3
Pomalujx3: Od ponad roku czasu moje życie się zmieniło całkowicie .. :(


rzucił Cię ? daj spokój są inni

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Banned4Love
Posty: 13 (po ~451 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 265
Banned4Love
  12 lipca 2014

Choć czasem to trudne trzeba żyć dalej, Uśmiechnij sie, napisało Ci w temacie kilka życzliwych osób, znaczy że nawet obcym ludziom nie jest obojętny Twój los, a na pewno przyjaciele i rodzina tęskną za Twoim towarzystwem. Zapomnij o tym co było, żyj tym co jest, walcz o to co będzie a wszystko się poukłada :)
Pozdrawiam.

Zombie
Zombie
  25 lipca 2014

Wez zamknij oczy i sie rozpędz sciana sie sama znajdzie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.